Альфред Шнитке• 09 апреля в 16:50
Что для вас правильное питание и
Правильный образ жизни?
Плекаю думи• 09 апреля в 16:52
баланс бжу, спорт, налаженный режим сна, не пить, не курить. Это про правильный образ жизни, имхо
Альфред Шнитке
• 09 апреля в 16:54
Ответ дляНаездница
Для меня это тоска и нудятина
Это понятно))
Кидстаффовка• 09 апреля в 16:55
Стараюсь проходить в день 10-15 тысяч шагов, ложиться спать до полуночи, меньше стресса, больше удовольствий))
Обращеница• 09 апреля в 17:23
Правильне харчування: без солодкого, овочі, несолодкі фрукти, корисна молочка, ніякого джанкфуда, макаронів, картоплі, мінімум круп, мінімум олії, риба або нежирне мʼясо, все печене без жиру, або варене (я так не харчуюся, солодке їм і крупи, без них не можу, для мене це додатковий стрес), ходити 10 000 кроків, бігати або якийсь інший спорт ( з цього тільки ходжу)… якось так.
Залізна пані• 09 апреля в 17:59
Ответ дляОбращеница
+тушковане і на пару
Подвійна веселка• 09 апреля в 21:57
Это то питание,которое приносит вам пользу и море удовольствия.