Сорока-ворона• 07 апреля в 20:02

У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?

Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Наша взяла• 07 апреля в 20:03
Вас 4. Ніхто більше не працює?
Эта_Шикарна)• 07 апреля в 20:04
Сейчас напиши что на все хватает и не только на еду, накинутся чего вы пришли в эту тему злить. Потом в другой теме про бренды напишут, что все ноют на еду не хватает, а вы тутвсеврете
автор Сорока-ворона • 07 апреля в 20:05
Ответ дляНаша взяла
Вас 4. Ніхто більше не працює?
Ще напишіть - заробляйте більше)
Я про неадекватні ціни, які просто не співставляються з нашими зарплатами
220В• 07 апреля в 20:05
Ответ дляЭта_Шикарна)
Та ні, зараз напишуть пахати треба, як кінь. Мало працюєте...
ЧукИГеки• 07 апреля в 20:05
Так майже всі зароблені гроші йдуть на їжу,комуналку,базову хімію, а прогнозують щє здорожчання😑.
Манкоголік• 07 апреля в 20:05
Ответ дляЭта_Шикарна)
Мне на еду хватает, все в порядке, но цены растут и я понимаю что не всем так повезло
месяцкие• 07 апреля в 20:06
Да, такая же фигня((
Свекруня• 07 апреля в 20:06
Манька, фас! Включай чес про очереди пенсионеров с тележками хамона на кассах и забитые элитными иномарками стоянки в ТРЦ.
Тракторні війська• 07 апреля в 20:06
Автор, пока хватает, но уже не хватает ни на что, кроме еды и коммуналки.
Планировала небольшие покупки, но хоть бы без них до зп дотянуть.
Цены в магазинах новые каждый день.
Я не понимаю что происходит
Федорино Горе• 07 апреля в 20:06
На скромну їжу вистачає (супи, борщі, каші, омлети, салати), на авокадо і червоні риби не вистачає. Сьогодні купили карасів по 48 гривень по акції, запекла, це замість лосося.
Манкоголік• 07 апреля в 20:07
Ответ дляСорока-ворона
Ще напишіть - заробляйте більше)
Тут не поспоришь - хочешь хорошо кушать приходится крутиться
автор Сорока-ворона • 07 апреля в 20:07
Ответ дляЧукИГеки
Куди ж ще?😟
Зараз все скажу• 07 апреля в 20:07
Ответ дляСорока-ворона
Ще напишіть - заробляйте більше)
Мы в 90е выжили. Что вы собрались лечить после супчиков?
Відморожена• 07 апреля в 20:07
Судячи з фін.додатку в телефоні, на їжу 30% витрачаємо.
Чекаю завтра• 07 апреля в 20:07
я беру все по акціям або 2 категорію.
220В• 07 апреля в 20:08
Автор у більшості так. Я вже не знаю, що готувати і як викручуватися. Не кажучи вже за комуналку. Про одяг і інше взагалі мовчу. Мені здається, що таї опи ще не було... Але далі все гірше буде.
Зараз все скажу• 07 апреля в 20:08
Ответ дляСвекруня
Тут будет уместнее вспомнить рашистов в драках за сахаром
Кудрі кручу сама• 07 апреля в 20:08
Ми на двох витрачаємо тисяч 15. Особисто я 4-5, а чоловік зі своїх грошей незрозуміло, скільки виділяє, але й рахувати не дає
Тому можу лише здогадуватися
Тракторні війська• 07 апреля в 20:08
Ответ дляМанкоголік
Та да... раньше крутилась, чтоб жилье купить, на отдых за границу полететь ... а теперь на покушать крутиться надо ...
автор Сорока-ворона • 07 апреля в 20:08
Ответ дляТракторні війська
Цены в магазинах новые каждый день.
Я не понимаю что происходит
Страшно, що буде далі 🥺
Помаранчова душа• 07 апреля в 20:09
Ответ дляНаша взяла
Вас 4. Ніхто більше не працює?
Ну так - один має працювати на продукти , інший на комуналку
Наша взяла• 07 апреля в 20:09
Ответ дляСорока-ворона
Ще напишіть - заробляйте більше)
Ну самій кормити 4 складно з вашою зарплатою. Але я і розумію вартість продуктів. Свекруха вирощує курей, свиней, є город. То грошей туди немало вкладається. Корма, бензин, зберігання... Тому і ціни такі, плюс зарплата продавців, оренда.
Хтось сумки по 40 тис купує, комусь на їжу не вистачає....
Манкоголік• 07 апреля в 20:10
Ответ дляТракторні війська
Да, такие времена, к сожалению тяжёлые. Хотя и раньше хватало тех, кто на минималке сидел
автор Сорока-ворона • 07 апреля в 20:10
Ответ дляЧекаю завтра
я беру все по акціям або 2 категорію.
Так вже по акціям дорого! Я без акцій майже нічого не беру, рука не піднімається(
Пописанная парта• 07 апреля в 20:10
Я мало ем хватит и моей минималки , муж кушает хорошо. Ребенок тоже.
автор Сорока-ворона • 07 апреля в 20:11
Ответ дляТракторні війська
Саме так, і це вже треш
Язвочка• 07 апреля в 20:11
Ответ дляСорока-ворона
Ще напишіть - заробляйте більше)
Зп не менялась года 4 точно. Чай, например, который я всегда покупала, подорожал в 3р. И так не только чай.
ПушАпница• 07 апреля в 20:11
Ответ дляНаша взяла
Вас 4. Ніхто більше не працює?
Зараз виявиться, що у чоловіка зарплата трохи більша, десь в 3-4 рази))
Ну шо не так?• 07 апреля в 20:11
йде на їжу, це 40000 гривень в місяць на 4х
Для нас це прийнятно
Панна Кота• 07 апреля в 20:12
Ответ дляПушАпница
Може старих батьків утримує і дитину