Впораюсь зі всим• 16 марта в 20:44
Вагітність 4тиждень
Хто робив медикаментозний аборт??Шкодували??Які наслідки?
Перша дитина ще маленька я відчуваю що не вивезу ні морально ні фізично ...Я неготова!!плачу другий день
Прошу не судити
Багиня• 16 марта в 20:47
Навіщо Вам хтось? Своя голова є на плечах? Чоловік є? Сідаєте і вирішуєте в колі сімʼї. Все. Крапка. Чужі думки і судження тут ні до чого, тільки Ви і Ваш чоловік маєте прийняти рішення
Ясамаякрасивая)• 16 марта в 20:47
Медикаментозне ні. Вакуум так робила. Вирішувати вам і чоловіку. В мене двоє дітей з різницею 1.9 це важко. Без допомоги не уявляю.
Фінанси є? Здоров´я? Бажання чоловіка?
Забагаловка• 16 марта в 20:49
Если решаетесь, Вы в своём праве, на здоровье прерывание не повлияет.
Цідило правди• 16 марта в 20:57
Наслідків ніяких.
Психологічно трохи важко, але були зважені за і проти.
Це ваше тіло, ваше життя, ваша ситуація.
Й, якщо у вас зараз маленька дитина на руках і немає можливості найняти няню, то напевно не варто заганяти себе.
Й чому такий безвідповідальний чоловік?
Прокачую сідниці• 16 марта в 20:58
Кто-то это делает даже глазом не моргнув, в порядке вещей.
Кто-то винит себя потом всю жизнь за это решение
Какой вариант у вас знаете только вы, ваша жизнь. Какая разница вам как было у кого-то
Забрызжу ядом• 16 марта в 21:01
Это должно быть только ваше решение. И помните: какое бы решение вы ни приняли оно будет верное. Никто не имеет права на вас давить и вас осуждать
Впораюсь зі всим
• 16 марта в 21:05
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Фінанси є? Здоров´я? Бажання чоловіка?
Все є крім мого здоров´я ні психічного ні фізичного
Я морально не готова
Впораюсь зі всим
• 16 марта в 21:06
Ответ дляЦідило правди
Наслідків ніяких.
Й чому такий безвідповідальний чоловік?
Дякую!!!!от я запитала як так є два варіанти або по п´яний або довбо...б
П´яний не був!!!!
Впораюсь зі всим
• 16 марта в 21:06
Ответ дляСолоденька цукОрка
Никто за вас это решение не примет. Держитесь
Дякую
аромат Жука• 16 марта в 21:34
Ответ дляЦідило правди
Наслідків ніяких.
Й чому такий безвідповідальний чоловік?
Беременеет и рожает женщина
Поэтому если связалась с долбоебом, то тогда это ее зона ответственности подумать о предохранении
Ясамаякрасивая)• 16 марта в 21:40
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я морально не готова
Тоді ви самі відповіли на своє питання.
Скільки вам років, скільки дитині? Що чоловік каже?
Лукава_Кiшка• 16 марта в 22:22
Важко вам щось радити, я б не змогла.
Якщо чоловік кундуль, може батьки допоможуть? Няні?
Впораюсь зі всим
• 16 марта в 23:16
Ответ дляЛукава_Кiшка
Важко вам щось радити, я б не змогла.
З першою дитиною ніхто не поміг і з другою тим більше тому це важко
Будем говорити за няню...
Впораюсь зі всим
• 01 апреля в 13:26
Ответ дляЛінка-8c52
Дуже розумію автора. Сама в такій самій ситуації зараз....
І як ви?що вирішили??
Лінка-8c52• 01 апреля в 13:29
Ответ дляВпораюсь зі всим
І як ви?що вирішили??
Хочу зробити аборт... Дитині 2 роки, тільки почала в себе приходити, планувала на роботу виходити, в люди так би мовити вже. Не готова до дитини взагалі, навіть впевнена що не любитиму її. Через це й хочу аборт, думаю за вакуум або кюретаж. Начиталась, що цей варіант більше гарантує позбутись
Впораюсь зі всим
• 01 апреля в 13:35
Ответ дляЛінка-8c52
А який у вас тиждень чому не таблетки??
Лінка-8c52• 01 апреля в 13:38
Ответ дляВпораюсь зі всим
А який у вас тиждень чому не таблетки??
5 приблизно.
Вартість, читала, що болючіше і що може зберегись вагітність та треба буде дочищати. А при вакуумі наприклад більше гарантій дають з першого разу зробити.
Впораюсь зі всим
• 01 апреля в 13:40
Ответ дляЛінка-8c52
5 приблизно.
Зрозуміла
Бажаю вам сил