Цукрові вишні• 07 апреля в 08:50

Ютуб. Як налаштувати, щоб не зберігалася історія на одному пристрої

В мене є акаунт в ютубі. Преміум. Він відкрити на 3 телевізорах і на моєму телефоні. Чи можна налаштувати його так, щоб історія перегляду та пошуку з телефону не зберігалася, а з телевізорів зберігалася
Ду да ду да ду• 07 апреля в 08:55
Так, можна. Для цього:

На телефоні:

Відкрий YouTube.

Перейдіть у ’Бібліотека’ → ’Історія’.

Натисни на три крапки зверху або значок шестерні → ’Налаштування історії’.

Увімкни ’Призупинити історію переглядів’ та ’Призупинити історію пошуку’.

Це призупинить збереження історії лише на твоєму телефоні, але на інших пристроях (телевізорах) історія залишиться активною, якщо на них ці налаштування не змінювати
Невгамовна сила• 07 апреля в 08:56
Мне кажется она либо сохраняется либо нет.
Ну ещё помню что при входе с нового устройства или одновременно с двух то предлагается синхронизация. Если её отклонить то не сохраняется.
из желе я• 07 апреля в 08:57
Ответ дляДу да ду да ду
Так, можна. Для цього:

На телефоні:

Відкрий YouTube.

Перейдіть у ’Бібліотека’ → ’Історія’.

Так ей на телефоне нужна история)
Застряла• 07 апреля в 09:00
Не можна