Перша скрипка• Изменено 06 апреля в 00:39
Дитячий садок
Підкажіть будь-ласка, хто в курсі?
Скільки приблизно зараз коштує домовитись потрапити в садочок, на вибір є декілька, але хотілось би саме в один конкретний, що поряд. Розумію що питання не зовсім коректне, але хто так робив, то як віддячували потім завідувачку, якщо потрапляли? В черзі стоїмо.
Перша скрипка
• 06 апреля в 00:41
Ответ дляКоржик
В Києві прийом лише по електронній черзі.
Тобто домовитись ніяк не вийде?
Коржик• 06 апреля в 00:45
Ответ дляПерша скрипка
Тобто домовитись ніяк не вийде?
Ні.
Ви стоїте в черзі, приходить запрошення, коли ви приносите документи, вона натискає кнопку, що ви прийняті. Формуються групи. Потім щодня в системі відмічають присутність дітей, в системі формується оплата за харчування за ті дні, що були присутні. Дитина не може з´явитися в системі ні звідки, чи перестрибнули свою чергу.
Да_Я_ТакаЯ_• 06 апреля в 00:48
Ответ дляКоржик
Ні.
аж не верится что все так прозрачно
Перша скрипка
• 06 апреля в 00:49
Ответ дляКоржик
Ні.
Ні звідки зʼявитись то ні, в черзі стоїмо давно, наразі мають прийти запрошення. Але бачу, що черга «рухається», тому вирішила спитати тут, на форумі, можливо є якісь «обхідні шляхи»?
Поки що навряд чи там буде формуватись оплата за харчування, так як навчальний рік лише з вересня.
Перша скрипка
• 06 апреля в 00:50
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
аж не верится что все так прозрачно
Ну от і я про це
Коржик• 06 апреля в 00:51
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
аж не верится что все так прозрачно
Так, це справжня біда для завідувачок, бо вони ні на що не впливають, нікого не відбирають, бо запрошення приходять рандомно, а ти можеш стояти у черзі хоч в 10 садках, хоч в 20.
І до того ж через військовий стан треба точно знати точну кількість дітей в кожному садку. Тому так.
Коржик• 06 апреля в 00:53
Ответ дляПерша скрипка
Я вам про систему функціонування садочків Києва. Як вам може нараховуватись оплата за харчування, якщо ви навіть нікуди не прийняті?)
ЧупакабраЗеБест• 06 апреля в 09:36
Ответ дляПерша скрипка
Тобто домовитись ніяк не вийде?
можно и договориться, мне предлагали схему в милицейский садик, что моего ребенка туда возьмут без очереди, типа повариха его отметит как своего родственника. или любая техничка. 300 долл было в киеве о войны.
ЧупакабраЗеБест• 06 апреля в 09:36
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
аж не верится что все так прозрачно
есть и сейчас лазейки