Сорока-ворона• 07 апреля в 20:02

У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?

Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Чекаю завтра• 07 апреля в 20:12
Ответ дляСорока-ворона
Так вже по акціям дорого! Я без акцій майже нічого не беру, рука не піднімається(
Сьогодні дивилася консерви - шпроти 60 грн, килька 27 грн, криль - 71 грн. Це приклад
Брюлик в стразах• 07 апреля в 20:13
Ответ дляСорока-ворона
Ще напишіть - заробляйте більше)
Я про неадекватні ціни, які просто не співставляються з нашими зарплатами
Так у вас зарплата неадекватна, запитайте працедавця куди він котить своїх людей
автор Сорока-ворона • 07 апреля в 20:13
Ответ дляПушАпница
Зараз виявиться, що у чоловіка зарплата трохи більша, десь в 3-4 рази))
Його з/п йде на оренду і комуналку.
Все
ГороховаЯ• 07 апреля в 20:13
Що саме ви купуєте?
Тракторні війська• 07 апреля в 20:14
Ответ дляГороховаЯ
Що саме ви купуєте?
Вы хотите сказать что автор неправильно деньги расходует?
Вы видели, что хлеб уже больше 40 грн? Бананы 75.
Помаранчова душа• 07 апреля в 20:14
Ответ дляБрюлик в стразах
А яка середня зарплата по Україні ?
Тримбулька• 07 апреля в 20:14
Автор, раз четверо вас, то ще ж і чоловік є працюючий? Вже не так погано. Зарплатня 20 далеко не в кожної жінки, у більшості 6160-12 тис. 20 то в чоловіків на заводі, або на іншій фізичній важкій роботі.
ГороховаЯ• 07 апреля в 20:15
Ответ дляТракторні війська
Ні, я просто цікавлюсь. Теж багато на їжу виходить. Банани я завжди близько 85 і більше брала, люблю їх
автор Сорока-ворона • 07 апреля в 20:16
Ответ дляТракторні війська
Можна ж дешеву ковбасу купити і мівіну)
А продукти здорового харчування - то вже розкіш для простого люду
Сусідка зверху• 07 апреля в 20:16
Ответ дляЗараз все скажу
Мы в 90е выжили. Что вы собрались лечить после супчиков?
в 90е у меня личнг в семье супчики еще и с галиной бланкой буль-буль были вместо мяса) сейчас я хоть на спинках или шеях варю тот суп, хоть химии меньше)
Тримбулька• 07 апреля в 20:16
Ответ дляБрюлик в стразах
20 тисяч неадекватна зарплата? А що тоді бюджетникам казати(освіта, культура) де зарплати 6-10 тисяч.
Мурнетка• 07 апреля в 20:16
Никак не хватает, мы голодаем уже.
Работаю тяжело за 400грн в день, в небольшом городе вариантов для женщин немного
Манкоголік• 07 апреля в 20:16
Ответ дляСорока-ворона
Можна ж дешеву ковбасу купити і мівіну)
Ну что поделать если на получше нету? Вы же не будете брать кредит на здоровое питание
Брюлик в стразах• 07 апреля в 20:16
Ответ дляПомаранчова душа
А яка середня зарплата по Україні ?
Я не рівняюсь на середню чи мінімальну, а максимальна нескінченна, і гроші в Україні заробляти можна, треба вчитись, розвиватись, і змінювати своє життя на краще. Кожен сам господар свого життя і його рівня, і якщо ти нічого не зміниш, то за тебе точно ніхто твоє життя покращувати не буде
Пекельнi Борошна• 07 апреля в 20:17
Від чорної ікри і омарів потихенько відмовляємося...навіть не уявляю що прийдеться їсти...це жах просто...
Поліцейський патруль• 07 апреля в 20:17
Ответ дляФедорино Горе
На скромну їжу вистачає (супи, борщі, каші, омлети, салати), на авокадо і червоні риби не вистачає. Сьогодні купили карасів по 48 гривень по акції, запекла, це замість лосося.
и как карасики?
Моль Моллівна• 07 апреля в 20:17
В нас звичайна їжа,без делікатесів.
Тракторні війська• 07 апреля в 20:17
Ответ дляГороховаЯ
Ну у богатых свои причуды.
Я бананы в начале зимы по 60 брала. А потом их начали переценять...
Брюлик в стразах• 07 апреля в 20:17
Ответ дляТримбулька
В них також зарплата неадекватна, і я не розумію чого вони на попі рівно сидять і нічого не змінюють в своєму житті
автор Сорока-ворона • 07 апреля в 20:17
Ответ дляСусідка зверху
Я навіть і згадувати боюсь чим нас кормили батьки в 90🫣
ПироженкА• 07 апреля в 20:17
Ответ дляТракторні війська
тю, ща напишут, что хлеб и бананы это не еда первой необходимости
Язвочка• 07 апреля в 20:18
Ответ дляСусідка зверху
Во-во. Только хотела про те спинки написать. Химии меньше, а жира дофига. И все ж есть разница для здоровья, нормальное мясо в суп ложить, или эти спинки по-бедности(
Федорино Горе• 07 апреля в 20:18
Ответ дляПоліцейський патруль
и как карасики?
Божествені, я зробила насічки, щоб кістки посіклися, потрусила сухарями і приправами і в духовку. Завтра ще куплю))
Царевна_несушка• 07 апреля в 20:18
Я вот на себя одну на день взяла..и продуктов нет, и денег нет..еще для кроля 2 пачки корма, 4 огурца и грызун на подвеске, и еще 510 грн нет
Помаранчова душа• 07 апреля в 20:18
Ответ дляБрюлик в стразах
Довго протримались

Так всі обмеження в голові , грошова маса в світі безкінечна- варто пройти декілька тренінгів по саморозвитку
автор Сорока-ворона • 07 апреля в 20:18
Ответ дляМанкоголік
Ну дійсно, аж смішно, так?
Пекельнi Борошна• 07 апреля в 20:18
Ответ дляСорока-ворона
Можна ж дешеву ковбасу купити і мівіну)
А що картопля і капуста така дорога???
Ну шо не так?• 07 апреля в 20:18
Ответ дляСусідка зверху
Як ви їх їсте? Я собакам і котам спини і шиї варю
Тримбулька• 07 апреля в 20:18
Ответ дляМурнетка
Никак не хватает, мы голодаем уже.
Ви одна з дітьми без аліментів, чи чому голодуєте?
Брюлик в стразах• 07 апреля в 20:19
Ответ дляЦаревна_несушка
На день? Батон, колбаса, пачка майонезу і крабових? Ви їсте мусор і травите себе цигарками за 110 грн