sokol_v_nebe• 06 апреля в 12:15

Допоможіть знайти духи

Років 15 тому мені дуже сподобались духи подруги, вона потім мені їх подарувала) Знаю, що то був пробник дорогих духів. Зараз я дуже хочу їх знайти, але не пам´ятаю назви. Запах був цитрусовий 🍋‍🟩 Флакон був см 3 в висоту, в формі яблука, здається рожевого кольору. В гуглі вибиває Ніну Річі, але флакони зовсім інші, тому я не впевнена, що то вони) Може в когось були такі і Ви пам´ятаєте назву?
КОШЪ• 06 апреля в 12:16
Донна каран
Gabdasha• 06 апреля в 12:19
теж подумала про DKNY, там яблука різних кольорів
автор sokol_v_nebe • 06 апреля в 12:25
Ні, нажаль не вони)
euhunter• 06 апреля в 12:25
https://www.fragrantica.ua/perfumes/Donna-Karan/DK...

Удобный сайт для поиска
Пандора• 06 апреля в 12:30
Лолита лемпика
euhunter• 06 апреля в 12:30
Lolita Lempicka еще, но там все яблоки сладкие
Grga• 06 апреля в 12:49
У фірми
Jeanne Arthes
Є флакони яблука
Таня Кузнецова• 06 апреля в 13:48
Якщо 15 років тому , то були популярні DCNY 🤷‍♀️може затестите та згадаєте
Таня Кузнецова• 06 апреля в 13:49
DKNY точніше )
Таня Кузнецова• 06 апреля в 13:51
Або Nina Ricci
автор sokol_v_nebe • 06 апреля в 14:38
Всім вдячна за відповіді) Схильна все-таки до того, що то була Nina Ricci -Nina, хоча флакон був не такий)