БЦАшка• 08 апреля в 12:19

порадьте легкий безкоштовний графічний редактор для новачка

Хочу освоїти якийсь простий графічний редактор - щоб створювати чи редагувати прості дизайни. Порадьте, будь ласка, щоб не дуже складний у вивченні і використанні. Якщо ще й безкоштовний - то взагалі було б супер!
УжеВотДа• 08 апреля в 12:20
Канва
Лукава_Кiшка• 08 апреля в 12:21
что такое дизайны в вашем понимании? что надо делать - рисовать, делать схемы/визитки, или ретушь фото?
Кубик Рубика• 08 апреля в 12:22
ибис пейнт
ТихоЯ• 08 апреля в 12:24
Paint
автор БЦАшка • 08 апреля в 12:25
Ответ дляЛукава_Кiшка
карта території, рекламні макети для онлайн і друку (тут і канва підійде, але там все рівно обмежені можливості порівняно зі звичайними редакторами типу фотошопу), накладання об´єктів на фото
автор БЦАшка • 08 апреля в 12:26
Ответ дляУжеВотДа
Канва
пробувала - трішки обмежений функціонал:(
автор БЦАшка • 08 апреля в 12:28
Ответ дляЛукава_Кiшка
і ретуш фото також іноді (не люди, а територія, якщо це важливо)
Лукава_Кiшка• 08 апреля в 12:33
Ответ дляБЦАшка
лучше всего фотошоп, бесплатный на торрентах скачайте, прямо с таблеткой вшитой уже идет. ну или платный, на месяц пробный дают, даже с ии, но потом надо карту отвязать. если несколько аккаунтов и карт, можете попробовать и так))
Шкідлива молекула• 08 апреля в 12:35
Купуйте нормальний фотошоп, воно того коштує. Там зараз можна за допомогою AI купу всього робити, плюс різні нові фічі - гляньте на офіційному сайті останню або бета версію. Не вилітає без збереження, як це любить робити піратка з торентів) Відчуєте себе людиною
Лукава_Кiшка• 08 апреля в 12:36
Ответ дляШкідлива молекула
уже 15 лет пользуюсь пиратками, ничего не вылетало вообще никогда) а вот иишный новый за неделю пользования разок-таки сдох)
Шкідлива молекула• 08 апреля в 12:38
І ціну підписки на фотошоп закладаєте в ціну замовлення. Це нормальний, адекватний вибір)

А ще рекоменлую фігму. Вона для інтерфейсів, але графічні матеріали всі також тут роблю. І вона безкоштовна в базовому форматі) Вам мало би вистачити на початок
Миллениалка• 08 апреля в 12:45
Фотошоп, корел, изучайте, не трудно, куча видео на ютуб
Та легко!• 08 апреля в 12:45
GIMP. Функціонал майже такий же, як і у ФШ, тільки безкоштовний
автор БЦАшка • 08 апреля в 12:49
Ответ дляШкідлива молекула

я для себе, не для замовлень. У мене невеликі потреби.
А що легше було освоїти Вам - фігму чи фотошоп?
Шкідлива молекула• 08 апреля в 12:53
Ответ дляБЦАшка
Фотошоп зʼявився задовго до фігми, тому в ньому працювала спочатку. На фігму перейшла майже одразу, коли вона зʼявилася, тому бачила її не самі успішні рішення) Але це небо і земля, якщо чесно. Навіть перепланування квартири та будинку нещодавно тут робила, набагато зручніше фотошопу. Вже підсадила на фігму кількох друзів, і всі балдіють тепер. Рекомендую розібратися там з гарячими клавішами та autolayout-ами, це дуже спрощує та прискорює роботу