Чи не буде незручно носити через такі рукава? І чи в реалі норм так виглядає, чи тільки на картинках
Алина-1240• 19 марта в 16:14
Ответ дляOlga_72
Буде заважати махати руками. Можна за щось або когось зачепитись. Це ж рукава.
Думаю що це рубашка щоб не згоріти на сонці. На пляж.
Бред.обычная рубашка
Lor111etta• 19 марта в 16:50
Ответ дляEvga32
А що потім?
Шматою висітимуть ті рукави.
Щоб тримали форму-хіба крохмалити. (
gizzaGinora• 19 марта в 17:13
Ответ дляEvga32
Вона не зовсім легка і тонка, як для пляжа)
Лікті мерзнути не будуть?
Апель-синка• 19 марта в 18:42
Шопопало. И тот размер будет при стирке дальше рваться, пока совсем не отлетит тот рукав. Реально рубашка просто пофоткаться на 1 раз.
Наталья-2d85• 19 марта в 19:26
Ответ дляEvga32
Класні в них речі!
Так, у мене дві сорочки та світшот, оригінальні та якісні чудова