Манкоголік• 08 апреля в 10:42

Жінки, тримайте на мотузці своїх кобелів. Вже сил немає

Працюю в колективі, де багато чоловіків.
Сама не красуня, але і не уродка. Зайва вага є.
Не фарбуюсь. Ходжу в штанах.
Але все рівно кобелі ніби показались: із 60 осіб чоловічої статі, 50 одружені. Із цих 50 одружених чоловік 30 в якійся формі фліртували зі мною. Із цих 30 10 - вчепились у мене як голодні дикарі.
Ні перед ким хвостом не кручу, приязно говорю і вітаюсь. Все.
Вчора при зустрічі мені цілували руку. Другий наполегливо пропонував підвезти мене додому (сам живе в іншому боці). Третій бігає кожні 2 хв. Четвертий пише всяку романтичну фігню
Тримайте своїх дикарів на цепку, секс частіше, мінет/анал там.
Це ж у ваших інтересах
Миззери• 08 апреля в 14:26
Ответ дляМанкоголік
😂 зате ви згодились
Так згодились, що ваш чоловік цілує руки при зустрічі і пропонує відвезти мене до батьків за 500 км просто так))
Так згодились, що ваш чоловік щодня робить мені купу компліментів і переслідує на кожному кроці))
Ото щастя 😂
С чего вы решили что это ее муж ? Забавная вы
Но хорошо что в курсе и теперь уж своего точно на привязи держать будете за яйца 👍🤣
Я не Тролль• 08 апреля в 14:39
Не думаю что они прям вас хотят, скорее просто хотят пообщаться, это ж мужики, в свободное от работы время хрен бы куда позвали
Не гоню• 08 апреля в 14:43
Вы на работе работать не пробовали ?
Хата на мати• 08 апреля в 14:59
Ответ дляДоросла дівчинка
Мені здається, що чоловіки трохи відчули себе королями життя. Бо багато хто загинув з чоловічої статі, багато воюють. А ті, хто лишився, вирішили, що в них тепер вибір є і можна хвостом вертіти. Це моя думка
Так жінки повиїздили. Навіть одружені. А неодружені так і подавно.
Бойова• 08 апреля в 15:46
Не переживайте И бабы пялятся на чужих мужей не хуже
пАлАвинкА• 08 апреля в 16:05
мінет/анал - у вас на лбу написана ваша специализация?
вАлнуюся сильнА• 08 апреля в 16:34
Ответ дляМанкоголік
😂 зате ви згодились
Ото щастя 😂
Ото вас пре
Чорт і Шо• 08 апреля в 18:10
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Это не мой. Мой за границей
Не на привязи. Свободный человек
С лишним весом женщины его не привлекают нигде
То не ваш за мной бегает и сумки мне носит?)) Высокий такой? Русый?
графиняВишенка• 08 апреля в 19:00
Ответ дляНеправдиша
мания величия, обстрение.
Весна.
Рекомендую проведать доктора, обновить таблетки. Ваши не действуют уже
У меня есть такая приятельница, всю жизнь рассказывает как за ней на работе мужчины бегают, на нее без слез не взглянешь, замужем, муж такой же внешне, они очень друг другу походят, видимо, это ее заветная мечта всю жизнь, безобидная мечта.
175см55кг19лет (она)• 08 апреля в 19:15
А если я против минета/анала то лучше вообще замуж не выходить?Ну чтоб никого не удерживать😂
Полонянка SexShop-а!• 08 апреля в 20:34
Ответ дляЧорт і Шо
Нет. Мой брюнет
Чорт і Шо• 08 апреля в 20:35
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Нет. Мой брюнет
И такой есть) С бородой?