Кошкина мать• 09 апреля 2025

Топ пісень в Україні зайняла пісня гурту, який відкрити підтримує сво

Походу до людей ніколи не дійде
Гурт башкирії дуже допомагає рф дибілам, донатить, купує амцніцію
автор Кошкина мать • 09 апреля 2025
Тільки побачила, що вже є така тема.
ElenMis• 09 апреля 2025
думаю у нас даже не знают кто это , чушь
SantaMonika• 09 апреля 2025
Знову реклама пісні. Вдруге 😂
Хто ще не послухав, зараз послухає
Такі українці боги пропаганди
автор Кошкина мать • 09 апреля 2025
І Лачен також робить рекламу пісні. А ніхто її й не чув. Що і в тік точці не чули?
Remensa• 09 апреля 2025
Я їх тільки в тіктоках чула. Люди просто слухають музик, не всі читають , чим там займаються виконавці.
Alena.i• 09 апреля 2025
Триндець, ніхто не знав що це. Кацапи кинули цю хрінь, тепер всі в курсі
SantaMonika• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
В мене не має Тік току, ні, не чула
І не знала би про неї, якби не ваші теми, перша, друга …
автор Кошкина мать • 09 апреля 2025
Ответ дляRemensa
Так може в цьому проблема
SantaMonika• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
Так може в цьому проблема
Як перестануть всі слухати, закінчиться війна ? Пісню не знаю, питаю, чи це працює ?
Елена1265• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
Нет, не слышала 🤷🏻‍♀️
Remensa• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
Так може в цьому проблема
Ви в 16 років дуже цікавились біографією співака?
gizzaGinora• 09 апреля 2025
Всім все одно
Ви хіба ще не зрозуміли?
автор Кошкина мать • 09 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Ні, не закінчиться але кожне прослуховування це кошти для групи яка донатить на зброю, яка вбиває наших військових
автор Кошкина мать • 09 апреля 2025
Ответ дляRemensa
В мої 16 не було війни
Remensa• 09 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Може їм за це гроші капають? Я не знаю,як це працює.
iroman• 09 апреля 2025
Только сегодня от Советчицы узнала о существовании этой песни - послушала отрывок, хрень какая-то.
Remensa• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
В мої 16 не було війни
Війни були завжди. Так само,як і наркоманія, алкоголізм, педофілія. Але ж нас це не цікавило бо не стосувалось
Nathalie27• 09 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Не спрацює. Просто в інфопросторі людям треба хоч щось обговорювати замість дійсно важливих проблем.
SantaMonika• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
То нащо ви це рекламуєте ?
Критика то найкраща реклама.
Через вас це так і працює
Mama Chelly• 09 апреля 2025
Група ця підтримує
SantaMonika• 09 апреля 2025
Ответ дляNathalie27
Те що Європа купляє ресурсів у російської федерації більше, ніж вся допомога Україні і буде купляти далі, то це сво не фінансує. Ні.
А ці співаки прям не їдять, кліпи не знімають на пісні не витрачають, все тільки на сво, так от хто насправді утримує ворога. Все. Ясно.
Full House• 09 апреля 2025
Було б цікаво дізнатись, чи справді вона у нас популярна. Я не чула.
І чи знали люди історію цього гурту, що вони підтримують сво, перед тим, як слухати.
У будь-якому випадку це провокація.
SantaMonika• 09 апреля 2025
Скарга на тему за рекламу
Mama Chelly• 09 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
Так там ми ніяк вплинути не можемо. А тут просто - не слухати.
SantaMonika• 09 апреля 2025
Ответ дляMama Chelly
То ж не рекламуйте ! Тему закрийте
Vika26• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
Мене немає в тік тоці і я її вперше послухала після новини, з цікавості, що за пісня. Не чула її раніше, пісня ніяка(перша її частина, далі не слухала, не моє). Не вірю, що у нас вона на першому місці, рашаботи стараються в просуванні і у них таки виходить.
чаревна• 09 апреля 2025
Вы ещё их сюда притащили. Не знаю кто там слушает этих тв@рей, все вот эти кацапские национальности идут по курсу корабля
Mama Chelly• 09 апреля 2025
Ответ дляSantaMonika
То ж не рекламуйте ! Тему закрийте
Це не моя тема
Dumky• 09 апреля 2025
Я під кліпом почитала поціновувачів. Якщо то дійсно українці🤦🏽‍♀️ то жах. Любов у них і адін народ.
Киппи• 09 апреля 2025
Ответ для Кошкина мать
Нічого, що ютуб не монетизує ролики з рашки і білорусі?