СкокоМнеДадите• 05 апреля 2025
Подводка. Или я криворукая или глаза не такие как у всех
Не получается красиво подвести глаза((((
Саджу все зарання• 05 апреля 2025
Я олівцем не навчилася за 15 років. Все одно буває кривувато))
Особливо тупо було у відрядженні у Франції. Одне око я нафарбувала. Друга стрілка не виходить. Я малюю, стираю, знову малюю. Стук. Всі мене чекають)) поїхала як є. Першим ділом в туалеті якось домалювала і пішла на переговори
.
Рукожоп))
. Рукожоп))
Наизнанку• 05 апреля 2025
Попробуйте пфизикал формулу.
Я на айхерб начиталась хвалебных отзывов и не удержалась, купила. Оказалась действительно супер 👍. Дочка 16 лет стрелки рисует идеальные. Я беру раз в пару месяцев и получаются с первого раза.
На нотино иногда дешевле , нужно сравнивать цены-скидки.
Реанимация• 05 апреля 2025
Я скільки не пробувала, теж не виходять стрілки, відпечатуються на повіки( Треба щось, щоб моментально засихало.
Крихітка на всі• 05 апреля 2025
Чтобы их нормально рисовать, надо руку не на весу держать. И сначала рисовать очень близко к ресницам.
А потом уже добавлять толщину.
Всю жизнь рисую и уже не могу без стрелок. Карандаш фигня остаются отпечатки, тени тоже могут скатываться. Мне понравилась с кико подводка. И они все реально разные, то быстро густеют-засыхают. То очень жидкие.
А потом уже добавлять толщину.
Бачу_майбутнє• 05 апреля 2025
Дуже гарно малює L’Oréal superliner slim чорні лакові і тонесенькою лінією
Бачу_майбутнє• 05 апреля 2025
Взагалі чула що навіть хто дуже вміє макіяж то стрілки деколи різні, бо то ще залежить вранці дуже рано на обличчі набряк потім сходить і якщо рано малювали то потім різні очі)))
КокошинЭль• 05 апреля 2025
В мене великі гладкої очі, то легко малювати. А от в мами маленькі очі і повіка ще накриває, то їй просто неможливо підводкою намалювати