З родзинкою• 09 апреля 2025
Не противно всякий бред сюда тащить? Это унижает скорее вас и того, кто все это придумывает.
Техноложка• 09 апреля 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Они этого не понимают.
ДолькиКабана• 09 апреля 2025
От плять, я думала тут о вкусной пище, прочитала название темы: обжирака.
Аж живот заурчал, жратки хочет.
Леди Г
• 09 апреля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Аж живот заурчал, жратки хочет.
Нет, там анекдот
Леди Г
• 09 апреля 2025
Ответ дляДолькиКабана
У них всё с выгодой.
Такого анекдота я еще не слышала🤣
Шиворот Навыворот• 09 апреля 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Так рашисти самі про це писали, що в них була злочинна група. Командир рашистський зливав данні на тих кого будуть в м´ясорубку відправляти. Дівчата писали, виходили заміж, потім одразу цих рашиків відправляли на м´ясний штурм. А гроші дівчата ділили з командиром. Навіть суд був, можна документи знайти, якщо через ВПН. То це не вигадки. А там їм і треба, всім і тим що в пакетах, і тим кого посадили.