Все возможно• 08 апреля 2025

Дівчата, як ви знайшли свою долю…?

Вже і плакала сьогодні… що я тільки не робила в цьому житті, які поради вже тільки не використовувала … і себе полюбила, навчилася, по справжньому … а долю свою все чекаю …. Що вам допомогло ? Розкажіть щось хороше, надихаюче, щоб вірити хотілося
Всім дякую 💐
БоВжеВільна• 08 апреля 2025
Чесно? Переспала по п´яні після вечірки у друзів, а він закохався, виявилося, чудовий чоловік.
автор Все возможно • 08 апреля 2025
Ответ дляИ.О. человека
Я від себе зовсім не чекала, що так зроблю. Вийшло все дуже раптово.
Ніколи не було нестачі у залицяльниках. Один раз була заміжня 7 років. А потім утворився якийсь вакуум. Після 30 років. І одна не була,тале якесь лушпиння чіплялось. У листопаді відсвяткувала свій день народження на самоті. Якось увечері купила газету з об´явами з агентств зі знайомств. Вибрала перше ліпше і подзвонила. На другий день приїхала і заповнила анкету. А ще через день увечері мені подзвонив чоловік. Я якраз вдома заходилась робити хатні справи. А він позвав прямо зараз на зустріч Або ось через півгодини, або ніколи більше. Це він потім мені розказав свої думки. А тоді він теж перший раз звернувся у це агенство. Був на роботі і побачив у колеги на столі газету. А коли оформлював анкету, одразу вибрав моє фото у альбомі. Дуже солідна людина був на той час. І не думав теж, що звернеться колись туди.
Ось так. Майже 20 років разом. Через 2 тижні після першої зустрічі забрав наші анкети і фото.
І чим не доля?) ось так все співпало, нетипово для обох , бо так мало статися юна якомусь фізичному рівні вас притягнуло один до одного
Незнакомлюся• 08 апреля 2025
Ответ дляВсе возможно
все впереди)
я своего нашла в 36.
КаРаКаТиЦа• 08 апреля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Та нема ніякої долі.
Будь-де може трапитись чоловік зі схожими цінностями та інтересами.
Не будете ж з сіткою на полювання у вказані місця ходити.
1 раз - на мамбі, 2 чоловік - працювали разом.
Є
Каяспер• 08 апреля 2025
Увлекитесь чем то сильно, и само найдется
автор Все возможно • 08 апреля 2025
Ответ дляБоВжеВільна
І таке буває
Я такая наивная• 08 апреля 2025
На сайті знайомств, рік сиділа перебирала, знайшла, сама написала, місяць побачень, почали жити разом і ось вже 12 років.
КаРаКаТиЦа• 08 апреля 2025
Ответ дляВсе возможно
Ха! Хоч не 45 ))
И.О. человека• 08 апреля 2025
Ответ дляВсе возможно
От і мені так здається. Як хтось за ниточки привів обох.
Така бойова Я• 08 апреля 2025
Ответ дляВсе возможно
У мене теж був шлюб
Але то не моя людина

Своє, справжнє , ще чекаю
Своє - це таке ж страждаюче, як ви?
Впевнена, ви на такого депресивного не поведетесь.
А веселим і активним навіщо ви?
От ні з ким і не зустрічаєтесь
автор Все возможно • 08 апреля 2025
Ответ дляКаяспер
Ех … як порада це класна ідея, дякую 🙏 але, на превеликий жаль, воно так не працює
КондуктЕр тролейбуса• 08 апреля 2025
На сайте знакомств первая написала)
Незнакомлюся• 08 апреля 2025
Ответ дляВсе возможно
автор, сейчас с мужчинами у нас беда по понятным причинам. Я бы вам советовала присмотреться к иностранцам) ДА, менталитет другой, но может сложиться
Така бойова Я• 08 апреля 2025
Ответ дляПрокачую сідниці
Если на тиндере, то почему именно он вас нашёл, а не вы его?
Удалено администрацией...
автор Все возможно • 08 апреля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Своє - це таке ж страждаюче, як ви?
А веселим і активним навіщо ви?
От ні з ким і не зустрічаєтесь
Удалено администрацией...
КаРаКаТиЦа• 08 апреля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Удалено администрацией...
Така бойова Я• 08 апреля 2025
Ответ дляВсе возможно
Удалено администрацией...
автор Все возможно • 08 апреля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Удалено администрацией...
Фу-фу… ідіть звідси))
Тут позитивні дівчата і класне спілкування
Ви не вписуєтеся … не псуйте мою тему , будь-ласка 😇
Така бойова Я• 08 апреля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Удалено администрацией...
КаРаКаТиЦа• 08 апреля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Удалено администрацией...
Чупокабра• 08 апреля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Удалено администрацией...
Така бойова Я• 08 апреля 2025
Ответ дляВсе возможно
Фу-фу… ідіть звідси))
Удалено администрацией...
автор Все возможно • 08 апреля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Удалено администрацией...
Ага 🙄 я вас почула
Дівчата , продовжимо?)
Давайте ділитися далі хорошим)
Тюрюнь_Тюнь• 08 апреля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Є
Є збіг обставин - та й усе.
Така бойова Я• 08 апреля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Удалено администрацией...
Така бойова Я• 08 апреля 2025
Ответ дляЧупокабра
Удалено администрацией...
КаРаКаТиЦа• 08 апреля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Є збіг обставин - та й усе.
Мне муж снился когда мне было лет 25... Или 23. Сон и его лицо я помнила все время очень чётко, и, соответственно, когда увидела его фотки в этом возрасте, сразу его узнала. Это збіг яких саме обставин?
КаРаКаТиЦа• 08 апреля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Удалено администрацией...
автор Все возможно • 08 апреля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Деякі сни такі були і у мене … вони дуже запамʼятовуються і відчуваються
Дещо збулося, а щось ще має статися і знаю що станеться
Така бойова Я• 08 апреля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Удалено администрацией...