Походу до людей ніколи не дійде
Гурт башкирії дуже допомагає рф дибілам, донатить, купує амцніцію
SantaMonika• 09 апреля 2025
Знову реклама пісні. Вдруге 😂
Хто ще не послухав, зараз послухає
Такі українці боги пропаганди
Хто ще не послухав, зараз послухає
Такі українці боги пропаганди
SantaMonika• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
І Лачен також робить рекламу пісні. А ніхто її й не чув. Що і в тік точці не чули?
В мене не має Тік току, ні, не чула
І не знала би про неї, якби не ваші теми, перша, друга …
Ответ дляRemensa
Я їх тільки в тіктоках чула. Люди просто слухають музик, не всі читають , чим там займаються виконавці.
Так може в цьому проблема
SantaMonika• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
Так може в цьому проблема
Як перестануть всі слухати, закінчиться війна ? Пісню не знаю, питаю, чи це працює ?
Ответ дляSantaMonika
Ні, не закінчиться але кожне прослуховування це кошти для групи яка донатить на зброю, яка вбиває наших військових
Ответ дляRemensa
Ви в 16 років дуже цікавились біографією співака?
В мої 16 не було війни
Nathalie27• 09 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Не спрацює. Просто в інфопросторі людям треба хоч щось обговорювати замість дійсно важливих проблем.
SantaMonika• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
То нащо ви це рекламуєте ?
Критика то найкраща реклама.
Через вас це так і працює
Критика то найкраща реклама.
Через вас це так і працює
SantaMonika• 09 апреля 2025
Ответ дляNathalie27
Те що Європа купляє ресурсів у російської федерації більше, ніж вся допомога Україні і буде купляти далі, то це сво не фінансує. Ні.
А ці співаки прям не їдять, кліпи не знімають на пісні не витрачають, все тільки на сво, так от хто насправді утримує ворога. Все. Ясно.
Full House• 09 апреля 2025
Було б цікаво дізнатись, чи справді вона у нас популярна. Я не чула.
І чи знали люди історію цього гурту, що вони підтримують сво, перед тим, як слухати.
У будь-якому випадку це провокація.
Mama Chelly• 09 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Так там ми ніяк вплинути не можемо. А тут просто - не слухати.
SantaMonika• 09 апреля 2025
Ответ дляMama Chelly
То ж не рекламуйте ! Тему закрийте
Ответ для Кошкина мать
Мене немає в тік тоці і я її вперше послухала після новини, з цікавості, що за пісня. Не чула її раніше, пісня ніяка(перша її частина, далі не слухала, не моє). Не вірю, що у нас вона на першому місці, рашаботи стараються в просуванні і у них таки виходить.