ОдинРазНадетое• 08 апреля 2025
Зачем вообще содержать женщину? Я лучше пополамщиком буду или проститутку сниму
Я не понимаю вот этого всего. Мужик должен, мужик обязан. А нафига? Я работаю, сам себя обеспечиваю. И зачем мне ещё на кого-то тратиться?
Я пополамщик. Считаю, что всё должно быть честно. Сколько я столько и она. А если не хочет ну извините, я лучше раз в месяц проститутку сниму. Там хотя бы без претензий и честно заплатил - получил. А тут только дай, купи, оплати. И за что? За то, что просто рядом? Женщины обьясните почему мужчины должеы вас содержать
Нічого вдягти• 08 апреля 2025
Ответ дляспальное место
ох как его этот ваш коммент задел, чует гидра, что сам не особо нормален
Он не чует, он давно в курсе, что неликвид, но сопротивление принятию этого еще не отключилось )
Зубная фея• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Нащет того что планета отдохнет,єто да
Людей 8 мільярдів.
Навіть якщо 2/3 вимре, нічого страшного.
Allein74999• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Так че вы такая злая у вас вже все хорошо?
Че злая? Реалистка, наблюдатель и критик в одном лице
Стетоскопуло• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Це ж далбаебизм.Нас що створили на цій планеті самця і самку що б ми з резиновими членами трахались?
Не тошни, самэц. Жлоб это не мужчина, а такое шото
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляФайна пані
А мені чоловік, коли я була на 7 місяці вагітності (за його ініціативою, доречі), заявив, що заробляти не збирається, а мені взагалі нічого не винен. Це було 20 років тому. Я ніколи для себе нічого не просила, ніколи копійки від нього не бачила за всі 25 років. Він дуже просив дитину, не маючи нічого, і коли я погодилася у своїх 19 (!) відмовитися від всього, що робило мене щасливою, переїхала в ненависне село. Не зважаючи на те, що декілька років поспіль він робив мені постійно боляче, зраджував і ображав, мені нічого не було від нього потрібно - тільки бути поряд з ним.
Я просто запитала його, коли була вперше вагітна, чи планує він взагалі знаходити хоч яку роботу і як нам жити після народження дитини. І ось таку відповідь отримала. І навіть зараз, після того, як я народила і виростила двох прекрасних дітей, він ні про що не жалкує (що ходила у дирявих трусах, не могла купити собі навіть косметику) і вважає, що я не заслужила навіть на квартиру після розлучення, щоб залишитись в ній жити з дітьми.
Отака правда життя. Тому дуже шкодую, що слухала тільки серце, а не розум. Не маючи досвіду з чоловіками і маючи низьку самооцінку, зіпсувала собі найкращі роки свого життя і жодного чоловіка поряд тепер не можу уявити. Для мене вони перестали існувати.
А в мене знайомий все робив для жінки,вона йому родила трьох дітей а потім він її заїбав і вона захотіла ще інші члени пробувати і пофіг що він класний чоловік і хороший батько.
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляспальное место
так ты же срешься, я сижу ржу над такими как ты
А я що кажу що все довкола добре?
Стетоскопуло• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
А що це за такі відносини що чоловік має вступати в відносини що б все оплачувати?
Он не должен, а сам хочет обеспечивать потому что любит. Только такой и нужен, а другие не нужны.
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ длядожену і ощасливлю
Так це ж закон пропозиції і попиту. Чоловіків бажаючих просто секс в рази більше чим жінок. І не тому, що жінки сексу не хочуть, а тому що ризик від випадкового сексу для жінки в рази вищій + у жінки інша психологічна картинка світу, і їй складно відокремити трах від стосунків.
Тому треба або шукати тих, доволі рідкісних жінок, котрим сексу треба так само часто як і чоловікам, так щоб вони не боялися завагітнити, не потребували ніяких додаткових заохочень, пестощів, залицянь і при тому ще не потребували симпатії для того аби перепихнутися. Але з такими жінками буде інша проблема - вона або буде мати гарем або її переманять інші конкуренти з більш цікавими пропозиціями.
Дякую.Ваша відповідь доволі адекватно написана
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Для кого ?
Для планеты сокращение населения очень даже приятно )
Всё относительно)
Потрібно змиритися.
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Удалено администрацией...
Секс раніше був бескоштовний і його хотіли і жінки і чоловіки.
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Удалено администрацией...
Стетоскопуло• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Шо за бред?
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Ну дрочи тогда или сам себе соси
Странный товарищ
Подрочим і ви подрочите.Раз планеті потрібно скорочення біомасси то так і буде.
Стетоскопуло• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Когда это было? еще лет писят назад шоб иметь секс мужики женились и обеспечували жен, иначе откуда им взять секс было? ну или проститутки
Стетоскопуло• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Удалено администрацией...
Переходи на мужиков
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Удалено администрацией...
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляЗубная фея
Людей 8 мільярдів.
Людей на планеті 8 міліардів так сказав родшильд з рокфеллером і ми повірили.
Пацелуйнитуда• 08 апреля 2025
Якщо вам це не потрібно,то звісно.Але є і хороші люди,для життя.А не розвести на тарілку чи що інше.
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляНічого вдягти
Удалено администрацией...
Нафаня Маня• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Удалено администрацией...
Малыш, ты завел себе агрессивного перса?
Антипода «альфасамке», который такой же нетраханый, как и весь ваш местный кружок извращенцев?
Стетоскопуло• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Настоящих лохов аленей становиться все менше.
Бред.
Те кого ты называешь оленями - это альфачи и они не парясь обеспечивают и имеют дам, пока ты ноешь и кукуешь сам
Джага Джага• 08 апреля 2025
Ответ дляСтетоскопуло
До появи інтернету.
Стетоскопуло• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
До появи інтернету.
Так тогда женились все. Секс вне брака был аморальным
Гірчинка• 08 апреля 2025
Это все от недостатка ума и как следствие бедности, если человек с ливером в голове то у него доход позволяет содержать жену, любовницу, себя и еще откладывать
Стетоскопуло• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Все старушки.Скинули свій негатив від відстуності сексу.Не дякуйте.
Нах нам твой секс? деньги нужны и шоб войны не было
дожену і ощасливлю• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
А где искань нужно?
Я прямо ваша мрія автор! маю квартиру, сама себе забезпечую і офігітєльно трахаюсь, ніколи не болить голова, ще й не потребую нічого. Але мене вже знайшли, і щоб мене втримати довелося запропонувати більше ніж конкуренти і більше ніж сенкс онли.
А якщо серйозно, насправді не буде кайфово вам, якщо досвідчена жінка з ментальністю ’амазонка’ (а ніяка інша на секс буз почуттів не погодиться) буде вас виключно для траха користувати. Повірте, я знаю про що кажу, будете відчувати себе доволі ніяково... Воно прикольно у фантазіях, і з голодухи перший раз-два...
Чоловікам подобаються ексклюзивні стосунки, коли вони огогого альфачі для своєї самочки, а не бути частиною чоловічого гарему в якому вас сприймають як чергового ’сисси-боя’...
спальное место• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
какой негатив? повеселились немного, перлы почитали, даже не блочили клоуна
Нічого вдягти• 08 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
А я що кажу що все довкола добре?
Опишите ваши требования.
Что делаете вы в семье, что женщина. Сколько вы зарабатываете, сколько она.
Может у вас адекватные запросы )