Мамин тріль• 06 апреля 2025
мені страшно допоможіть
коли дивлюсь очима ніби відчуття що темно дивитися і я боюся що вмираю
можливо хтось стикався з таким
Крихітка на всі• 06 апреля 2025
Вийти на балкон ,дихати дуже глибоко і повільно видихати рахуючи до 10
Милота• 06 апреля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
А мені навпаки глибоке дихання не допомагає (
А ось поверхнево і носом з затримкою дихання , ок )
Шумелка Мышь• 06 апреля 2025
Це сьогодні почалося? Стрес, недосипання, тиск високий/низький, спазм судин головного мозку. Якщо не сьогодні і інших симптомів немає типу задухи, головокружіння - то до офтальмолога.
Крихітка на всі• 06 апреля 2025
Ответ дляВідповів всім
Давление меряли?
Думаєте знов Аліна тролить?
Відповів всім• 06 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
135/80
Для меня такое - это уже высокое. А для Вас?
Відповів всім• 06 апреля 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Думаєте знов Аліна тролить?
Нет. Просто такие резкие перемены погоды, плюс магнитная буря, плюс постоянный стресс и усталость. Думаете одной Алине плохо?
Шумелка Мышь• 06 апреля 2025
Ответ дляМилота
Саме так. Краще затримувати дихання і видих довший, ніж вдих.
Милота• 06 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
135/80
Ну якщо у вас немає гіпертонії , то тиск нормальний
Тут как тут• 06 апреля 2025
Ви маєте заспокоїтися для того, щоб оцінити свій стан. Вдягніть легкий одяг без поясу, відкрийте вікно, сядьте або ляжте, дихайте, концентруючись на диханні, зробіть ваше дихання рівним та вільним, видих робіть довший. Розслабте кожну частину тіла окремо, концентруйтеся на розслабленні мʼязів лиця, голови, шиї і так до пальців ніг. Не впускайте в думки свої страхи, повторюйте в думках, що все добре, ви здорові. Не бійтеся, якщо треба буде, допомога поруч. Можете увімкнути фоном музику або голос, який вас заспокоює. Тільки коли страх мине, можна зрозуміти, чи є реальна загроза.
Мамин тріль
• 06 апреля 2025
Ответ дляШумелка Мышь
а якщо головокружіннч то що це?
Мамин тріль
• 06 апреля 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Сколько вам лет?
20 лет
я боюсь инсульта инфаркта и просто умереть
ЖивунаБагамах• 06 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
20 лет
У вас паническая атака 💯
Мамин тріль
• 06 апреля 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
У вас паническая атака 💯
ще головокркжение и я боюсь что вот вот умру и как будто темно смотреть глазами
Кучерявочка• 06 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
20 лет
На швидку для консультації
Шумелка Мышь• 06 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
а якщо головокружіннч то що це?
Для вашого віку схоже, що через стрес піднявся тиск. Випийте заспокійливе.
ЧупакабраЗеБест• 06 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
ва до сих пор плохо? езжайте в стацоионар. я туда периодчески хожу с похожими жалобами. там вас осмотрят на инсульт, экг сделают для сердца, там будет видно. сидя дома себе не поможешь.
где вы территориально? в киее?
Мамин тріль
• 06 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
где вы территориально? в киее?
сердце исключено инсульт так же,а ви с чем обрашаетесь?
ЧупакабраЗеБест• 06 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
у меня с сосужами начались пробелмы, обморочные состояния. один раз даже полжили с дигнозом поджозрение на инсульт.
сделали мрт, сказали сосуды шеи такое делают, ну у меня еще зрачки были разные, и врота.