Манкоголік• 08 апреля в 10:42
Жінки, тримайте на мотузці своїх кобелів. Вже сил немає
Працюю в колективі, де багато чоловіків.
Сама не красуня, але і не уродка. Зайва вага є.
Не фарбуюсь. Ходжу в штанах.
Але все рівно кобелі ніби показались: із 60 осіб чоловічої статі, 50 одружені. Із цих 50 одружених чоловік 30 в якійся формі фліртували зі мною. Із цих 30 10 - вчепились у мене як голодні дикарі.
Ні перед ким хвостом не кручу, приязно говорю і вітаюсь. Все.
Вчора при зустрічі мені цілували руку. Другий наполегливо пропонував підвезти мене додому (сам живе в іншому боці). Третій бігає кожні 2 хв. Четвертий пише всяку романтичну фігню
Тримайте своїх дикарів на цепку, секс частіше, мінет/анал там.
Це ж у ваших інтересах
Не фарбуюсь. Ходжу в штанах.
Це ж у ваших інтересах
Чумачечая_• 08 апреля в 10:51
Ответ дляАленький носочек
Автор переживає за себе і трішки за ’ щасливо’ одружених жінок
А за себе чого? Щоб ноги не почали на роботі цілувати, чи не ахали в туалеті?
ЛісАпетная• 08 апреля в 10:51
Ответ дляivareka
список кобелей огласите, так не верю)
С фотографиями)))
Майская киска• 08 апреля в 10:51
Розказую на пальцях. Такі чоловіки які до вас пристають, я називаю відро на три рубля. Вони фліртують з всіма, з продавчинями, з вами, з ліфтером, туди сюди хтось і дасть.
Повірте, вони не відчувають душевних мук як ви їм відмовили.
Не тіште себе іллюзіями що ви богиня, то вони блядуни.
А звертання ваше до жінок вельми дивне.
Ви ж розумієте що чоловік і дружина це дві окремі особистості? У вас вистачає інтелекту це зрозуміти?
А звертання ваше до жінок вельми дивне.
Марфа Українівна• 08 апреля в 10:52
Да, есть такое, по молодости работала, мужчин много было в окружении, цеплялись капец, женатые причём и только погулять. Жён своих никогда не бросят я так поняла, поматросил и бросил, спустя время жалею что тратила своё время на них. Хотя фестивалили зачетно, рестораны, сауны и тд.
Попихтю та й годі• 08 апреля в 10:52
Ответ дляАленький носочек
Якби автор дійсно за себе переживала, то дала би відсіч кобелям ще на підході, а не фліртувала у відповідь
Дона Ко Ко• 08 апреля в 10:53
Ответ дляНеправдиша
мания величия, обстрение.
Весна.
Рекомендую проведать доктора, обновить таблетки. Ваши не действуют уже
Весна.
Теж побачила , що це з цієї опери 😁
Поліцейський патруль• 08 апреля в 10:53
В мене те саме. Перейшла на нову роботу. Красива. Жонаті і нежонаті ганяють як скажені. Вже співробітниці посміюються. Теж маю зайву вагу. Ні з ким не фліртую. Але це якась напасть. На минулій роботі один 7 років сох. Тікала від нього. І тут те саме почалося.капець якийсь. Я вам так скажу - це внутр.енергетика жінки. Вона може бути зовнішньо ніякою, але для чоловіків її енергетика манка і куди б вона не пішла -скрізь буде увага. Ось нещодавно елементарна ситуація. Попереду йде пара. Ми позаду. Він перший йде відкриває їй двері. Побачив мене -посмішка до вух.стоїть тримає. Я подякувала пройшла. Він йде і 2 р оглянувся. Їй неприємно-сікнула на нього. На мене подивилась вовком. І мій чоловік теж зауважив- як завжди, всі чоловіки біля тебе. Коли я їду десь сама з дитиною на відпочинок- це просто піз.ць.
Колишній коханець вже 9 ! Років тупо шле гроші на карти привату на др і нр, 8 березня. Не зустрічаємося і спілкуємося 9років. Шле все одно. Колишні карти хтч і старі але гроші на нихпртходять. І я ж бачу від кого. Жонатий 9рік.
За моє життя мене непокинув жоднтй чоловік. І мені жоден не відмовив у проханні.
...аяприкольная• 08 апреля в 10:54
дайте свое фото. хочу посмотреть, что за звезда такая здесь появилась.
все бегают. еще и советы такие жизненные раздает.
Миссис Буркул• 08 апреля в 10:54
Ответ дляМарфа Українівна
То есть сразу Вы реально верили, что они бросят семьи ради Вас? Считаю нужно ввести в школах специальный урок для девочек. По этим вопросам.
За ким я буду?• 08 апреля в 10:55
У нас на работе такая Люда была. Тумба на ножках. Считала, что все её хотят.
Марфа Українівна• 08 апреля в 10:56
Ответ дляМиссис Буркул
Да, но замечу, что бывает всякое в жизни, здесь 50/50.
Аленький носочек• 08 апреля в 10:56
Ответ дляЧумачечая_
Щоб не замахували і мстилися після відмови
Миссис Буркул• 08 апреля в 10:58
Ответ дляМарфа Українівна
Вас вообще не воспитывали? Элементарно Божьи заповеди соблюдать. Откуда такие потаскушки берутся, просто интересно.
Неблагополучная семья?
Чумачечая_• 08 апреля в 10:58
Ответ дляАленький носочек
Яким чином можна замахати на роботі?
Чумачечая_• 08 апреля в 10:59
Ответ дляПоліцейський патруль
Можна фото красуні?
После 18• 08 апреля в 10:59
Ответ дляМанкоголік
А я незаміжня)
То все ваши приключения это вам намек-ПОРА ЗАМУЖ!!!!
Аноним НаВсеГда• 08 апреля в 11:01
Ответ дляМанкоголік
А я незаміжня)
А що це така шикарна пані з шаленою популярністю і незаміжня ? Ви самі провокуєте
Аноним НаВсеГда• 08 апреля в 11:02
Ответ дляМайская киска
А звертання ваше до жінок вельми дивне.
Навіщо ви з тролем як з нормальною людиною?
Миссис Буркул• 08 апреля в 11:03
Ответ дляАноним НаВсеГда
Так сюда заходят отвлечься от работы, пока кофе пьют простые смертные, за которыми не несётся стадо из 30 мужиков)))
Мати драконів• 08 апреля в 11:07
А вот в животном мире, только если у сучки течка, ей кобели проходу не дают
Корсет_на_шурупах• 08 апреля в 11:07
Ответ дляПоліцейський патруль
Колишній коханець вже 9 ! Років тупо шле гроші на карти привату
и за 9 лет и карточка не поменялась ))
МеняАЖтрусит• 08 апреля в 11:08
Ответ дляМанкоголік
А я незаміжня)
Ви нагадали мені давню подругу. Всі пенісійовані особи віж 5 до 105, її хотіли... в її уяві😂. Все б нічого, але вона щедро ділилась тією уявою з оточуючими.
Поліцейський патруль• 08 апреля в 11:08
Ответ дляЧумачечая_
Можна фото красуні?
Навіщо? Оцінка жінок то таке. Тут головне як чоловіки бачать. Скільки тут пишуть -і модна і без зайвої ваги і така і сяка, а нікого нема взагалі. Одна однісінька. Для жінок вона красуня а чоловіки її не бачать. Ще один приклад.
Колись в мене була сусідка. Ну міль. Просто сіра і дуже несимпатична. Одягатись не вміла. Я досі пам´ятаю її зелені джинси під червоне пальто. На неї подивитись - вимочений оселедець. Але чоловік красень, на 10 р молодший, 3 кімн квартира у нього. Вона жодного дня ніде не працювала. І він на неї казав лиш -моя киця.моя кицюня. Готувати не вміла. Готував все він. Вона лиш ходила на йогу.в басейн..А тут на Порадниці купа жінок- і успішні.і симпатичні а самі. Та й у мене є подруга. Гарна. Хазяйка з квартирою. З авто. Посада. Смак має.і людина душевна. 41 рік. Незаміжня і нікого не було. Скільки ми разом ходили- до мене чіпляються.до неї ні. Я всіх кавалерів спроваждую до неї зразу - -кажу .в мене є чоловік. А подруга незаміжня. Але сам факт. Вона - джек пот для будь якого чоловіка, на мій погляд. Але ж
Вільний митець• 08 апреля в 11:09
Может у Вас что-то с эстрогеном, а они это чувствуют и их штырит. Ну просто так ведь от нечего делать тестостерон у мужчин окружающих Вас не повышается.
Ладно б у одного, но не у нескольких же.
Чумачечая_• 08 апреля в 11:09
Ответ дляКорсет_на_шурупах
и за 9 лет и карточка не поменялась ))
Таким красуням автоматично, сам банк замінює на нову. І коханцю повідомляють данні, куди гроші перераховувати наступні 9 років.
Поліцейський патруль• 08 апреля в 11:10
Ответ дляКорсет_на_шурупах
и за 9 лет и карточка не поменялась ))
Чому? Є карти нові. Але ми не спілкуємося.і я їх давати не збираюсь. А старі висять. У вас в приват 24 нема старих карток? В мене є. Поки я їх не закрию самостійно.