Топтунша• Изменено 08 апреля 2025
Вы б сдали деньги в школу?
Сначала хотели устроить ярмарку в школе. На полученные деньги высадить деревья памяти погибшим на войне, которые закончили нашу школу. Теперь предлагают вариант без ярмарки тупо сдать деньги на деревья. Вы б сдавали? Я с уважением отношусь к памяти погибших, но почему я должна оплачивать эти деревья. На работе проблемы, с деньгами напряг.
Коли мовчу- приємна жінка• 08 апреля 2025
Ответ дляТоптунша
На прошлую ярмарку я делала торт. В этот раз не собиралась готовить. Так они решили с ярмаркой не заморачиваться, а просто собрать бабло
Ну, не здавайте, ділов то! Ми ж не знаємо яке в вас фінансове становище. І вас же не силком заставляють здавать.
Княгиня пітьми• 08 апреля 2025
Сдала б. Когда для ярмарки не делаю ничего, тоже деньгами сдаю
Пані з калабані• 08 апреля 2025
Якби проблеми і напряг, не здавала б.
Я би в свою здала, бо це не те, черз що ми будемо ходити голі й босі.
А ці ярмарки особисто я не рощумію, реально краще здати гррші, аніж возитися з усім цим.
Лорка-хлорка• 08 апреля 2025
Ответ дляСусідка знизу
Ні. Від тих дерев сім´ям полеглих ні холодно ні тепло. Краще б комусь з їх дітей щось купила.
В нас за містом зробили невеличкий парк памʼяті загиблих воїнів з біседкою та місцем під вогнище. То сімʼї загиблих приїжджають туди на пікнік і ніби побути зі своєю рідною, загиблою людиною. Є одне дерево з табличкою воїна, що точно знають, що загиблий, а тіла не має. То родичі туди, як на могилу приїжджають. Ми були там 2 тижні тому, садили дерева та влаштували пікнік. Я бачила батьків, які приїжджають до тих дерев, посаджених на шану їх дітей. Для них це важливо
Тріль підпільний• 08 апреля 2025
Ответ дляТоптунша
Так стрелки как раз на родителей и перевели
Так а ярмарок?? Вы цены испечь скромный пирог знаете? Сдали 50 грн и спокойно..А так ого-го плюс времени вагон и как обычно никто не может. У того то сё.
Тріль підпільний• 08 апреля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Так всегда кто- то печет кто-то покупает.
Сусідка знизу• 08 апреля 2025
Ответ дляЛорка-хлорка
Описане вами звучить гарно, якщо добре оформлено, напевне є сенс.
Але я за те, що якщо комусь не вистачає грошей на свою сім´ю, то вимагати з них гроші під виглядом пошани, тако ж не можна, це добровільно. У нас вже це перейшло межу і починають цькувати, і на цьому є люди, які наживаються при цьому соромлять хто не здає.
Мне без сахара• 08 апреля 2025
Ответ дляТоптунша
Меня бы тоже не добровольные сборы раздражали. Но наверное сумма небольшая, дерево с класса,а не с человека?
Ярмарка бы раздражала ещё больше.
Лорка-хлорка• 08 апреля 2025
Ответ дляСусідка знизу
Згодна, що все має бути добровільно
ОливьЕЖечка• 08 апреля 2025
Не понимаю никакие сборы и донаты. Толпа вооруженных половозрелых мужиков в состоянии закрыть свои потребности собственноручно
Кто крайний?• 08 апреля 2025
Ответ дляПані з калабані
Якби проблеми і напряг, не здавала б.
ярмарки делают учителя, ради дурацких фотоотчетиков во всякие метод объединения и прочие гороно
Кашпо• 08 апреля 2025
Ответ дляТоптунша
Так дитині ж потрібно дати мінімум гривень 100, щоб купила собі щось на тому ярмарку?. А так -ну дайте 50, хай здасть на дерево. Скільки в вас дерев хочуть купити?
Княгиня пітьми• 08 апреля 2025
Ответ дляТріль підпільний
А кто-то деньги сдает
Топтунша
• 08 апреля 2025
Ответ дляКашпо
Не писали ещё по количеству и сумме. Пока голосуют либо ярмарка либо просто сдать
Пані з калабані• 08 апреля 2025
Ответ дляКто крайний?
Думаєте вчителі це роблять для свого задоволення, їм нема чого робити?
Це все ідіотські вимоги райвідділів освіти, яким точно нема що робити, як вигадувати чим би вчителю ще зайнятися.
Кто крайний?• 08 апреля 2025
Ответ дляПані з калабані
та я понимаю, это вся система образования такая бестолковая, особенно внутренняя ее часть
Банка з медом• 08 апреля 2025
Ответ дляAllein74999
Та там цена вопроса три коп, не на пальмы ж собирают и не на лес густой в сотню гектаров
Мало посадити дерева, їх треба ще поливати.
Є організації, які продають деревця за символічну ціну, наприклад, по 50 грн.
Але з того, що люди садять, більшість гине саме через відсутність регулярного поливу.
Мне без сахара• 08 апреля 2025
Ответ дляБанка з медом
Ну уборщицы или сторож будут поливать. Посадить тополя ,приживутся сами.
Банка з медом• 08 апреля 2025
Ответ дляМне без сахара
Тополі не садять біля шкіл, бояться пуху.
Ще заборонено садити отруйні і колючі рослини.
Я якось мала топольку маленьку, то біля школи не дозволили висадити, вона зараз у мами біля будинку росте.
І щоб вона виросла, мама перші два літа через день її поливала.
Двірникам то не треба.
Поросенка• 09 апреля 2025
Все це можна так гарно зробити, щоб діти розуміли на честь кого ця алея чи парк висаджуються.. Купити по 10 дерев на клас, це копійки - і най діти по двоє-троє садять їх.
Або ярмарок організувати і щоб діти самі продавали і передавали військовим кошти - це все дуже об´єднує і знову ж такі - надає цим діям ваги і цінності.
А таке ось..