Зоркая Зорро• 06 апреля 2025
Вы бы сейчас купили квартиру в Ужгороде для дальнейшей жизни?
надо что-то решать в жизни. заграницей жить не хочу и не могу. как думаете, есть ли смысл сейчас покупать или подождать? а с другой стороны постоянно чего-то жду, уже надоело
дайте совет - вы бы купили или нет? спасибо
Обстановщица• 06 апреля 2025
А ми в Одесі купуємо, мені самий рідний менталітет. Були у Львові, це не моє. Вся західна мені не заходить. Одесу люблю всією душею, там і буду жити.
Самі з Миколаєва, бачили і чули багато всього, то вже не переймаюся, як буде так і буде. Люди живуть, роблять ремонти. Ставити життя на паузу не хочу. Коли жити , як не зараз? Я такий вибір зробила, як буде так і буде. Туди не поїду.
Губи до вух• 06 апреля 2025
Ответ дляElena-eedc
Это вы обо мне? Мы из Черкасс не выезжали, даже не пытались.
Ні.
Стрекоза любви• 06 апреля 2025
Якщо міста, яке ви обрали немає в переліку улюблених міст раші, то я б розглядала придбання нерухомості.
Elena-eedc• 06 апреля 2025
Ответ дляГуби до вух
Ні.
Никто не хочет уезжать из дома (кроме тех, кому дома тесно). Продолжать не буду.
Зоркая Зорро
• 06 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
А есть такой список? Я думала они все хотят
Невісточка ж• 07 апреля 2025
Ответ дляТреба ось так
що ви плетете? по яких 300 дол/кв?
Это вы плетёте, а по сколько же тогда?) умная вы наша
тільки повернулась з Ужгорода,була в міні відпусці, жили в апартаментах біля парку в новобудові. Відчуття з’явились, що я дуже б хотіла видохнути і пожити там хоча б літо. Якби була можливість фінансова легко без кредиту придбати житло в новобудові-я б довго не думала навіть.