Посудомойка• 06 апреля в 22:55
Що робити під час тривоги?
Знаю, що питання здасться дурним тим, хто живе в Україні. Але я тривогу чула всього один раз , після того поїхала. Зараз буду в Україні вперше за 3 роки, що потрібно зробити - встановити додаток, знайти найближче укриття чи нічого не робити? Місто на заході , хоч спокійно ,але не знаю як реагувати в разі чого
Миловидна леді• 06 апреля в 23:35
А если слышите жужжит падла,как комар напротив окон, и нет звуков сбития- бежать, быстро, в другую сторону.
Кудряшка Сью• 06 апреля в 23:39
Ответ дляМетелики на душі
Много вы людей с чемоданчиками во время тревоги видели?
Достатньо