Сорока-ворона• 07 апреля в 20:02

У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?

Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
КротоТо• 07 апреля в 20:32
Ответ дляПомаранчова душа
Ого , 12.000 і на цінники не дивлюся
бо просто не їмо відрами та 2 раза на тиждень доставки або кафе/ресторан, які не входять сюди.
Тримбулька• 07 апреля в 20:32
Ответ дляБрюлик в стразах
Можна, якщо люди розбіжаться, то державні структури висушені будуть підняти оплату праці, а якщо сидять, ну то значить людей влаштовує, а державу тим паче
Ні не будуть вимушені. Просто позакривають, оптимізація називається, або скоротять персонал, закладів освіти і культури вже десь вдвічі менше, ніж було років 10 тому. В школа часто вчителів предметників по півроку немає чи більше, і нікому нема діла.
Брюлик в стразах• 07 апреля в 20:32
Ответ длямесяцкие
Где учились на тестировщика?
На курсах
Тракторні війська• 07 апреля в 20:32
Ответ дляМанкоголік
Ну есть такие кто будет сидеть и ныть, а кто будет хоть что-то но делать. Вспомнила историю из детства: когда союз рухнул, многие остались сидеть на работе где то платят то не платят, вот и соседка работающая в библиотеке так, плакать прочитать одалживать у соседей деньги и продукты но сидела в своей библиотеке. Проблему решила её старшая дочка которая пошла торговать в палатку вместо выпускного класса, чтоб были деньги на еду там хозяин склонил спать с ним и девочка кормила таким образом семью. Мать её ещё костерила на весь подъезд но жратву не брезговала брать так грязно заработанную. Тот мужик конечно негодяй что несовершеннолетнюю склонил, но и в жизни помог ей, за школу договорился и она долго при нем была хотя и впахивала, выучил её на бухгалтера на курсах и потом она устроилась в жизни.
Вы всем предлагаете под мужиков за кусок хлеба ложиться?
Я вас, возможно, удивлю, но такой бизнес-план уже не работает.
Сейчас желающих прощаться намного больше, чем желающих купить
Пекельнi Борошна• 07 апреля в 20:32
Ответ дляПомаранчова душа
ясно , смачного
Річкова риба програє морській але то таке
Неспорю....але чого іменно червона?
Помаранчова душа• 07 апреля в 20:32
Ответ дляБрюлик в стразах
Можу на своєму прикладі. Я працювала касиром в банку. Бо після декрету мені потрібно було так щоб в 17 я була вільна. Але замахала мене маленька зарплата в 8 тис. Я перевчилась, і пішла працювати тестувальниками, моя зарплата в перший місяць була 15 тис, що вже в 2 раза більша від тої що була. Зараз моя зарплата 1800 доларів. Не багато, але і не мало. При цьому я постійно вчусь, бо постійно потрібно підвищувати свої скіли аби і зарплата підвищувалась
Не всі касири в банку
Лікар витрачає 8 років на освіту - теж потрібно йти в тестувальники ?
Але мабуть так - нехай йдуть - айтішніки загуглять і самі себе полікують
Помаранчова душа• 07 апреля в 20:33
Ответ дляФедорино Горе
В якому підвалі?
Підвали , городи , айті і інші « реальні « рекомендації
месяцкие• 07 апреля в 20:33
Ответ дляБрюлик в стразах
На курсах
Каких конкретно? Ссылочкой поделитесь. Тоже хочу
ПушАпница• 07 апреля в 20:33
Ответ дляТракторні війська
В магазин зайдите.
Капуста по 50 грн за кг. Головка в 100 грн выходит. Дешево?
Картошка по 30 грн.
Картошки нажарить на 3х - 60 грн. Прям бесплатно, ага.
Ну, з іншого боку, це не піца за 200, і не суші за 500. Цілком економна страва.
Ну шо не так?• 07 апреля в 20:34
Ответ дляПомаранчова душа
ясно , смачного
Червона вся аквакультура, те саме що річкова по поживність
Вже краще морський окунь чи хек
ГороховаЯ• 07 апреля в 20:34
Ответ дляЦаревна_несушка
Я вот на себя одну на день взяла..и продуктов нет, и денег нет..еще для кроля 2 пачки корма, 4 огурца и грызун на подвеске, и еще 510 грн нет
На вас вже вилили бруду бочку, що це не продукти першої необхідності, без яких можна обійтись?
Брюлик в стразах• 07 апреля в 20:34
Ответ дляПомаранчова душа
Не всі касири в банку
Слухайте, ну я теж витратила 5 років на економічну освіту. Це не означає, що я все життя маю працювати економістом в держ підприємстві. Так, у нас в компанії працює тестувальником лікар педіатр, бо навчався по знову серця, а попрацював і зрозумів, що грошей то не вистачає, перевчився, працює, задоволений.
Помаранчова душа• 07 апреля в 20:34
Ответ дляКротоТо
Ой , в тут секрет вже - доставка з ресторанів
Тракторні війська• 07 апреля в 20:34
Ответ дляКуплю орехи
І як жити без бананів
Да без всего живите.
Хлеб берите социальный и водой из крана запивайте.
И детей так кормите
КротоТо• 07 апреля в 20:34
Ответ дляПомаранчова душа
Не всі касири в банку
Лікар кажете... Моя колишня гінеколог купила собі ауді з салону і все це працюючи у державній лікарні без чоловіка та спадку.
Манкоголік• 07 апреля в 20:35
Ответ дляТракторні війська
Не в том дело, можно было бросить библиотеку и стаж (мать его) и идти работать взрослой женщине а не решать эту проблему за счёт ребёнка.
Пушап Мі мі• 07 апреля в 20:35
Ответ дляБрюлик в стразах
Так у вас зарплата неадекватна, запитайте працедавця куди він котить своїх людей
Чего это зарплата неадекватная?
Тракторні війська• 07 апреля в 20:35
Ответ дляКротоТо
Ціни шалені, але... відверто. Ті у кого зарплати вистачає лише на аренду та комуналку тримають огород, точніше вимушені його тримати, харчуються не для здоров´я, а щоб дібрати добову норму калорій. Насправді якщо не купувати харчове сміття та вкусняшки то бюджетне харчування досить доступне. Ми на 2 дорослих витрачаємо близько 12 тис, але я на цінники особливо не дивлюся, а беру чого душа бажає.
По факту справжнє здорожчання ще попереду. Тож як не крути треба шукати додаткові джерела доходу.
Не поняла: а как тем, у кого аренда - огород держать? Арендовать?
Брюлик в стразах• 07 апреля в 20:36
Ответ длямесяцкие
Курсів багато, обирайте на свій смак і карман. Там де пишуть, що гарантують працевлаштування навіть не дзвоніть до них. Читайте відгуки. І не беріть які 2 місяці, я місяці це лише теорія, яка є у відкритому доступі на ютуб каналах. Моє навчання було 7 місяців
Пушап Мі мі• 07 апреля в 20:36
Ответ дляТримбулька
Автор, раз четверо вас, то ще ж і чоловік є працюючий? Вже не так погано. Зарплатня 20 далеко не в кожної жінки, у більшості 6160-12 тис. 20 то в чоловіків на заводі, або на іншій фізичній важкій роботі.
Ну так не все физически работают, потому 20 т это средняя зарплата
Царевна_несушка• 07 апреля в 20:36
Ответ дляГороховаЯ
Вот вчерашнее,с грудки супчик сварился, и в каком месте супчик дешевый
ГороховаЯ• 07 апреля в 20:36
Ответ дляМанкоголік
Ну что поделать если на получше нету? Вы же не будете брать кредит на здоровое питание
Он уже в сільпо розссрочка є
КротоТо• 07 апреля в 20:37
Ответ дляТракторні війська
Арендовать дом с участком.
Помаранчова душа• 07 апреля в 20:37
Ответ дляНу шо не так?
Вже краще морський окунь чи хек
Та будь ласка
Де плаває український карась краще не думати , йому значно краще ніж Норвезькому лососю
Моль Моллівна• 07 апреля в 20:37
Ответ дляПомаранчова душа
Не всі касири в банку
А лікарі бідні?
Вчора по швидкій забрали сестру,перерізаля сухожилля.З травмопункту направили в клініку.Багато військових.Хірург вийшов,сказав готуватись на операцію.Ввечері зробили,запросили 16200.Завуальовано запросили-сказав що операція безкоштовна,але він щось там зламав на 16200..Два якихось інструменти власні.випадок дійсно складний був.Сестра відвезла сьогодні 17000,як на перев´язку поїхала.
Сусідка зверху• 07 апреля в 20:37
Ответ дляКротоТо
тримають огород?))) где? на 13м этаже?)) или в палисаднике перед многоэтажкой?))
Хи хи, ну ну• 07 апреля в 20:37
Странно, только недавно здесь было уйма тем о том как хорошо жить в Украине и как плохо люди живут в Европе. Там и налоги большие, и аренда дорогая, и все не то и все не так и только у нас хорошо, все кто работают - все достойно живут.
Куплю орехи• 07 апреля в 20:37
Ответ дляТракторні війська
Да без всего живите.
И детей так кормите
Це не продукт першої необхідності, те що я беру Вас не стосується. Не бачу сенсу проїдати гроші
Помаранчова душа• 07 апреля в 20:38
Ответ дляБрюлик в стразах
І супер
Але коли дитину не буде кому подивитися то заспіваєте інакше
Бо не можуть всі спеціальності стати айтішніками
Брюлик в стразах• 07 апреля в 20:38
Ответ дляКротоТо
Лікарі теж різні бувають, бо по різному влаштовуються. Гінекологи акушери заробляють на договірних пологах гарно, я народжувала кесарево, то пологи 1500 доларів в держ пологовому.