ОдинРазНадетое• 08 апреля 2025

Зачем вообще содержать женщину? Я лучше пополамщиком буду или проститутку сниму

Я не понимаю вот этого всего. Мужик должен, мужик обязан. А нафига? Я работаю, сам себя обеспечиваю. И зачем мне ещё на кого-то тратиться?
Я пополамщик. Считаю, что всё должно быть честно. Сколько я столько и она. А если не хочет ну извините, я лучше раз в месяц проститутку сниму. Там хотя бы без претензий и честно заплатил - получил. А тут только дай, купи, оплати. И за что? За то, что просто рядом? Женщины обьясните почему мужчины должеы вас содержать
Allein74999• 08 апреля 2025
Если хватает зпл только на раз в месяц снять, то куда уж на постоянку сунуться
спальное место• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Прастітутки зараз теж одуріли.Що б пів годити пожахатись потрібно відвалити 3 тисячі гривень.Якось не вигідно.
ну ты же не хочешь кого попало и где попало, она за собой ухаживает, снимает жилье, платит ментам, бесплатно ничего не бывает
Нічого вдягти• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Чому чоловіків має таке як зараз влаштовувати?
Не устраивает, есть руки, аж две. Можете еще и палец в опу одновременно засунуть
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Вы из лесу ?
Для женщин давно придумали вуманайзеры, ваши вялые корнишоны и рядом не стоят.
Так что да, секс теперь дорого стоит, ибо нужен он вам от женщин , а женщинам более чем отлично с игрушками )
Це ж далбаебизм.Нас що створили на цій планеті самця і самку що б ми з резиновими членами трахались?
Рву и мечу• 08 апреля 2025
Що ж ви такий імпотент, раз в місяць лиш можете вистрелити. На фіг мені таке нещастя, якому раз на місяць натеребонькать потрібно, щоб вистрелив, я краще вібратор куплю, вари, готуй, прибирай, вислуховуй, щоб раз у місяць мати секс
Їжак в панчохах• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Радий бачити тут чоловіка.Я теж чоловік.Якщо ви будете мати відносини з жінкою,навіть зустрічі для сексу то всерівно так чи інакше,потрібно буде витрачати гроші.Купити презервативи,зняти якусь хату погодинно,щось похавати,води якоїсь попити.Ітог,що б просто потрахатися зараз в любому випадку потрібно буде потратити десь до 2 тисяч як мінімум.А прастітутки зараз коштують від 3 тисяч за пів години (теж якісь космічні ціни).Якщо раніше жінки теж хотіли трахатися то зараз вони хочуть тільки заробляти гроші і кайфувати за чужий рахунок а трахатись вони майже не хочуть 9настільки їм промили мозги).Пишу не зовсім кльтурно,але пишу правду,такою як вона є зараз.
А хто і з якою метою ’промив жінкам мозги’ і коли відбулася ця зміна?
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляRiesling
Якщо чоловік нічим не цікавий, то що з нього взяти крім грошей.
Співчуваю.
Смішно.Нічим не цікаві сучасні інстаграм тупіци.Які нічого не читали і два слова звязати не можуть.А колотять з себе якесь хер знає що.
ПешитеБесАшипок• 08 апреля 2025
Лично меня муж содержит по своему собственному желанию. Вот нравится ему меня радовать и баловать. А вы можете никого не содержать, если не хотите. Можете проституток снимать. Можете даже завести отношения со своей правой рукой. Всем плевать.
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляAllein74999
А що це за такі відносини що чоловік має вступати в відносини що б все оплачувати?
Нічого вдягти• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Мужчину создали защитником и добытчиком, вас же не устраивает, то в чем претензии ?
Можете тоже письку резиновую купить себе, есть и для вас или целую тетку надувную 😂
Пы.сы. Вуманайзер это не резиновая писька )
Деревня )
Престидижитатор• 08 апреля 2025
Тю, да ради бога. В чем проблема - не можете найти дурочку, которая согласна на пополамщика?)
Хитрушка-чекушка• 08 апреля 2025
Ну что за примитивная нудятина? Иди плати проститутке, пополамщик. Можно ещё бесплатную бичевку потасканную ощасливить. Сэкономишь себе на две сардельки. Чё пришел?
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляспальное место
Ну, тут нічого не додати не відняти.І ще вона може ментам тебе здати, якщо вони її про це попросять.
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Поговорили з тобою.
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляРву и мечу
При чому тут раз в місяць?
Рву и мечу• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
При чому тут раз в місяць?
В старпості автору лиш раз на місяць потрібен секс
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Для того що б скорочувати кількість популяції населення на планеті.Чоловіки дрочать на порно і в резинові вагіни а жінки маструбують резиновими членами та торсами.
Твоя подружайка• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Якщо хороша жінка,народила мені дитину то це зовсім інша розмова.
Хороша це яка? Що буде 50/50. От я в шлюбі сама себе забезпечую, квартиру оформив шлюбний договір, хоче дитину, а я кажу не можу народжувати бо на свою квартиру ще не заробила. Зп в мене достойна, але я маленька худенька, дуже багато енергії забирає робота, в 9 вечора вже спати хочу, навіть не вистачає мене на побут
Riesling• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Шаритись по інстаграму в надії знайти не інстатупіцу - як раз рівень інстатупиць)
Allein74999• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
То най сидить вдома з мамою, або служницею, кухарем та повією, так звісно, дешевше. Ну або ж усе сам. Вибір за ним. Так то ніхто йому в наймички при здоровому глузді не найматиметься. Хіба шо молода, дурна, до дурноі роботи завзята.
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляПешитеБесАшипок
От і погано що таке дурне общество в якому всім на всіх насрати.Куди ця дорожка цю спільноту приведе.
Рву и мечу• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
У кулачок самому собі, бо ви все вигіди шукаєте, все щоб не просто так.
Нічого вдягти• 08 апреля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Бомжиху за бутылку водки или бомжа, по предпочтениям 😂
Рву и мечу• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
3 тисячі гривень за пів години таке собі.Я стільки платити не збираюся.
Та ми зрозуміли вже, Потім таких, як ви, дрокерів хрін можна збудити
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Деревня )
Нахрена мені знати таку херню.Я не користуюся цим лайном.Я за гармонічні живі взаємовідносини між чоловіком і жінкою.
Рву и мечу• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ага, от так взяла і народила, ви будете тестити, хороша чи не дуже
Нічого вдягти• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ну и отлично, меньше угрохают планету. Нищукам как вы точно не стоит размножаться
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляПрестидижитатор
При чому тут дурочка?
Прибираю щодня• 08 апреля 2025
А навіщо жінкам ніщеброд взагалі?
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
Чоловік говорить те що його непокоїть.