Сорока-ворона• 07 апреля в 20:02
У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?
Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:05
Ответ дляПомаранчова душа
Прошу цитату де я писала що мені дорого ?
Працюйте, щоб дозволити собі картоплю з капустою
Просе цитати вона
))
Просе цитати вона
MacOS-ница• 07 апреля в 21:05
Ответ дляПекельнi Борошна
А що картопля і капуста така дорога???
40 грн за 1 кг картошка стоит. 2 кг приготовила в духовке. Нас четверо. Ну один раз поели все, второй раз муж и сын
ПушАпница• 07 апреля в 21:05
Ответ дляЦаревна_несушка
Да?)один рис 55 грн
Не на одну ж каструлю))
Виннипуховна• 07 апреля в 21:05
Ответ дляНу шо не так?
Всі в одном багні і ростуть на гормонах
Ніхто вже лососів з Норвегії не возить, тут вирощують
Де вирощують? Де в Україні вирощують лосося?
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:05
Ответ дляПомаранчова душа
З таким аналітичним розумом далеко підете
Далі вас , точно))
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:05
Ответ длямесяцкие
Ну я сразу так и подумала, что будете отмазываться))) признайтесь, что бреханули.
Я могу посоветовать, потому что реально там училась. А Вы брехло.
ну звичайно брехло, яке працює на держ структуру за 5 тис грн))) повторюю шлях до мети полягає від і до. Людина сама обирає навчання, а не перекладає це вибір на іншого, і в разі якщо потім не знайде роботу, буде казати що їй хрєнову курси порадили. Треба включати дорослу людину а не чекати, що хтось курси підгонить, хтось потім роботу допоможе знайти
Незламна Україна• 07 апреля в 21:06
Ответ дляНу шо не так?
Ваш. Якого вам важко досягнути.
Це ж ким потрібно працювати, щоб картопля була дорого
300 грн за відро це дешево ви вважаєте? Серйозно? 1500 за мішок майже безкоштовно.
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:06
Ответ дляНезламна Україна
Так і чого військові заробляють по 25 і сидять на попі рівно і лікарі по 25 сидять на попі рівно. Енергетика аналогічно.Всі сидять на дупах, окрім вас охірєнної працівниці і робітниці.
Ну так. Сидять і це їх право. Так само і моє право не сидіти на дупі рівно
Сливочная пенка• 07 апреля в 21:06
Ответ дляЦаревна_несушка
Тем более у кого дети-они еще сладкое хотят и какую то фигню типа чипсов сухариков и прочего..дети в магазин за этим шастают, тоже ребенка не отправишь чтоб он бдил как другие едят и облизывался
Да, я с дочкой подростком хожу, она себе много полезной еды покупает, манго, киви , но шоколадки тоже берет.
Внучке молочку покупаю молочко , кефир, йогурт и сок детский , каши
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:06
Ответ дляВиннипуховна
Повно в західній частині України. В Тернополі є ферма, та багато де є
І осетра також
Помаранчова душа• 07 апреля в 21:06
Ответ дляПушап Мі мі
Да где же они дешёвые? Для семьи на день на сколько надо их купить?
Всім на курси саморозвитку - рецепт був вище
Пушап Мі мі• 07 апреля в 21:06
Ответ дляНу шо не так?
Так якщо і в місті в проголодь живе
То нехай руками працює, щоб їсти мати
А в селе жить где и за что, пока оно все вырастет?
ЧорноброваЯ• 07 апреля в 21:06
Ответ дляБрюлик в стразах
Можу на своєму прикладі. Я працювала касиром в банку. Бо після декрету мені потрібно було так щоб в 17 я була вільна. Але замахала мене маленька зарплата в 8 тис. Я перевчилась, і пішла працювати тестувальниками, моя зарплата в перший місяць була 15 тис, що вже в 2 раза більша від тої що була. Зараз моя зарплата 1800 доларів. Не багато, але і не мало. При цьому я постійно вчусь, бо постійно потрібно підвищувати свої скіли аби і зарплата підвищувалась
Тестировщики это первые кого очень скоро заменит ИИ полностью, так что придется переучиваться снова
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:07
Ответ дляНезламна Україна
То вирощуйте самі, буде безкоштовно
Помаранчова душа• 07 апреля в 21:07
Ответ дляНу шо не так?
Просе цитати вона
))
Просе цитати вона
Ой , ви ще більш обмежена ніж на перший погляд
Зоркая Зорро• 07 апреля в 21:07
Нас 4 людей , на тиждень виходить 1700-2000 грн .
Я завжди економила , тому мені нормально .
Виннипуховна• 07 апреля в 21:07
Ответ дляНаша взяла
У бананов тоже есть сезон и несезон. То, что огурцы летом дешевле вас не удивляет? А цена на бананы круглый год должна быть стабильной? И дешевле местных яблок, что ли?
За кордоном ціна на банани стабільна,круглий рік. Круглий рік періодично акції. Звичайна ціна 1,89-1,99 за кг, акція 0,99 євро за кг.
Порівняйте з українськими цінами.
І ще є нюанс: витрати на реалізацію цих бананів в Україні значно нижчі, а ось ціна майже догнала європейську.
Порівняйте з українськими цінами.
Сливочная пенка• 07 апреля в 21:07
Ответ дляMs. При теле
А чем вам такая пища плоха? У нас доход хороший, едим каши, омлет, салаты и мясо с птицей. Ну ещё фрукты и орехи. Не считаем, что питаемся плохо.
Орехи сейчас очень нескромно стоят, покупаем и сухофрукты и орехи, так это реально дорого
Ні за холодну воду• 07 апреля в 21:07
У мене вже ні на що не вистачає...Страшно подумати,що буде далі...
Помаранчова душа• 07 апреля в 21:07
Ответ дляНу шо не так?
Далі вас , точно))
Типова порадниця з крюгером
Царевна_несушка• 07 апреля в 21:07
Ответ дляСливочная пенка
И тоже не скажешь-жри пустой суп..дети все вкусное хотят
Пьяная вишня• 07 апреля в 21:07
Ответ дляПушАпница
Не на одну ж каструлю))
кастрУля- это пяць
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:07
Ответ дляЧервона калина
Да когда же вы развитые поймёте, что люди которые за вами убирают, шьют для вас, мусор вывозят тоже есть хотят, у них есть дети тоже. И вы, как бы вы не развивались, ноль без палочки без них. Или сами по очереди мусор будете вывозить со своих улиц? После курсов и элитной работы?
Ми без них ніхто, ок, але вони самі по собі зробили свій вибір, коли ж ви це теж зрозумієте?
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:07
Ответ дляПушап Мі мі
Хату купіть і живіть
Як всі інші в селах живуть
Незламна Україна• 07 апреля в 21:08
Ответ дляНу шо не так?
То вирощуйте самі, буде безкоштовно
Я вирощую сама і вона не безкоштовна. Безкоштовного нічого немає. А такі як ви в житті власними руками нічого не зробили.
Помаранчова душа• 07 апреля в 21:09
Ответ дляБрюлик в стразах
Добре що вони сидять щоб ви могли тестувати не в окупації