Капуста Маша• 08 апреля в 12:11
Чи може лікування 2 зубів у державній поліклініці коштувати 11 тис? Київ
Стоматологи, підкажіть, чи може лікування стільки коштувати.
Київ, Харківське шосе (державна поліклініка), платний кабінет. Зробили: (4 канали лікування + 2 пломби), взяли 11 тисяч гривень, чеків не надали — усе на словах.
Капуста Маша
• 08 апреля в 12:27
Я її спитала за чек (написала їй в тг)
Ось її відповідь:
За чек треба було раніше казати ,а якщо по чеку то один зуб коштує
7782гр, другий ( менший)-6112гр
Вона ще сказала що зробила мені знижку, коли взяла 11 тис з мене
Ось її відповідь:
7782гр, другий ( менший)-6112гр
Inconvenient• 08 апреля в 12:30
Ответ дляПульт от линолеума
Шахраї не виконують роботу, не погодивши суму.
Автор якби не мала цих коштів, не сплатила, її б ніхто не тримав у заручниках до оплати роботи.
Тому сумнівний ризик з боку шахрая, як ви назвали.
Немає сенсу повторювати очевидні речі. Вони саме так і роблять, не тільки стоматологи, на пацієнта чекає сюрприз. Або приховують половину суми. І вони також бачать з ким мають справу - з жінкою, яка мовчки заплатить, або з тою, яка скаже - йдіть під три чорти.
Забобонний фрукт• 08 апреля в 12:30
вы зашли в платный кабинет. чек обязаны давать, но никто этого не делает. потому что все ухыляются от налогов. в том числе даже известная в тик-токе стоматология.
чек вам ничего не даст и акт тоже. кроме того,что налоги заплатит. они знают, что расписать на эту сумму.
ПоЗиТиВнАя• 08 апреля в 12:31
Ответ дляКапуста Маша
Я її спитала за чек (написала їй в тг)
Ось її відповідь:
7782гр, другий ( менший)-6112гр
Ось її відповідь:
7782гр, другий ( менший)-6112гр
Скажите, что вы настаиваете, вам нужен именно чек, а не цена. Хотя, у меня вопрос, зачем? Для отчёта перед мужем?
Inconvenient• 08 апреля в 12:31
Ответ дляКапуста Маша
Я її спитала за чек (написала їй в тг)
Ось її відповідь:
7782гр, другий ( менший)-6112гр
Ось її відповідь:
7782гр, другий ( менший)-6112гр
Напишіть їй, що повідомите в податкову, надіславши їм її відповідь.
Забобонний фрукт• 08 апреля в 12:33
чек вам не дадуть, бо ви сплатили на приватну карту. і для чого він вам? ви самі винні, що не спитали вартість робіт. в нас так живе вся Україна.
ну переробить вона вам чек на 13 тисяч. вам радісніше стане?
Електрохарчування• 08 апреля в 12:35
Ответ дляКапуста Маша
Якщо він працює як ФОП тоді потрібен був дати чек?
Я бы на вашем месте, сейчас больше переживала за качество его работы. И мне кажется в любой часной за такую сумму могли полечить. Пломба в часной стоит 2000грн плюс минус. 250 анестезия . И сколько там у вас ещё 4 канала
Люблю порядок• 08 апреля в 12:35
Ответ дляОченьценная
От за що я люблю приватную медицину так за надані чеки, вчора захворіла пішла в добробут лікар оглянув виписав лікарняний, здала аналізи заплатила 2400, сьогодні лікар передзвонив сказав що аналізи не дуже треба антибіотик. А як згадаю лікування в державній в карман, один мене так залікував що треш, але доказів я не мала бо на руках взагалі нічого не було, вважаю що таку медицину без чеків, довідок потрібно прибрати, один хотів напарити мені операцію яка не була пот
Ну Добробут теж така собі клініка, останнім часом перетворилася на шарашкіна контору з непрофесійними лікарями, беруть вже кого попало туди
Капуста Маша
• 08 апреля в 12:35
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дуже шкода, що таке «життя» є нормою. Я живу з вірою у порядність людей. І зазвичай порядних більше. За цей випадок - прикро. Буде досвідом.
Забобонний фрукт• 08 апреля в 12:36
Ответ дляКапуста Маша
так, бувають проколи у всіх. ви просто питайте одразу ціну.
Капуста Маша
• 08 апреля в 12:36
Ответ дляЕлектрохарчування
Зуб вже болить. Але питання ще в тому, що навіть гарантії виходить у мене немає на ці зуби, що полікували. Знову ж таки - на словах
Капуста Маша
• 08 апреля в 12:37
Ответ дляЗабобонний фрукт
доречі, я теж хожу в гос. але приватний кабінет.
Це і був приватний кабінет в державній поліклініці.
рукиЖимолости• 08 апреля в 12:37
Ответ дляКапуста Маша
Ні не озвучили. Не питали бо думала, якщо не дорога клініка, а просто кабінет у поліклініці це не буде великою проблемою і не буде стільки коштувати.
вас на ......., и озвучивают до , а не после
Електрохарчування• 08 апреля в 12:38
Ответ дляКапуста Маша
Ну якщо лечили каналы и удаляли нерв, может это норма, что какое то время болит. Мне интересно другое как вам без согласия удаляли нервы. Она что то говорила?
Люблю порядок• 08 апреля в 12:38
Ответ дляКапуста Маша
До чого тут порядність? Ви погодилися на надання послуг навіть не поцікавившись їх вартістю!
ЛюбимаЯНЬ• 08 апреля в 12:39
Ответ дляЕлектрохарчування
Каналы в хорошей частной дофигища, наш посчитал дорого, позвонили в другую( где доктор на этом специализируется)
Только каналы в зубе 11500( но после него хоть переделывать не надо.
Електрохарчування• 08 апреля в 12:39
Ответ дляЛюблю порядок
Ну да. Если б это было в частной то закатила б скандал. А так в гос это норма получается
. Ну такое
Електрохарчування• 08 апреля в 12:41
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Вот здесь хоть знаете за что заплатили. А вот за что автор непонятно.
ЛюбимаЯНЬ• 08 апреля в 12:41
Ответ дляКапуста Маша
Можете ко сделать, там видно как полечили.
У меня сейчас фобии на лечен е каналов, даже дорого постоянно косячат, мне перелечивали и очень дорого.
Поэтому дочка сейчас к проверенному поведу.
Там ваша цена за каналы одного зуба.
ПоЗиТиВнАя• 08 апреля в 12:41
Ответ дляКапуста Маша
А почему вы ожидали низких цен?
И еще вы не ответили зачем вам чек сейчас?
Автор, извините, но сколько Вам лет? Вы наивны как ребёнок. Как вы только в этом мире живёте?
Вы получили услугу, которая оказалась вам не по карману. Не уточнили цену - ваш косяк. Цена вам кажется завышенной, вы расстроены. Чисто эмоционально я вам сочувствую. Но никаких рычагов влияния у вас нет, вернуть деньги вы не сможете, наказать стоматолога тоже. Да и не за что наказывать, скорее всего.
Забобонний фрукт• 08 апреля в 12:42
Ответ дляЕлектрохарчування
почему непонятно? обычный стоматолог кабинет , арендуемый в поликлинике. автор в панике от суммы, не рассчитывала.
Оченьценная• 08 апреля в 12:43
Ответ дляЛюблю порядок
Ну і скільки разів зверталася то все ок, минулого літа вони мене відкачали під обстріли, коли звичайна швидка відмовилася їхати
Бритоножка• 08 апреля в 12:45
прейскурант бачили?
в січні 2022 я робила в державній - ціна була 180 за невелику пломбу, 380 - за велику
платила касиру, він видавав чек (вписані цифри в бланк)), але с підписом й печаткою
Королева Сарказма• 08 апреля в 12:50
Ответ дляЗабобонний фрукт
Мені моя стоматологія дає чек і акт виконаних робіт, бо з ними я звертаюсь до страхової
Inconvenient• 08 апреля в 12:55
Ответ дляОченьценная
Вони теж часто-густо не надають чеки і замовчують чималі суми. І призначають дослідження/аналізи, які не потрібні, направляють до інших лікарів, які теж непотрібні. Розводять по повній, від них цього вимагає керівництво приватних лікарень. Лікарі скаржаться, що через це не можуть втриматися на роботі, якщо не хочуть втратити репутацію. Ще треба дивитися, з яким лікарем маєте справу. Якщо в нього обличчя здирника, то нащо в нього лікуватися?
Inconvenient• 08 апреля в 13:04
Ответ дляКапуста Маша
Серед лікарів - навпаки, я згадала, як йшла по двору Олександрівської лікарні і якась жінка майже волала у телефон: ’Я за 2 тижні витратила 120К і досі не знаю, який в мене діагноз.’ Це був 2019 рік. Напишіть хоча про неї відгук, щоб інші знали. І якщо крім вас не було інших пацієнтів, то це теж поганий знак.
західний_діалект• 08 апреля в 13:13
Автор,це адекватна вартість за лікування двох зубів з каналами.
Якби лікували канали з мікроскопом,то один би був не менше 11.
Я розум,що ви обурені вартістю,але зараз такі ціни.ви думали що в 5 за два зуба вийде?!То ні,зараз це нереально.Чому ви спочатку не запитали по вартості +-,то тоді б розуміли вже на що орієнтуватись.
І повірте мені,цей лікар ,наприклад,може використовувати гарні та якісні матеріали.Бо ті,хто пише пише що їм лікують дешево,то знайте,що там найдешевші матеріали,які потім боком вилізуть через декілька років.
Оченьценная• 08 апреля в 13:15
Ответ дляInconvenient
Мені порекомендували лікаря здирника, який лікував маму моєї подруги 10 років назад, він хотів мене оперувати, сходила ще до декількох лікарів сказали не треба мені ні операції ні ліки які він виписав, пройшло 6 років все ок
західний_діалект• 08 апреля в 13:18
Ответ дляInconvenient
Який відгук повинен залишити автор?що не знала що зараз стільки лікування коштує?!
Ну як діти,ну правда