Брюльтик• 09 апреля 2025
повернення квитків УЗ після атаки
Вітаю. цікавить через який час проводиться повернення коштів після повернення квитків? заявку робила через додаток але за посиланням , яке рекомендували. пройшло вже 2 тижні, але кошти ще не повернулись.
Брюльтик
• 09 апреля 2025
Ответ дляСумчатая кошка
А що це за повернення після атаки? Потяг відмінили?
ні, просто потрібно було здати квиток, бо людина не змогла поїхати.
Сумчатая кошка• 09 апреля 2025
Ответ дляБрюльтик
Тобто просто повернення квитка до відправлення потягу? Мені поверталися через 5 днів. В додатку вашу заявку на повернення видно?
Добродійка• 09 апреля 2025
Ответ дляТелепузик
При чем здесь атака?
Хакерська атака, коли додаток і сайт перестав працювати
Телепузик• 09 апреля 2025
Ответ дляДобродійка
Если были такие нюансы я бы лучше написала им. Они довольно шустро отвечают на имейл
Сумчатая кошка• 09 апреля 2025
Ответ дляДобродійка
А : ))
Упругая попка• 09 апреля 2025
В приложении УЗ еще нельзя сдать билеты, вроде ж его уже частично починили? Так удобно было до атаки.
Брюльтик
• 09 апреля 2025
Ответ дляisida_86
Веду переписку с УЗ щодо поверення квитків. Їх відповідь:
Термін повернення залежить від вашого банку та може займати до 30 банківських днів у внутрішньому сполученні та до 180 діб у міжнародному сполученні з моменту опрацювання.
дякую за відповідь. чекатиму. оскільки при заповненні форми ні номера заявки ніякої не було, тільки ваша заявка прийнята, очікуйте
Ответ дляБрюльтик
Так, в мене так само було. Через деякий час от, буквально декілька днів назад, прислали зразок заяви-претензії. Заповнила, надіслала. Чекаю
Брюльтик
• 09 апреля 2025
Ответ дляУпругая попка
ні, там тільки квитки в pfd форматі появились