Клептоманка• 06 апреля в 19:57
Перший урок з репетитором- безкоштовне знайомство? Чи повноцінний урок?
Онлайн
Зрайшла дівчинку на олх
Вона каже шо 10 хв безкоштовно вона не робить
Відразу переходить до навчання
Зрайшла дівчинку на олх
Відразу переходить до навчання
Клептоманка
• 06 апреля в 19:59
Ответ дляМолчалка
Я репетитор. Пробного урока нет, как и объявлений на олх и тп
Мабуть ви дуже завантажена
ШобВам_КакНам• 06 апреля в 19:59
У меня был пробный урок от онлайн школы. Это знакомство и тестирование моего уровня было
Молчалка• 06 апреля в 20:01
Ответ дляКлептоманка
Мабуть ви дуже завантажена
Запись на следующий год была закрыта в декабре. Приходят по рекомендации, поэтому так. Сколько стоит урок у девочки?
Клептоманка
• 06 апреля в 20:01
Ответ дляМолчалка
500 грн
булоТАЙминуло• 06 апреля в 20:02
завжди даю пробний урок - 40 хв. Готую до НМТ, математика, більше 20 років стажу. Якщо залишається менше 6 місяців і дитина нульова, а хоче 150 і вище, то таких не беру. Крім того, я теж можу не сподобатися дитині.
Леди_в_ночи• 06 апреля в 20:04
Повноцінний урок оплачується, звичайно.
Пробне це хвилин 10 просто поговорити, поспілкуватись, визначити рівень,розказати, що хто знає вчив і тд. За бажанням репетитора
Клептоманка
• 06 апреля в 20:05
Ответ длябулоТАЙминуло
Оце видно що професіонал
Леди_в_ночи• 06 апреля в 20:06
Ответ дляКлептоманка
Оце видно що професіонал
Професіонал це у вас той, хто безкоштовно кожному роздає уроки безкоштовні?)
Завжди будуть люди, що себе не цінують
Невгамовна Бу• 06 апреля в 20:06
Ответ дляКлептоманка
Оце видно що професіонал
Ну так ее занятия и не 500 грн стоят, вы ж не потянете
Клептоманка
• 06 апреля в 20:06
Ответ дляЛеди_в_ночи
Повноцінний урок оплачується, звичайно.
В мене була ситуація що вчитель не сподобалась відразу
Але ж попросила щоб їй оплатили за повноцінне заняття
Після того я не дуже люблю ці платні заняття
Вже з 5-ї хвилини було зрозуміло що вчитель не дуже
Клептоманка
• 06 апреля в 20:07
Ответ дляНевгамовна Бу
1000 коштує?
Леди_в_ночи• 06 апреля в 20:08
Ответ дляКлептоманка
Та мало що ви там не любите. Я до лікаря ходила і мені вона не сподобалась, але ж я оплатила 800 грн консультації. Ви просто шукаєте лохів. І та репетитор вище не професіонал точно. Ніхто не бере в своєму розумі учнів готувати до нмт менше ніж за рік.
Нічого, методом проб знайдете свого репетитора.
булоТАЙминуло• 06 апреля в 20:08
Ответ дляЛеди_в_ночи
Завжди будуть люди, що себе не цінують
уроки я безкоштовно не роздаю, а відбираю дітей, з якими приємно займатися, і буде результат. Це не основний мій заробіток, тому не гонюся за кількістю.
Клептоманка
• 06 апреля в 20:09
Ответ длябулоТАЙминуло
Так і не треба той урок безкоштовно
10-15 хв знайомства достатньо
Леди_в_ночи• 06 апреля в 20:09
Ответ длябулоТАЙминуло
Репетиторство і в мене не основний заробіток, але ніколи не давала безкоштовних уроків, коли брала 200-250 грн навіть
Швидка Настя• 06 апреля в 20:09
Я нашла девочку для ребёнка по сольфеджио, она берет 120грн и 1й урок бесплатный для знакомства. Нам она подошла, я оплатила ей после него, с меня не убудет.
А были предложения и по 350 и по 500грн, и без пробных, ну может кому-то они интересны, мне нет.
То же самое кстати и по английскому, но нам его порекомендовали друзья, он хотел бесплатно первый и по 150грн за урок, я оплатила и первый, потому что реп классный и ценю его время
Леди_в_ночи• 06 апреля в 20:10
Ответ дляКлептоманка
Так і не треба той урок безкоштовно
10-15 хв знайомства достатньо
Можливо, в неї немає вільного часу.
Хоча це нормально практика.
Пошукайте іншого
Хоча це нормально практика.
Пошукайте іншого
булоТАЙминуло• 06 апреля в 20:10
Ответ дляКлептоманка
1000 коштує?
автор, уроки в мене по 400, знаю, що мало, але це не основний заробіток і це діти, від яких я отримаю віддачу - їх знання
Клептоманка
• 06 апреля в 20:11
Ответ дляШвидка Настя
Ось і я такої думки
Якщо дійсно класний то і грошей не жалко
Але як можна зрозуміти чи «зайде ця вчитель з олх» ? Платити 500 грн щоб просто познайомитист?
Молчалка• 06 апреля в 20:11
Ответ дляКлептоманка
Автор, все очень просто. Вас не устраивают условия? Вы ищете другого репетитора. Это ж не школьный учитель
Леди_в_ночи• 06 апреля в 20:12
Ответ дляКлептоманка
Ось і я такої думки
Ну так он вам написали вище, шукайте школу. В школах репетитор застрахований, а тим, хто сам на себе працює і цінує свій час нема коли гратися з безкоштовними пробними
Швидка Настя• 06 апреля в 20:12
Ответ дляКлептоманка
Ось і я такої думки
Так ищите другого, там кто на что горазд, тот столько и ставит
Клептоманка
• 06 апреля в 20:12
Ответ длябулоТАЙминуло
Тому що на вас йдутт по рекомендаціям
Тому і не безкоштовний той 1 урок
Бо вас рекомендують
А тут людина з олх. Як зрозцміти хто вона і шо вона??? Може вона просто придумала що вона репетитор з досвідом 3 роки
Тому і не безкоштовний той 1 урок
Бо вас рекомендують
Страхованная• 06 апреля в 20:18
Автор, я вас підтримую.
Я теж гадаю, що перший урок - це знайомство та визначення рівня знань учня. І не факт, що учень з вчителем відчують контакт.
Хай це буде не повноцінний урок по часу, але і не 10 хвилин.
І це повинно бути безкоштовним.
Электричка• 06 апреля в 20:22
Ответ дляСтрахованная
Автор, я вас підтримую.
І це повинно бути безкоштовним.
Ви не розумієте. Вона з Олх. В неї таких бажаючих може бути 10 на день, на перший безкоштовний урок і ніхто з них не продовжить)
Леди_в_ночи• 06 апреля в 20:22
Ответ дляСтрахованная
Автор, я вас підтримую.
І це повинно бути безкоштовним.
Ви за не смачну каву і тістечко теж не заплатите, вважаєте, що це має бути безкоштовним, якщо перший раз прийшли у заклад?
А якщо не буде коннекту з лікарем, то не заплатите за прийом?
Масажисту не заплатите за масаж, де ви недостатньо розслабились?
Цирк на дроті
Ось чому в нас освіта в жопі у країні
Цирк на дроті
Ось чому в нас освіта в жопі у країні