Можливо, ви підкажете варіанти навчання і проживання
Не обов´язково Словенія
Дякую
Не обов´язково Словенія
Дякую
Ненька наша• 06 апреля в 16:39
Ответ дляМяо мой мяо
Мої діти в Україні навчаються у вузі безкоштовно
Хлопці?
Задолбулька• 06 апреля в 16:39
Ответ дляОшеламиссимо
Якість навчання в Україні онлайн і перерахованих вами країнах значно відрізняється, не на користь українського. Український диплом потрібно в переважній більшості підтверджувати, а диплом європейської країни не потрібно, він приймається кругом.
Український приймається у всіх країнах, при підтвердженні володіння мовою країни, де ви збираєтесь працювати. Це стосується і інших дипломів інших країн.
Джонсонюк• 06 апреля в 16:41
Ответ дляЗадолбулька
Так само з польським, чеським , словацьким дипломом, Вам для роботи потрібна мова країни, де ви збираєтесь працювати. Так само і для українських дипломів.Я прошу пояснити мені різницю, якщо ти не плануєш працювати саме в країні отримання диплома.
Так з укр дипломом не тільки мову потрібно знати країни де плануєш працювати а і підтвердити диплом
Унійний диплом визнається в унії автоматично
Запароленое одеяло• 06 апреля в 16:42
Ответ дляОшеламиссимо
В Швеції для цього потрібно мати прихисток чи як правильно це називається ? Навчання англійською також безкоштовне ?
Так, потрібно мати прихисток. Навчання англійською безкоштовне.
Джонсонюк• 06 апреля в 16:43
Ответ дляЗадолбулька
Хм , мʼяко кажучи інформація не відповідає дійсності
ПотеряласЯ Я...• 06 апреля в 16:45
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Безкоштовно навчатися можна тільки на мові країни, куди поїде дитина. Вас тому й запитали, які мови знає Ваша дитина. Якщо знає польську- то в Польщу і т.д. Якщо німецьку - то в Німеччину. На англійській навчання платне.
В Швеции по Директиве бесплатно есть и программы на англ.
Но англ надо знать С1, и это пока только до окончания директивы. Что будет потом - не понятно.
И стипендий нет. Жизнь, аренда и тд - все за свой счет
ПотеряласЯ Я...• 06 апреля в 16:47
Ответ дляДжонсонюк
Звідки інфо про продовження ?
Євросоюз подовжив до 4 березня 2026 року минулим літом.
Так що, зрозуміло, що і Польща має подовжити (дивно що вона цього ще не зробила)
Задолбулька• 06 апреля в 16:49
Ответ дляДжонсонюк
Ви можете мені надати хоч один приклад, країни, яка приймає ,наприклад ,польский диплом і не приймає український ? Один приклад, ну крім Польщі звичайно.
Джонсонюк• 06 апреля в 16:51
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Чому дивно ?
В минулому році тягнули до останнього
Джонсонюк• 06 апреля в 16:52
Ответ дляЗадолбулька
Ви дивна
Після гданського меду лікар працюватиме по всьому ЄС
Після вінницького меду буде підгузки міняти поки нострифвкацію не пройде
ПотеряласЯ Я...• 06 апреля в 16:54
Ответ дляДжонсонюк
Чому дивно ?
В минулому році тягнули до останнього
Я не слежу за Польшей вообще.
Не знаю как там и что.
Странно - потому что ЕС еще прошлым летом продлил до 26 года. Чего они тянут - это мне и странно :))
Не знаю как там и что.
Забрызжу ядом• 06 апреля в 16:55
Ответ дляДжонсонюк
Вам все верно написали, кроме учителей и врачей, подтверждение элементарное. Да и на ваш диплом особо никто не смотрит, главное отвечать требованиям
Джонсонюк• 06 апреля в 16:56
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я не слежу за Польшей вообще.
Не знаю как там и что.
Попередні подовження були всі з інтригою
Задолбулька• 06 апреля в 16:56
Ответ дляДжонсонюк
Ви дивна
В Німеччині не знаючи мови, якщо навчання було на польському? Чи йому все-таки прийдеться здати професійні екзамени на німецькій?
Джонсонюк• 06 апреля в 16:57
Ответ дляЗабрызжу ядом
Так , правильно
Валом наших інженерів в Бельгії та економістів в Німеччині
Джонсонюк• 06 апреля в 16:57
Ответ дляЗадолбулька
Професійні - ні
Задолбулька• 06 апреля в 16:57
Ответ дляДжонсонюк
Ви дивна
В Німеччині не знаючи мови він зможе працювати? Чи йому все-таки прийдеться здати проф.екзамени на німецькій?
ПотеряласЯ Я...• 06 апреля в 16:58
Ответ дляЗадолбулька
Ну у меня уже есть «мова», есть подтвержденный диплом (мой магистр у них такой же магистр).
Думаете меня хоть кто-то пригласил на собеседование?? Фигушки. Им пофиг на мой диплом.
А подружке с похожим дипломом (экономика предприятия кажется) сказали, что она НЕ МОЖЕТ считать зарплату (даже просто помогать, все делает конечно же программа). Потому что она НЕ училась этому 2 года (в местном техникуме. Это даже не бакалавр). То есть ее магистр украинский не подходит. Мы конечно поржали. Но абсурд присутствует. Докажи что ты не верблюд :)
Забрызжу ядом• 06 апреля в 16:58
Ответ дляДжонсонюк
Так , правильно
Валом беженцев без знания языка.
Джонсонюк• 06 апреля в 16:59
Ответ дляЗадолбулька
Ні , не доведеться
А враховуючи високий рівень англійської то деякі країни одразу відкриті
Задолбулька• 06 апреля в 17:00
Ответ дляДжонсонюк
Професійні - ні
Вибачаюсь, в мене кудись зникають повідомлення.Що значить професійні ні? З яким рівнем німецької допускають до роботи лікарем?
Джонсонюк• 06 апреля в 17:00
Ответ дляЗабрызжу ядом
Валом беженцев без знания языка.
Вище є досвід
Навіть з мовою дипломи до дупи
Джонсонюк• 06 апреля в 17:01
Ответ дляЗадолбулька
С1
Забрызжу ядом• 06 апреля в 17:01
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Вам правильно работодатель отказал, вы не отвечаете его требованиям, ваш диплом никакой роли не играет. И наличие только диплома не даёт никаких шансов и преимуществ
Задолбулька• 06 апреля в 17:02
Ответ дляДжонсонюк
Ні , не доведеться
Які країни відкриті для лікарів, з польським дипломом без С1? Тіж самі країни відкриті і для українських дипломів, всі з С1.
ПотеряласЯ Я...• 06 апреля в 17:03
Ответ дляЗабрызжу ядом
Мне никто не отказывал :)) меня даже не приглашают на собеседования.
(Скажу сразу - мне это и не нужно. Нужно просто отправлять резюме и сопроводительные письма. Я это и делаю).
Выше пишут что дипломы всех стран одинаковые. Вы тоже так считаете? Думаете дело во мне? :))
Задолбулька• 06 апреля в 17:04
Ответ дляДжонсонюк
С1
Ну так з С1, і для українських лікарів відкриті країни.
пані Солоха• 06 апреля в 17:04
Ответ дляЗабрызжу ядом
Валом беженцев без знания языка.
Працюють інженерами? Чи економістами?
Джонсонюк• 06 апреля в 17:04
Ответ дляЗадолбулька
Здаюся
Нострифікація - це НЕ тільки мовний іспит а і медичні
Унійні дипломи не потребують здачі медицини