САМ_ТАКОЙ• 08 апреля 2025
Хочу подарувати собі подарунок на ДН. Зупинилась на двох варіантах
Який би вам хотілось отримати
Набори nuxe
Олійка, тревел парфуми, свічка, якийсь гель.
( В мене був пробнік олійки, я закохалась)
Давно планувала прикупити.
Парфуми Ангели і демони.
Дуже подобається аромат, такий добротний люкс.
Розношувала з відливанта.
Набори nuxe
Давно планувала прикупити.
Парфуми Ангели і демони.
Розношувала з відливанта.
На границе• 08 апреля 2025
Выбирайте с позиции на что не потратили бы деньги в обычной жизни (без привязки к ДР), что не смогли бы себе позволить, то и берите
Белая и пушистая• 08 апреля 2025
З цих двох варіантів, звичайно парфюм.
Я не дуже розумію ці всі набори, ще й з свічками. Як часто ви вдома запалюєте свічки? Як часто ви зараз подорожуєте для того, щоби витрачати гроші на тревел набори?
Купіть один раз тревел-сет з пустими баночками в Аврорі чи на Тему - і завжди будете подорожувати з улюбленими кремами, сироватками та шампунями.
Цвіпканя• 08 апреля 2025
Парфюм. Это долгосрочные отношения) У меня есть по 10 лет флаконам, потому что редко пользуюсь до конца.
Не люблю Нюкс, много чего было как раз подарено. Стодесятый крем для рук, масло, свечки - все это фигня, просто набором в коробке типа солиднее выглядит.
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляНа границе
Ну от я б в звичайному житті не витратила б на олійку. Бо це просто про задоволення від використання.
Типу як спа.
Можу брикнути• 08 апреля 2025
Ответ дляИграю у края
Дордень? А що це?
Для деяких порадниць це масмаркет. Ви не знали?
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляБелая и пушистая
З цих двох варіантів, звичайно парфюм.
Ну насправді свічками я користуюсь і дуже активно. Єдине що мене жаба душить купувати їх окремо за 200-400-600 грн.
Але ті що ідуть в подарунках, або друзі дарують то користуюсь
Цвіпканя• 08 апреля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Типу як спа.
Ну пару раз отспамитесь (или как правильно?), а потом надоест. Я свои запасы утилизировала на массаже у спеца (понакупала для самомассажа и 1-2 раза использовала). Может вы не такая, а я хап-хап, а потом времени нет или настроения.
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Я зі старої школи. Я поважаю класичні парфумерні дома, ланком, ісл, герлен, дживанши і т.п.
Белая и пушистая• 08 апреля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мені здається, ви вже давно прийняли рішення, що купувати. Тоді, не дуже зрозуміла мета вашої теми?
Мені, особисто, не подобається ні цей парфюм, ні цей набор за 1750 грн. Але, якщо це були б єдині варіанті у світі, то я завжди за парфюм, а не за 100 мл олійки та свічку.
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Я вище писала, я жадна і раціональна.
Так я люблю всілякі мазалки, пахучки.
Але то про задоволення, а не практмчність.
Так я люблю всілякі мазалки, пахучки.
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Я обгрунтовую чому саме ці два продукти мені сподобались.
Цвіпканя• 08 апреля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Парфюм - это дело личного предпочтения и обоняния. Никогда не понимала, когда навязывают стереотип из-за бренда. Я тоже предпочитаю добротный классический люкс, хотя пробую много чего из трендов.
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляЦвіпканя
Мені образливо за ці торгові марки коли їх вже за люкс не ввжають
ЕлькиПальки• 08 апреля 2025
Нюкс есть масло с легким шиммером, на лето супер. Купить парфюм и масло)
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляФайно Замало
Вы этот нюкс покупали? Мне давали пробник в аптеке, вонючка ещё та
В мене теж пробнік був. Мені прям зайшов зайшов
Играю у края• 08 апреля 2025
Ответ дляМожу брикнути
Та для деяких і «в Україні нема оригіналів», тіко сефори з дугласами.
Таке, звісно 😒
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Ахах! В мене не ювілей
Файно Замало• 08 апреля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну тогда ок. Просто крайне специфический запах, хотела предупредить
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляФайно Замало
Саме цей ? Флраль?
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляФайно Замало
Там же в них, по-моєму три аромати.
Золотистий, рожевий і зелений
Сиджу тихенько• 08 апреля 2025
Ответ дляБелая и пушистая
З цих двох варіантів, звичайно парфюм.
Прастити, вклинюсь.
Тревел версии как раз очень удобно - у меня есть набор из Евы, куда я раньше переливала косметику, и вот однажды после долгой дороги я мыла голову кондиционером и не понимала, почему он не мылится. Так что маленькие миленькие баночки, на которых написано что это - хорошая штука))
Asteroidea• 08 апреля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я між двух вогнів. Ці два дарунки вийшли в фінал.
А порадниці можуть свіжим оком оцінити
Я б обрала парфуми, тому що в цих тревел наборах завжди з 3-4 одиниць одна супер, дві норм і одна взагалі лежить без діла
САМ_ТАКОЙ
• 08 апреля 2025
Ответ дляAsteroidea
Тут ціна набора дорівнює вартості однієї олійки.
Олійка повноцінна 100 мл, все інше приємний бонус
Вумна вутка• 08 апреля 2025
Однозначно парфюмы. Это удовольствие на год для меня. А вот эти микро баночки на месяц. Если уже финансы жмут, то парфюм рациональнее.
Все возможно• 08 апреля 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Цей набір іде по ціні однієї олійки. За додатковий мотлох я не переплачую
не может быть такого, значит есть где-то это масло дешевле. или это какой-то уникальный продукт?
ніколи такого не було• 08 апреля 2025
Ответ дляТоскующая
Парфуми беріть.
Але який це люкс?
Дуже гарні парфуми
Белая и пушистая• 08 апреля 2025
Ответ дляСиджу тихенько
Прастити, вклинюсь.
Ловите лайфхак. Почти все наборы с Тему или алика идут с наклейками в комплекте. На наклейках надписи - от Шампунь до Лосьон для тела и Лак для волос.