ПлакалаВАвто• 06 апреля в 01:22
Іспит з ПДР: чи треба перездавати після 1 року здачі.
Доброї ночі, минув уже рік після успішної здачі іспиту з пдр. Прочитала в інтернеті, що потрібно перездати,щоб мати доступ до практичного іспиту. Зловила талон, 3 тижні тренувалася, пішла здавати - сказали, що дійчний до кінця військового стану і щоб записувалася на практичний.. Трохи тривожуся через це, бо сказали в сервісному центрі у Львові, а зловила талон на практичний іспит в Шептицькому. Може хтось в такій самій ситуації як я і не знає чи не буде проблем в іншому місті з цим..
Навіть на офіційній сторінці сервісного центру у фб пише, що потрібно перездавати через ріік
Ну що ви, мамо!• 06 апреля в 02:03
Я вибачаюсь. А шо значит зловила. Хочу їхать з Польщі завтра здавати теорію . Там хіба не можна день в день реєструватися. Дивилась відео там так казали
Трейдер кріпти• 06 апреля в 02:24
Ужгород. Говорили действительна теория один год , потом пересдача .
Україна понад усе!• 06 апреля в 03:32
Ответ дляНу що ви, мамо!
Нельзя, ну разве что талон освободится счастливым образом и Вы его словите
Ну що ви, мамо!• 06 апреля в 09:07
Ответ дляУкраїна понад усе!
Вот блин(