Alenka34@• 07 апреля в 01:58

Друга дитина

Донечці через декілька днів 3 місяці. Соромно,що не хотіла її лишати,після народження взагалі не сприймала її
А зараз дивлюся на це чудо і розумію,що маю дві найкращі донечки у світі . Чи було у когось після кесарево притуплене відчуття материнства?
Мимишная Булочка• 07 апреля в 04:05
Думаю это не от кесарева. И такие темы с анонимами создают .
Такое чувство может быть и после обычных родов.
Не у всех сразу просыпается чувство безусловной материнской любви. Пока ещё гормоны в норму прийдут...
Viktoriia2024• 07 апреля в 05:38
Всю вагітність не хотіла своїх дітей (( зараз жалкую
Але коли вони народжувалися (через кс ) я відразу їх любила , материнський інстинкт відразу зʼявлявся коли я їх вперше бачила
Дашенька из Киева• 07 апреля в 06:40
Дивна ви автор... Хто такі питання задає без анонимів...
автор Alenka34@ • 07 апреля в 11:11
Ответ дляМимишная Булочка
Для чого анонімно?
автор Alenka34@ • 07 апреля в 11:11
Ответ дляViktoriia2024
Дякую
автор Alenka34@ • 07 апреля в 11:11
Ответ дляДашенька из Киева
Для чого анонімно
Дашенька из Киева• 07 апреля в 13:18
Ответ дляAlenka34@
Для чого анонімно
А ви не розумієте? Тому що мало хто відкрито скаже що не любить дитину, чи щось типу того малопопулярне серед жінок. Тому у вас і відповідей в темі практично немає...