Сорока-ворона• 07 апреля в 20:02
У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?
Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:09
Ответ дляРедиска Я
Ви абсолютно праві. Але це вже не про виживання. Середня ЗП повинна покривати базові потреби: комуналка, продукти, засобі гігієни, паростий одяг. А у нас?
А у нас хочешь жить - умей вертеться, по другому никак к сожалению
Незламна Україна• 07 апреля в 21:09
Ответ дляНу шо не так?
Хату купіть і живіть
Як всі інші в селах живуть
І хата в мене є і вона також не безкоштовна. Немає мани небесної і дешевої картоплі тепер немає.
Сливочная пенка• 07 апреля в 21:09
Ответ дляЦаревна_несушка
И тоже не скажешь-жри пустой суп..дети все вкусное хотят
Да, у меня еще муж вкусняшки любит, печеньки всякие, я максимум зефир и батончики злаковые.
Чай пирамидки lovare около 90 гривен, вообще офигеть.
Тримбулька• 07 апреля в 21:10
Ответ дляМурнетка
Одна содержу себя, маму и брата
Вони хворі чи чому не працюють?
Ms. При теле• 07 апреля в 21:10
Ответ дляСливочная пенка
Орехи сейчас очень нескромно стоят, покупаем и сухофрукты и орехи, так это реально дорого
Моя задача сохранить молодость, а не сэкономить. Ем то, что полезно для кожи и организма.
Добротная• 07 апреля в 21:10
Ответ дляБрюлик в стразах
Розробник 18 років досвіду і 50 тис? Смішно. Він в якомусь нереально у світі ІТ живе, або він розробник 1С, яке зараз нікому не потрібне. Я не оп і 1800 за 7 місяців. Я написала, що першая моя зп була 15 тис грн!!!!! І я працювала за досвід. Потім набиралась скілів і переходила на іншу роботу. Зараз , зарплата 1800, і це середня тестувальників, є набагато більше. А розробник за 50 тис грн, це щось реально з області фантастики. Ну або ваш чоловік вам каже, що в нього зп 50 тис грн
Він не розробник, спеціалізація інша, але для своєї компанії пише коди як додаткова опція. Досить непогано розбирається в дата аналітиці. І зараз як раз в пошуку нової роботи. Відкривайте ворк юа і дивіться зарплати, які пропонують. Будете потім розказувати, що 1,8к для тестувальника це середня. Щоб Ви вже зовсім зірку не зловили, то я скажу, що особисто моя зп в цьому місяці 130к. Але, бл@ять, я не розказую, яка я охрєнітельно крута, просто мені пощастило добре влаштуватись. Зарплати в Україні гівно, ціни космічні, пересічні люди живуть погано. І це не їх провина, а держави. Не можуть всі йти в срані тестувальники, комусь і в садочках за дітьми дивитись треба. Коротше корона вам давить мозок, то ви не можете об´єктивно дивитись на реальність
Пьяная вишня• 07 апреля в 21:10
Зеленский подписал Закон об изьятии земель в Закарпатской области. Как мило все подыграли- военное время- твори и вытворяй. Хочу отбираю, хочу убиваю. Все в рамках военного стана- которого не существует. И который не может продолжаться до сих пор. А должен был введен стан ’войны’. Думайте
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:10
Ответ дляНезламна Україна
Я вирощую сама і вона не безкоштовна. Безкоштовного нічого немає. А такі як ви в житті власними руками нічого не зробили.
Ну не ваше діло, що я роблю але картоплю купити можу і все інше також.
500 кілограм восени купуємо
Пушап Мі мі• 07 апреля в 21:11
Ответ дляПомаранчова душа
Всім на курси саморозвитку - рецепт був вище
Ясно)))
Царевна_несушка• 07 апреля в 21:11
Ответ дляСливочная пенка
Да оно все сейчас дорогущее..утром в?кофейне кофе латтешку похлебала и 2 пироженки взяла...и нет 170 грн....
MacOS-ница• 07 апреля в 21:11
Ответ дляЗоркая Зорро
Нас 4 людей , на тиждень виходить 1700-2000 грн .
Я завжди економила , тому мені нормально .
как? Напишите, пожалуйста, ваше меню на неделю
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:11
Ответ дляТракторні війська
Вы ни на что в принципе не способны, кроме как на форуме звиздеть
Ну так, звісно, нехай вам з такою думкою легше живеться
ПушАпница• 07 апреля в 21:11
Ответ дляСливочная пенка
Ну качан молодой капусты в воскресенье у меня завесил 180 грн .
На салат еще огурцы , перец купили, чек у нас субботний в магазин, тут не поверят, хотя там из изысков ничего нет, ну упаковка Боржоми, ну йогурт в бутылках, много творога, сыр, печенье.
Чек больше минимальной зарплаты.
Я купую у Форі упаковку салату за 39,90грн, до неї ще огірок і якийсь соус, нам на сім´ю з 3х є на 2 вечері салат.
Незламна Україна• 07 апреля в 21:12
Ответ дляДобротная
Ні вона великий фантазер з порадниці. Ви ще все, що тут пишуть діліть на два. Я тут не таке можу наваяти. Тільки мені особисто за це не платять.
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:12
Ответ дляНезламна Україна
Звичайно, що немає
До чого тема автора, невідомо
Хата в селі в мене теж є, навіть дві
До чого тема автора, невідомо
Хата в селі в мене теж є, навіть дві
Сливочная пенка• 07 апреля в 21:12
Ответ дляMs. При теле
Я тоже вот сейчас салат поела со свежей капусты, перца, огурцов и помидоров и филе.
Фрукты едим , овощи, творог магазинный ( молокию ) каждый день( очень дорого)
Тракторні війська• 07 апреля в 21:12
Ответ дляНу шо не так?
500 кілограм восени купуємо
Как низко вы пали).
От целых телят ещё осенью, до 500 кг картошки весной)
И доказываете, что народ не нищает)
Пушап Мі мі• 07 апреля в 21:12
Ответ дляНу шо не так?
Хату купіть і живіть
Як всі інші в селах живуть
За что купить хату, если ЗП на еду еле хватает? )
Другие родились там и имеют жилье, а в городе многие без жилья, после 90 или войны.
Да будет так• 07 апреля в 21:13
Ответ дляКуплю орехи
І як жити без бананів
Да, капец, особенно когда яблоки по 40-50. Или яблоко это уже тоже экзотика и выпендреж?
Незламна Україна• 07 апреля в 21:13
Ответ дляНу шо не так?
500 кілограм восени купуємо
А хтось не може, вас це дивує? Люди бідні, іноді голодні. Нічого дивного.
Виннипуховна• 07 апреля в 21:13
Ответ дляБензопирен
на выходных закупились на 2000 грн: мясо, рыба, овощи, яблоки, йогурт, сыр твердый, палка колбасы с/к. На неделе докупаю только хлеб, молоко пару раз. Грубо говоря 2500 грн на неделю у нас на семью из 3-х человек на еду (вкусняшки не считаю, так как без них можно обойтись). Крупы, чай, кофе есть. В принципе, легко можно в 3 к вложиться на неделю без изисков и излишеств
Я роблю замовлення в атб онлайн. На 2 тис грн ніяк не вийде набрати на тиждень продуктів на 3 людей з усім вами перерахованим.
Помаранчова душа• 07 апреля в 21:13
Ответ дляНезламна Україна
Нагадує анекдот обмежена анонімка
Идет новый русский по улице. У стены сидит нищий. anekdotov.net, Новый русский бросает ему сотню баксов, тот, обалдев, поднимает голову...
— Коля, ты?!
Новый русский в ответ:
— Петя! Сколько лет, сколько зим! В натуре, со школы не виделись!
В общем, разговорились - то-се, о жизни, новый русский и говорит:
— А у меня последнее время что-то все наперекосяк — ’Мерс’ вчера разбил, жена надоела, джакузи протекает... А ты-то как?
— А я, Коля, уже три дня не ел...
— Ну, брат, надо себя заставлять!
— Коля, ты?!
Новый русский в ответ:
— А я, Коля, уже три дня не ел...
— Ну, брат, надо себя заставлять!
Тракторні війська• 07 апреля в 21:14
Ответ дляПушАпница
Вы шутите? Там на 1 раз троим нечего есть
Брюлик в стразах• 07 апреля в 21:14
Ответ дляMacOS-ница
а потом вам будет лет 47-50 и вы станете никому не нужны. Ах да, вы сейчас расскажете, что вы самый классный специалист и вас ждут на любой работе
Коли мені буде 50, у мене буде відкладене за що жити, за мене не турбуйтесь, я за себе потурбуюсь сама, все життя лише сама, не перекладаючи свої набиті шишки ні на кого, і саме вони ведуть до успіху
Помаранчова душа• 07 апреля в 21:14
Ответ дляДобротная
Не давить
Щоб давила на мозок потрібно мати мозок
Так - зірку піймала - курси закінчила - експерДом стала
Щоб давила на мозок потрібно мати мозок
Я таке знаю• 07 апреля в 21:15
Ответ дляНаша взяла
У бананов тоже есть сезон и несезон. То, что огурцы летом дешевле вас не удивляет? А цена на бананы круглый год должна быть стабильной? И дешевле местных яблок, что ли?
😁У бананів, якщо коротко, немає чітко вираженого сезону — вони ростуть і дозрівають цілий рік у тропічних країнах
Ну шо не так?• 07 апреля в 21:15
Ответ дляНезламна Україна
Дивує, не можуть зробити головою нехай працюють руками
ПушАпница• 07 апреля в 21:15
Ответ дляПьяная вишня
впечатление что офисные включили станок по печатанию бабла.
мы катимся в яму, хоть полудурки молчат, у них зарплаты в миллионах, особенно на закупках в минобороны. Там лакомый кусок, и все что связано с обороной якобы и безопасностью. Челяди нет места в этой прекрасной стране, проданной давно
Чому ж, на їх думку, наше місце (чєляді)- виключно на фронті. Інакше давно б випустили нас звідси...
Сливочная пенка• 07 апреля в 21:15
Ответ дляПушАпница
Ну не знаю, мне на один раз одной, минимум и перец и огурец и помидорки , куда там что делить
MacOS-ница• 07 апреля в 21:16
Ответ дляБрюлик в стразах
хочешь рассмешить бога- расскажи ему о своих планах. Очень много людей тоже думали, что есть за что жить ии есть отложенные деньги. И остались в чужой стране с документами и запасным комплектом белья. а у некоторых даже документов не осталось. Сами живы - и слава богу.