Ворую вкусняшки• 06 апреля в 15:17

Є-оселя 7% ВПО. Условия по белой зарплате, чтобы дали кредит на жилье

Девочки, кто оформлял ипотеку на жилье под 7% для ВПО, какие у вас фигурировали зп в заявках? Или по другому если поставить вопрос - при какой минимальном офиц. доходе могут одобрить ипотеку. Или рассчитывают какой-то коэффициент между предполагаемым ежемесячным взносом и доходом
Кто оформлял, подскажите, пожалуйста.
Я одна, в разводе, несовершеннолетний ребенок.
Всем спасибо
Апрель Ивановна• 06 апреля в 15:19
Не ВПО. Оф.зп 50 тыс. Оформили.
Парова машина• 06 апреля в 15:28
Подруга оформлювала, вона медик, під 3%
Зп біля 25 до вирахування податків.
Платіж щомісячний у неї 6 чи 7 тис грн.
автор Ворую вкусняшки • 06 апреля в 15:44
Ответ дляПарова машина
Подруга оформлювала, вона медик, під 3%
Зп біля 25 до вирахування податків.
Платіж щомісячний у неї 6 чи 7 тис грн.
Дякую за відповідь. А вона одна, чи одружена і дохід чоловіка також рахували?
Парова машина• 08 апреля в 17:48
Ответ дляВорую вкусняшки
Одружена, дохід чоловіка не рахували, навіть довідку про його доходи не вимагали.
Kira83• 16 апреля в 10:33
Брала в березні 2024 під 3% у приваті, при зарплаті 15-25 тисяч за останні 6 місяців нарахували 30% початкового внеску при вартості квартири 57000 у.о. долар був по 38. Рахували тільки мої доходи.
В ощаді на той час можна було врахувати доходи цивільного чоловіка, але він ФОП і не пройшов перевірку службою безпеки ощада :)
Kira83• 16 апреля в 10:38
У мене також доволі великі були аліменти на дитину (10-15 тисяч), їх ні ощад, ні приват не враховував.
Не знаю схеми підрахунку привата, але ощад, коли почав мені перераховувати тільки на мене, то порахував 50 чи 55 відсотків початкового внеску, аргументуючи це саме сумою платежів потім по іпотеці (що після оплати іпотеки, комунальних, повинно залишатися прожиткові мінімуми на мене та дитину).