Сорока-ворона• 07 апреля 2025

У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?

Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Пекельнi Борошна• 07 апреля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Якщо ви жерете то співчуваю
Знов мантра про корисний буряк замість чері
А чим чері корисне???
Сусідка зверху• 07 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
А що картопля і капуста така дорога???
а что дешевая?
Даю справку• 07 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
в 90е у меня личнг в семье супчики еще и с галиной бланкой буль-буль были вместо мяса) сейчас я хоть на спинках или шеях варю тот суп, хоть химии меньше)
В 90х я узнала что супы бывают без мяса и кубиков, что питаться можно раз в день, что варёная тыква без ничего это тоже еда, и что сон помогает пережить голод.
Манкоголік• 07 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
В них також зарплата неадекватна, і я не розумію чого вони на попі рівно сидять і нічого не змінюють в своєму житті
Ну есть такие кто будет сидеть и ныть, а кто будет хоть что-то но делать. Вспомнила историю из детства: когда союз рухнул, многие остались сидеть на работе где то платят то не платят, вот и соседка работающая в библиотеке так, плакать прочитать одалживать у соседей деньги и продукты но сидела в своей библиотеке. Проблему решила её старшая дочка которая пошла торговать в палатку вместо выпускного класса, чтоб были деньги на еду там хозяин склонил спать с ним и девочка кормила таким образом семью. Мать её ещё костерила на весь подъезд но жратву не брезговала брать так грязно заработанную. Тот мужик конечно негодяй что несовершеннолетнюю склонил, но и в жизни помог ей, за школу договорился и она долго при нем была хотя и впахивала, выучил её на бухгалтера на курсах и потом она устроилась в жизни.
Сусідка зверху• 07 апреля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Як ви їх їсте? Я собакам і котам спини і шиї варю
Рада за вас. Можете и вы попробовать, коты говно есть не будут, уверяю )
Помеха справа• 07 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Причому тут Київ, багато онлайн роботи, і працюють не лише з Києва але і з сіл!!!!!! Було б бажання розвиватись
Ой забула... Тут же ж всі айтішниці. Куди там лікарям з вчителями... За продавців взагалі мовчать.
Помаранчова душа• 07 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
А чим чері корисне???
Нічим
Корисна тільки картопля і капуста
Ще можна курячих ший зверху , бо червона риба теж не корисна
Завжди недо...• 07 апреля 2025
Ціни дорогі на все.Виручає город,почала садити з початку ковіду.Вже,як не є,картоплю наварив,напік,стушив,деруни-трохи економніше,але не легка праця біля городини,да ще після роботи.Але все є.Приходиться.
Птица секретарь• 07 апреля 2025
Дохід 45000, на їжу 15000, троє.
Манкоголік• 07 апреля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ну дійсно, аж смішно, так?
Не, не смешно. Тяжело но выкручиваться надо. Смотрите не удастся ли снять более скромное жилье и таким образом выиграть пару тысяч
Пушап Мі мі• 07 апреля 2025
Ответ дляНаша взяла
Вас 4. Ніхто більше не працює?
А сейчас у мужчин есть возможность нормально работать?
Ну шо не так?• 07 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Ні, я нізащо б таке не їла.
Краще вже квасолю і сир кисломолочний.
Пекельнi Борошна• 07 апреля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Нічим
Корисна тільки картопля і капуста
А чим червона риба краща за умовноно карпа/хека???
Тримбулька• 07 апреля 2025
Ответ дляСорока-ворона
По суті нічого не купили. А якби щось купили ще, то було б мінімум 1000 грн
На 500 грн можна купити кіло курячого філе, пару кіл картоплі, капустину, десяток яєць і ще 100 грн зостанеться на фрукти .
А не що попало набрано, типу крабових і майонезу.
Царевна_несушка• 07 апреля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Ага..а это зверинное, и больше 500 грн)))и это кролик,даже не большая собака
Куплю орехи• 07 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Вы хотите сказать что автор неправильно деньги расходует?
Вы видели, что хлеб уже больше 40 грн? Бананы 75.
І як жити без бананів
Тракторні війська• 07 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
А осінню купити паро мішків і в підвалі покласти!? Неваріант?
Ну как бы осенью она практически так и стоила, немного дешевле)
КротоТо• 07 апреля 2025
Ответ дляСорока-ворона
Його з/п йде на оренду і комуналку.
Все
Ціни шалені, але... відверто. Ті у кого зарплати вистачає лише на аренду та комуналку тримають огород, точніше вимушені його тримати, харчуються не для здоров´я, а щоб дібрати добову норму калорій. Насправді якщо не купувати харчове сміття та вкусняшки то бюджетне харчування досить доступне. Ми на 2 дорослих витрачаємо близько 12 тис, але я на цінники особливо не дивлюся, а беру чого душа бажає.
По факту справжнє здорожчання ще попереду. Тож як не крути треба шукати додаткові джерела доходу.
Брюлик в стразах• 07 апреля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Тепер чекаємо як розвиватися вчителю в районі або лікарю в якісь амбулаторії або викладачу в музичній школі або вихователю в садочку ?
Які тренінги відвідати ?
Можу на своєму прикладі. Я працювала касиром в банку. Бо після декрету мені потрібно було так щоб в 17 я була вільна. Але замахала мене маленька зарплата в 8 тис. Я перевчилась, і пішла працювати тестувальниками, моя зарплата в перший місяць була 15 тис, що вже в 2 раза більша від тої що була. Зараз моя зарплата 1800 доларів. Не багато, але і не мало. При цьому я постійно вчусь, бо постійно потрібно підвищувати свої скіли аби і зарплата підвищувалась
Федорино Горе• 07 апреля 2025
Ответ дляДаю справку
Так) Я так само в 90ті в 17 років ще дізналася про рецесію ясен, коли від нестачі вітамінів боляче було кусати їжу, довго потім вигрібала ті проблеми.
Пушап Мі мі• 07 апреля 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Мы в 90е выжили. Что вы собрались лечить после супчиков?
А супчик это дёшево?
Помаранчова душа• 07 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
ясно , смачного
Річкова риба програє морській але то таке
Тракторні війська• 07 апреля 2025
Ответ дляСусідка зверху
не смешно вообще, я вчера видела рекламу ’розстрочка на продукти харчування’ ...минут 5 приходила в себя...
Ха, я тут тему об этом создавала - так меня засмеяли - сказали, что это нормально
месяцкие• 07 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Где учились на тестировщика?
Сусідка зверху• 07 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
а у всех есть подвал?)
ПушАпница• 07 апреля 2025
Ответ длямесяцкие
Так вопрос, откуда цены? Если зп никому не поднимают.
Ну комусь таки піднімають, плюс враховують в собівартості вартість е/е, пмм, імпортних комплектуючих чи сировини, яка теж на місці не стоїть.
Неместная Я• 07 апреля 2025
Що, ви їсте на 900 грн четверо?
Федорино Горе• 07 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
В якому підвалі?
Помаранчова душа• 07 апреля 2025
Ответ дляКротоТо
Ого , 12.000 і на цінники не дивлюся
Федорино Горе• 07 апреля 2025
Ответ дляКротоТо
Да не тримають вони город, бо нема де його в місті тримати.