Головний кошак• 08 апреля 2025

Вам 40+ вашим батькам 60+ як батьки себе ведуть, самостійні? активні?

Моїй 63рочки, характер і поведінка така, що вона мене більше доводить ніж мої діти підлітки в 13р і 15р.
Я вже стара, я сама нічого не можу, дочка я погана, зять поганий, одна вона хороша, а що я вам роблю?! Чому ти так зі мною?!
Так вона інвалід, і на цій темі, грає відчуттям провини, що їй всі повинні і зобов´язані. Всі намагання якось виставити межі, то до лампочки. Не важливо живемо ми разом, поруч, окремо, далеко. Вона дістає. Не беру трубку, так а раптом я вмерла?! Дзвонить моїм дітям питає де мама чого не бере?! Я вже не можу. І саме цікаве я в неї єдина людина яка їй може допомогти. Більше нікого, ні подруг, ні родичів.
Заздрю з дитинства в кого нормальні адекватні батьки. В мене таке щастя скільки я себе пам´ятаю. Мені було 8 помер тато, а в 10-11 вона захворіла і стала інвалідом.
Чи є якійсь психологі безкоштовно які б допомогли мені в цій ситуації, бо я не вивожу. Думки що я не хочу щоб вона довго жила. А зникла з мого життя.
Як ухурделю• 08 апреля 2025
Ответ дляМаурита
Свекровь играет в беспомощную брошенную обиженку, моя наоборот такая вся самостоятельная, никто ей не нужен, сама справится и т.п. Хотя помощь предлагаю. Зовет, когда уже свосем ппц.. Убила б обеих
Як чітко висловилися, свекор в такого грає, хоче жити нашою сім´єю, якщо виставляємо кордони- він ´все, буду ночувати на роботі´, хоча є своя квартира
Радуга-дуга• 08 апреля 2025
То в інвалідності справа.
Мені 63 і я психічно адекватна.
Спеціально тут щось запитую,перепровірити своє мислення.
Поки що все ок.
А фізично,автор,в кого як.
Хвороби вилазять потрохи.
От хребет простудила-другий рік мучаюсь,діти не розуміють,що мушу лікуватись.
Їм треба здорову маму.
Абідна(
Хочу на Балі• 08 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Мама до них не піде. Була , каже що вони шарлатани. Призначили антидепресанти, випила одну таблетку, потім істерика була що вона їх пити не буде, бо вона від тої таблетки ледь не вмерла, так їй погано було. Лікар каже такого бути не може, а вона за своє.
Вам нужно добиться одного простого эффекта - чтобы она поверила что Вы больше никогда не придете и трубку не поднимете, испугалась чтобы короче. И никак не реагировать на все истерики, близким запретить реагировать тоже. Детям вообще телефон не поднимать. Работает безотказно с такими людьми.
Но пока Вы избегаете таких радикальных действий ситуация не изменится, совсем. Вампиры просто за версту чуют когда еще можно кровь пить, а когда уже всё, финиш - пока есть малейшая слабина будет дальше мучить.
буреЛОМКА• 08 апреля 2025
Мои самостоятельные
автор Головний кошак • 08 апреля 2025
Ответ дляКрасота неземная
Люди работают с диабетом, почему она не подрабатывает репетиторством, если ей пенсии не хватает .
Подрабатывает не много но +к пенсии ( у нее 3 тысячи) , но при этом упрекает меня что она вынуждена работать, а она хочет чтобы я ее содержала. Я не работаю.
Оч@ров@Шк@• 08 апреля 2025
Ой напевно весняне загострення.. моя мама теж сьогодні концерти дає…. Вона хоче уваги і хоче щоб всі її слухались і все як вона скаже, а думки і ідеї вже не ті…, відірвані від життя . Не хто мене ее любить, ні хто не прилавкає…
Ксерокопия ночи• 08 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Діабет 1типу на інсуліні 32роки стажу
Ого,дуже багато.Цукрові діабети на інсуліні,це летить психо-емоційна сфера.Добре,що ще не на діалізі,бо в нас вже діло доходить.
Ксерокопия ночи• 08 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Ви троль?
Хвігура мічти• 08 апреля 2025
Ответ дляКрасота неземная
Почему не пошлете ?
Посылала , и много раз . Последний раз в прошлую субботу . Она неделю подуется и начинает по-новой мозг выносить . Знаете , как в анекдоте
Сидят Маугли и Каа на ветке.Маугли увидел на вершине какой-то банан и спрашивает у дремлющего Каа:
— Каа, а бандерлоги до того банана достанут?
Каа очнулся, посмотрел, говорит:
— Достанут.
Маугли посидел, ножками поболтал и спрашивает:
— Каа, а сильный Балу до того банана достанет?
Каа вздрогнул, очнулся, говорит:
— И сильный Балу достанет.
Маугли посидел, поймал муху, послушал у уха, съел и спрашивает:
— Каа, а ловкая Багира до того банана достанет?
— Достанет, достанет.
Маугли еще ножками поболтал, макушку почесал, за бабочкой посмотрел, толкает Каа:
— Каа, а Каа, а я до того банана достану?
Каа, переворачиваясь на другой бок:
— Достанешь, Маугли, достанешь. Ты, с@ка, кого хочешь достанешь...
ВільнаНазавжди• 08 апреля 2025
Матері немає вже, батько ще працює, самостійний
Маурита• 08 апреля 2025
Ответ дляЯк ухурделю
А у нашей то шкафчик не закрывается, то гвоздик отвалился... Сыночек должен все бросить и бежать, хотя работает по 15-18 час 6 дней в неделю, в воскресенье - дача. Хотя деньги у нее есть и телефон того, кто может все отрементировать - тоже. И еще один сыночек есть, кстати.
автор Головний кошак • 08 апреля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
На інсуліні не легко.Я теж колю мамі.Сліпне,ноги відмовляють,нирки безкінечно.Це просто випив таблетку.
Вона сама коле. Зір погіршується. Таблетки вона не п´є тільки ниє що від усього погано. А її по лікарях не воджу. А толку, вони тільки руками розводять, пігулки які вона не буде пити призначають, до психіатра відправляють по антидепресанти які вона не буде. Я вже за 30 років від неї так стомилася. А оце осліпну буду з вами жити будеш мене доглядати... Ппц
Ксерокопия ночи• 08 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
То ж ви не працюєте,можете і допомогти.
Вилосипедниця• 08 апреля 2025
Мамі 66, батьку 68. Обоє працюють. Ми хвилюємось за них, вони за нас. Тяжкі часи, не знаємо що завтра буде...
ВільнаНазавжди• 08 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Ну кажу, а вона що він поганий, що вона б з таким не жила, весь час що він зайвий і маю від нього піти. Я маю піти на роботу, і її забезпечувати . Бо я занадто легко живу
Вам просто треба виставити межі, і сказати, що якщо вона буде бочку перти на чоловіка, то зовсім з нею перестанете спілкуватися
Броніки для Моніки• 08 апреля 2025
моей маме 70, она живет в 15 минутах неспешной прогулки. Живет одна, очень тяжело переживала момент, когда я вышла замуж и съехала. Когда работала, то было еще более-менее. Вот уже 2 года на пенсии - и это атас. Стала как ребенок, обидчивая, упрямая. Занимается в основном тем, что помогает мне с ребенком, забирает его из школы, водит на кружки, он у нее ночует на выходных. Но ему уже 10 и близится время, когда ему уже не нужна будет бабушка. Я с ужасом жду этот момент
Весёлая морковка• 08 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Тобто мама, пенсіонер і інвалід, ще і працює для себе. А ви ні? То тому вона вас попрікає?
Красота неземная• 08 апреля 2025
Ответ дляХвігура мічти
Каа очнулся, посмотрел, говорит:
— Достанут.
Каа вздрогнул, очнулся, говорит:
— И сильный Балу достанет.
— Достанет, достанет.
Каа, переворачиваясь на другой бок:
Так послать и не отвечать вообще, есть же сынок любимый, все претензии к нему
Радикальная• 08 апреля 2025
Ответ дляХвігура мічти
Автор , сочувствую вам . У меня такая же мать , только ей 79 . Всю жизнь орала , что я ей не нужна , у нее сын есть чтобы ее досматривать . А теперь сын самоустранился , ему некогда , он мою дачу делит после смерти отца , хотя к даче родители не имеют никакого отношения . И при этом уговаривает мать не пить таблетки , которые невролог назначил . Пока таблетки пила - было еще более - менее . А теперь брата и соседок наслушалась - я и гнида , и падлюка , и проклянет она меня , и пол я ей мою не по феншую - в носках , и котлетами отравить хочу .... все это на ровном месте . Достала уже - сил нет .
Це прояви деменції. Коли я казала про це чоловіку, бо його мама, дуже ображався, тепер знає читає різну літературу про спілкування з такими хворими.
Мати тріля• 08 апреля 2025
Автор, ви наче про мою написали , ми ще й у відпустку самі не можемо поїхати , вона тут же з нами їде , щоб вказувати і розказати як все погано , і що хоче додому, скандалить постійно , лише вона знає як краще , що їсти і кому , куди краще піти , від кожного чиха вмирає , має 2 роботи , але тричі в день розказує звонить які всі погані , живе 60 км від нас , намагаюсь рідше бачитись , але вона по телефону дістає так , що в мене тиск підіймається. Моїй 66 років.
Красота неземная• 08 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
За квартиру пусть ее досматривают, договор пожизненного содержания.
Почему так не сделали ?
Хвігура мічти• 08 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Я знаю . Деменция в начальной стадии присутствует . По-хорошему , ей нужен психиатр - но она не хочет .
Радикальная• 08 апреля 2025
Ответ дляХвігура мічти
Якісь чудні люди, не хотять мати здоров´я самі, тобто хоч трохи пригальмувати цю хворобу. В мене такі знайомі теж є, вважають не треба лікувати, ну і отримують тяжкі наслідки.
Пластилин_Колец• 08 апреля 2025
Мої померли в 66 і 64 роки
В чоловіка активні 70+ і 65. Але його мама кров пила (мою та своєї дочки будь здоров, завжди, зараз трохи менше)
Бойцовская• 08 апреля 2025
уже все умерли и мои, и мужа
Хвігура мічти• 08 апреля 2025
Ответ дляРадикальная
Ото ж .
Моя улюблена страшко• 08 апреля 2025
Не самостійні. Ну тобто ходячі, здорові, але абсолютно не здатні самі щось вирішити. Ну вони власне все життя такі. До ми дурні та бідні тепер додалося ми старі. Але у мене дитині три роки, тому фокус у мене на іншому. Я запропонувала їм ще в 22 році виїхати за кордон з міста с 50 км від кордону з Росією. Мама погодилася, батько ні. Маму влаштувала. На цьому все, я вважаю що зробила достатньо.
Але я живу сама з 18 років і з 19 років не беру у батьків грошей, мої проблеми їм завжди були по цимбалам. Тому у мене ні терзань ні вагань. Мама буває влаштовує показові виступи, отримую моральних люлєй і заспокоюється
Міряю від одиниці• 08 апреля 2025
Мне 67, месяц назад вышла на пенсию, родителям 87 и 92 живем все вместе, разное бывает, но без упреков! Слава Богу, все более не менее здоровы, а если болеем, то тихо , стараясь во круге никого не напрягать. Все получаем пенсию, живем по доходам! Есть дети, никогда от них ничего не требуем, у них свои семьи, главное, чтоб они могли обеспечить себя!
Трахтибидох• 08 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
А вы будете? Ну представьте, что она ослепла. Вы будете?
Смурфетта• 08 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Моя мама ходячий двіж, займається моїм бізнесом, здала два роки тому на права, їздить за кермом, не щодня, але їздить. Купа інтересів і часу ні на що не має.
Вы невероятно помогли автору