Капуста Маша• 08 апреля в 12:11

Чи може лікування 2 зубів у державній поліклініці коштувати 11 тис? Київ

Стоматологи, підкажіть, чи може лікування стільки коштувати.

Київ, Харківське шосе (державна поліклініка), платний кабінет. Зробили: (4 канали лікування + 2 пломби), взяли 11 тисяч гривень, чеків не надали — усе на словах.
Пульт от линолеума• 08 апреля в 12:12
Перед тим, як розпочати роботу, в т.ч. і знімок, озвучують ціну.
Вам не сказали?
Альдебаран• 08 апреля в 12:13
у меня на Троещине в соседнем доме в частной клинике - дешевле стоит
Вилами по воде• 08 апреля в 12:14
А чего вы тему не создали до лечения неизвестно чего, у кого и без чеков?

Вы пойдете забирать деньги?
палка-копалка• 08 апреля в 12:14
бешено
Пульт от линолеума• 08 апреля в 12:14
Нема поняття в стоматології державна, вони всі вже на госпрозрахунку, а тому крісло, кабінет, поверх можуть надати будь-якому стоматологу
Вилами по воде• 08 апреля в 12:15
Ответ дляПульт от линолеума
Вот! Сдают рабочее место любому, и каждый выставляет свой ценник.
автор Капуста Маша • 08 апреля в 12:15
Ответ дляПульт от линолеума
Вам не сказали?
Ні не озвучили. Не питали бо думала, якщо не дорога клініка, а просто кабінет у поліклініці це не буде великою проблемою і не буде стільки коштувати.
Вилами по воде• 08 апреля в 12:16
Ответ дляКапуста Маша
А если бы у вас не было такой суммы? Как бы вы собирались оплачивать ?
Чемодан-Вокзал-Майами• 08 апреля в 12:16
Ответ дляКапуста Маша
Будете в след раз спрашивать перед началом лечения
автор Капуста Маша • 08 апреля в 12:16
Які у мене є права? Я можу зараз у лікаря попросити акт виконаних робіт та чек?
автор Капуста Маша • 08 апреля в 12:16
Ответ дляВилами по воде
Її і не було, чоловік відправив кошти.
Чемодан-Вокзал-Майами• 08 апреля в 12:17
Ответ дляКапуста Маша
Та уже как бы поздно
Natal_ka91• 08 апреля в 12:17
Ответ дляКапуста Маша
Наче є тарифи для таких коінвк, затверджені Київською міською адміністрацією, спробуйте порівняти
Вилами по воде• 08 апреля в 12:17
Ответ дляКапуста Маша
Її і не було, чоловік відправив кошти.
Значит вам все устроило.
Оченьценная• 08 апреля в 12:17
От за що я люблю приватную медицину так за надані чеки, вчора захворіла пішла в добробут лікар оглянув виписав лікарняний, здала аналізи заплатила 2400, сьогодні лікар передзвонив сказав що аналізи не дуже треба антибіотик. А як згадаю лікування в державній в карман, один мене так залікував що треш, але доказів я не мала бо на руках взагалі нічого не було, вважаю що таку медицину без чеків, довідок потрібно прибрати, один хотів напарити мені операцію яка не була пот
Пульт от линолеума• 08 апреля в 12:18
Ответ дляКапуста Маша
Не вірю, що робиои роботу і не запитали вашої згоди щодо суми.
Вилами по воде• 08 апреля в 12:18
Ответ дляNatal_ka91
Нет никаких утвержденных цен на платные услуги в платных кабинетах. Есть утвержденные цены в кассу гос.поликлиники, где оф.даюь чек за материалы или услуги. Типа укол новокаина 86 грн, шприц 5.80 и ТД и ТП.
ЧорноброваЯ• 08 апреля в 12:18
Так они просто арендуют кабинет там и всё, а расценки свои. Но перед лечением обычно план и цена указана. Вы не спрашивали сколько это будет стоить?
Пульт от линолеума• 08 апреля в 12:19
Ответ дляКапуста Маша
Чек да.
Акт виконаних робіт, ні, бо у вас нема договору
ПоЗиТиВнАя• 08 апреля в 12:19
Ну кабинет стоматолог может арендовать и работать как частное лицо.
Міс Всесвіт• 08 апреля в 12:20
Ответ дляКапуста Маша
дуже дивно було так думати
автор Капуста Маша • 08 апреля в 12:20
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Якщо він працює як ФОП тоді потрібен був дати чек?
Фіфачка• 08 апреля в 12:20
Каждый хочет урвать денег где только может...
Inconvenient• 08 апреля в 12:20
Ответ дляПульт от линолеума
Вам не сказали?
Якби вони озвучили, ці шахраї, то автор не стала б у них лікуватися.
Ондатрова шуба• 08 апреля в 12:21
Ответ дляПульт от линолеума
При тому десятиліттями на госпрозрахунку, заплатили ’містове’, а воно не маленьке і працюють
дама_из_декрета• 08 апреля в 12:21
думаю сейчас все может , мне моя стоматолог рассказывал как ее маникюрше в гос клинике лечили зуб , вышло по цене частной . так что не удивлена
ПоЗиТиВнАя• 08 апреля в 12:22
Ответ дляКапуста Маша
По требованию. Вы просили и вам отказали? Если вы не просили, это не обязательно. Требования к выдаче чека за платные услуги не зависят от формы собственности. И государственные клиники обязаны выдать чек.
Пульт от линолеума• 08 апреля в 12:23
Ответ дляInconvenient
Шахраї не виконують роботу, не погодивши суму.
Автор якби не мала цих коштів, не сплатила, її б ніхто не тримав у заручниках до оплати роботи.
Тому сумнівний ризик з боку шахрая, як ви назвали.
Inconvenient• 08 апреля в 12:23
Ответ дляКапуста Маша
Даруйте, ви мали це зробити, у 95% лікарів основна мета - розвести вас на анйбільшу суму. Напишіть хоча про них відгук.
ПоЗиТиВнАя• 08 апреля в 12:24
Ответ дляКапуста Маша
Чек можете. А почему возник вопрос на счёт акта выполненных работ, вы же договор не подписывали? Но я не бухгалтер, может я и не права.