Да будет так• 03 апреля в 23:05
Чому деякі люди ніколи в житті не хворіли на карієс? В чому секрет?
Знаю подругу, їй 32 роки. Жодного разу не лікувала зуби, її татові 62 і теж всі зуби здорові. Синові 13, і в стоматолога тільки на огляді. Питала як доглядають. Каже що нічого особливого. Може раз в день чистити зуби, може 2. Як вийде.
Мені 34, весь рот з пломбами((( у дітей взагалі треш, як і в чоловіка. Ми всі дуже доглядаємо за зубами, чистимо 2 рази на день і псуються
Це пов´язано якось із способом життя і харчуванням?
Привіт з ботойбіччя• 03 апреля в 23:07
Моя бабушка. Умерла в 89 лет, ни одной пломбы. Генетика, кто-то далекий передал.
Да будет так
• 03 апреля в 23:08
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Повезло....
Да будет так
• 03 апреля в 23:09
Ответ дляВічний двигун
І мікрофлора жкт, поцікавтеся як харчуються?
Я питала як харчуються.
Солодкого не люблять, молочні продукти їдять інколи. А так в принципі звичайна домашня їжа, ягоди, фрукти, зелень.
Я своїх дітей з дитинства заставляла їсти творог і пити молоко. І вони його зараз дуже люблять. Цукерки не лопають, даю в міру і рідко. але зуби негодні всеодно((
Вічний двигун• 03 апреля в 23:11
Ответ дляДа будет так
Я питала як харчуються.
Молочка може не засвоюватися, якщо є непереносимість глютену. Можливо в цьому і секрет без молочки і солодкого краще працює жкт.
Допоможіть знайти• 03 апреля в 23:12
Генетика. Мені теж не пощастило. Я за тими зубами як тільки не доглядаю, найкращі пасти, іригатори, постійні огляди, не палю, солодке не їм, каву не пʼю-32 роки, два імпланти(з 21 року),одна коронка і весь рот в пломбах.
Чоловік-жодної пломби, 35 років. Його дідові 85,всі зуби на місці, останні роки пару пломб поставили.
палка-копалка• 03 апреля в 23:16
Угу, або чому деякі чоловіки на ЗОЖі, спорті лисіють вже в 30. А старі безхатьки з поганим харчуванням, алкоголем та курінням з густим волоссям.
Да будет так
• 03 апреля в 23:16
Ответ дляВічний двигун
Немає непереносимості глютену
Кракадэ• 03 апреля в 23:16
Ответ дляВічний двигун
Думаю харчування мало відіграє в здоровї зубів. Ми з сестрою жили в одній сімї, я молочні продукти не їм ще з дитинства, вона завжди любила все молочне, решту всього їли однакове. В мене зуби нормальні, років в 25 вперше була у стоматолога, пломбували один зуб, до 35 років 4 пломби, і видалила мудрості всі по черзі, бо в них нема потреби. Сестра ще зі школи з молодших класів у стоматолога частий гість, багато пломб, і зуби мудрості ростуть повільно.
ЭтаваНиМожетБыть• 03 апреля в 23:23
Ответ дляДа будет так
Я питала як харчуються.
Расстояние между зубами есть или плотно прилегают друг к другу?)
Да будет так
• 03 апреля в 23:27
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Небольшое есть
Пампушечка• 03 апреля в 23:33
Без вранья - мне 42 и у меня нет ни одной пломбы
Как то раз пошла к стоматологу и говорю - ну сделайте хоть что-нибудь мне во рту) чтоб хоть понять как это у стоматолога?
Сделал чистку
Вот и всё
Кстати чищу зубы я редко, могу просто пальцем без щетки даже
Но!!!! У меня зубы очень редкие( некрасивые
Но стоматолог говорит - зато свои
Ходи и не Ной 😂
Сделал чистку
Вот и всё
Но стоматолог говорит - зато свои
Ходи и не Ной 😂
Вічний двигун• 03 апреля в 23:34
Ответ дляДа будет так
Немає непереносимості глютену
Ой, я мала на увазі лактози, а написала глютен)
Да будет так
• 03 апреля в 23:34
Ответ дляВічний двигун
Непереносимості лактози теж немає
Вічний двигун• 03 апреля в 23:36
Ответ дляКракадэ
Ну от, ви не їсте молочку і зуби кращі і у автора знайома теж майже не вживає молочні продукти, намальовується взаємозв´язок
Голова колгоспу• 03 апреля в 23:44
Ответ дляВічний двигун
Да ні ,в мене чоловік взагалі не їсть молочних продуктів з дитинства зуби жахливі,вже в двадцять років було купа пломб.Я постійно їм,одна пломба лише,в батьків теж гарні зуби.Ткт більше генетика відіграє роль
ПриснитсяЖЕ• 04 апреля в 01:13
Мой муж первый раз запломбировал зуб в 47 лет.Все ест, все пьет, курит ,зубы чистит два раза в день .
Патріотка з дивану• 04 апреля в 07:56
Ответ дляВічний двигун
Ні, генетика.
Маю знайомих, дві сестри, різниця 2 роки. Їли однаково. Обидві чистили зуби зранку і ввечері щодня. Тільки одна в маму пішла, друга в тата. У однієї купа пломб зі школи ще, у другої перша пломба у 35 років після других пологів.
Флюорография гуся• 04 апреля в 08:13
Ответ дляВічний двигун
Так, склад слини ще сильно впливає
Библиотекарь• 04 апреля в 12:56
Ответ дляsky-labs
Окончательная минерализация эмали происходит после прорезывания. Если во рту ’зоопарк’ (дисбактериоз) и дефицит минералов в слюне, то эмаль не успеет дозреть как уже разовьется кариес.
Не працює це правило на практиці
Ответ дляБиблиотекарь
Не працює це правило на практиці
А вы практиковали?
У моего ребенка был ранний кариес (после курса аб в раннем возрасте), который получилось купировать без пломбирования!!! и теперь даже намека на это нет, а чуть было не случилась ’генетика’.
У мужа была-была ’генетика’, пока меня не встретил
Библиотекарь• 04 апреля в 13:02
Ответ дляsky-labs
А вы практиковали?
Так, в мене гіпоплазія емалі від народження, зуби вже прорізалися такими. Чоловік може свої чистити як попало через раз - жодної пломби, в дітей така ж ситуація. І ще багато таких же прикладів в родині
Ответ дляПатріотка з дивану
Ні, генетика.
Генетика тут ни при чем. Один ребенок 100% был с ’битым’ микробиомом кишечника - либо маму лечилась аб незадолго до беременности, либо самого ребенка лечили.
Нутритивная обеспеченность матери во время вынашивания и вскармливания (если оно было) и детей в период прорезывания зубов не могли быть одинаковыми, а значит наложили свой отпечаток, который и стал ключевым в здоровье зубов.
Библиотекарь• 04 апреля в 13:13
Ответ дляsky-labs
Знову мимо. З старшою дитиною були постійні проблеми під час вагітності - купа медикаментів, після народження - реанімація, антибіотики та багато інших сильних препаратів, тобто мікрофлора була порушена як лише можна. Результат - ідеально здорові зуби.
Ответ дляБиблиотекарь
Нет, не мимо.
Я же написала что кроме микробиома, который восстанавливается со временем до нормы (которая фиксируется как норма иммунитетом сразу после рождения - ’обсеменения’) при наличии аппендикса, важнейшую роль в здоровье зубов играют дефициты или их отсутствие.
Некоторые дефициты формируются еще внутриутробно, некоторые в раннем младенчестве, ну и далее в течение жизни.
Просто вам очень хочется скинуть ответственность на ’генетику’ и не утруждать свое мышление
Библиотекарь• 04 апреля в 13:31
Ответ дляsky-labs
Нет, не мимо.
Якщо дитина починаючи з утроби і пару місяців після народження харчується антибіотиками, замість грудного молока, то дефіцитів не уникнути. Але в результаті генетика перемагає
Ответ дляБиблиотекарь
Вы поняли что написали?
’Якщо дитина починаючи з утроби і пару місяців після народження харчується антибіотиками, замість грудного молока’ - это же откровенный бред...
Плод или новорожденный, лишенный необходимого питания, погибает.
Присутствие медикаментов не равно питание ими.
Вы из тех кто ни за что не признает что ошибается, не трудитесь больше отвечать, буду игнорировать вашу бредовую писанину