Мати драконів• Изменено 07 апреля в 16:11
Яке ваше ставлення до фемінитивів?
Чи є тут жінки, яки їх не люблять і не використовують? Наприклад, у резюме, соцмережах чи ще десь не пишуть про себе - членкиня, менеджерка, психологиня, редакторка тощо.
Чи може жінка їх все ж не використовувати? Якщо не хоче.
Organic• 07 апреля в 16:19
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ну хоть не психологиня
А гинекологыня как вам? Это идиотизм какой-то
Смешнюча• 07 апреля в 16:20
Ответ дляМати драконів
Щодо етерів, справді, усі так і говорять в публічному просторі.
так говорят сми, потому что их заставляют
Задолбулька• 07 апреля в 16:20
Ответ дляПравильно_Валерчик
Не нравятся. В т.ч. не нравятся эти проєкти, міти, Гемінгвей, ирод, гідности, радости, авдиторія и т.п.
Вообще все их нововведения не нравятся
Взагалі по милозвучності - авдиторія , гемінгвей і тому подібне - це паплюження мови.
Так точно!• 07 апреля в 16:20
Ответ дляЩебетуха
В 18 веке, например. Википедию почитайте, а лучше глубже копните.
В 18 веке были членкини? А ничего, что женщины на тот момент не имели право голоса и не могли быть членкинями (как и членами) чего-бы то ни было? Хотя что возьмешь от тиктокеров с клиповым мышлением...
Правильно_Валерчик• 07 апреля в 16:21
Ответ дляМати драконів
Етери, катедри, Атени, міти…
Бабця в мештах• 07 апреля в 16:22
Взагалі нормальне ставлення, але фемінитиви мають бути життездатні а не якась хрінь.
Правильно_Валерчик• 07 апреля в 16:22
Ответ дляOrganic
Членкиня спілки гінекологинь 😂
Правильно_Валерчик• 07 апреля в 16:24
Ответ дляШотуткоїться?
Та да, член краще
Пілотка еще ничего так 😂
Бабця в мештах• 07 апреля в 16:24
Ответ дляOrganic
А какой долбодятел внедрил эти феминитивы?
Вони якось самі виникають коли є потреба - якось ’вчителька’ чи ’господиня’ нормально сприймається
Organic• 07 апреля в 16:25
А вообще, заметила, что кайфуют от этой несусветной хренотени, ярые мужененавистницы. Вот там прям рубашки на себе рвут за эти несуразные феминитивы
Organic• 07 апреля в 16:26
Ответ дляПравильно_Валерчик
Пілотка еще ничего так 😂
Пилотеса вроде
Мати драконів
• 07 апреля в 16:27
Ответ дляСмешнюча
Я щойно читала статтю, в якій пояснюють, що слова грецького походження - саме з буквою т (а не ф) мають бути.
Лепетун• 07 апреля в 16:28
Працюю у видавництві. Використовуємо в професійній періодиці лише тоді, коли цього вимагає автор публікації
Добротная• 07 апреля в 16:28
Ответ дляOrganic
Муж и сыновья будут весьма удивлены, что я, оказывается, ярая мужененавистница 🤣
Кстати, а почему не ’мужененавистник’?
Organic• 07 апреля в 16:30
Ответ дляДобротная
Кстати, а почему не ’мужененавистник’?
Я пишу о тех, кого знаю. Вы тоже страстно любите феминитивы ?
Правильно_Валерчик• 07 апреля в 16:31
Ответ дляДобротная
Кстати, а почему не ’мужененавистник’?
А у педиатра детского уже табличка педіатриня висит?
Добротная• 07 апреля в 16:34
Ответ дляOrganic
Не страстно люблю, но приветствую их появление, в русском тоже. Язык может и должен меняться, если он живой. Но я не издатель и не журналист, могу себе позволить не следить за каждым своим словом, как и не париться, если кто говорит иначе
Organic• 07 апреля в 16:34
Ответ дляПравильно_Валерчик
Идешь по коридору, а там - педіатриня, гінекологиня, хірургиня, отоларингологиня, офтальмологиня…
ПростоБелка• 07 апреля в 16:35
Мені норм, але треба час, щоб звикнути, як до всього нового.
Принцесу ніколи не називали принцем, а королеву королем, а кішку котом. То чому у інших професіях/статусах має бути інакше?
Добротная• 07 апреля в 16:35
Ответ дляПравильно_Валерчик
Простите, но я не занимаюсь рисованием табличек, за них отвечать не могу
ОноВамнадо• 07 апреля в 16:36
Вважаю, що той, хто це вигадав має збочену фантазію та хворобливу манію власної важливості
Правильно_Валерчик• 07 апреля в 16:36
Ответ дляДобротная
Так у вас же дети, думала, что вы их водите к педиатрине и могли заметить есть ли новая табличка 🤷🏻♀️
Мати драконів
• 07 апреля в 16:36
Ответ дляOrganic
Такого не буде. Оскільки одним кабінетом можуть користуватись лікарі як чоловіки, так і жінки.
Organic• 07 апреля в 16:37
Ответ дляПростоБелка
Так і жінку наче ніхто чоловіком не називає. До чого ваші коти🤦♀️
Добротная• 07 апреля в 16:37
Колись були лише актори. А потім з´явились і акторки і слово поступово теж з´явилось. У багатьох мовах. Що не так з лікарками?
ОноВамнадо• 07 апреля в 16:37
Ответ дляШотуткоїться?
Нормально. Так, деякі слова просто ще на слух незвичні, але це як раз справа звички. Наступне покоління взагалі буде звичайно сприймати
Сподіваюся що ні!