Дама с собачкой• 09 апреля в 08:39

Футболки некст

Кто брал такие футболки, они норм ? Что это за модал в составе?
Мамина квіточка• 09 апреля в 08:48
Модал це штучне волокно, робить тканину м´якою і ніжною. Не мнеться і відмінно тримає форму, не вицвітає і не линяє
Латексне альтер ЕГО• 09 апреля в 08:55
если хотите нарядности,то нет
Дама_с_коготками• 09 апреля в 09:02
Симпатичные

Мне нравится вырез такое - не круглый как обычно
Партизанка• 09 апреля в 09:43
Они норм
Кумедний ґудзик• 09 апреля в 10:03
Вони тоненькі. Якщо хороша фігура і норм бюст, то ок. А якщо животик аипирає і бюст зі швами, то іутболка сама тоненька, все видна за рахунок фактури.
Мама фіфті цента• 09 апреля в 10:30
Ответ дляКумедний ґудзик
У мене не хороша. Але ж і футболку не обов´язково брати в обтяжку.