Вітаю! Може хтось знає, з власного досвіду, людину, яка лікує травами. Поділіться, будь ласка, контактами. Буду дуже вдячна.
Iryna-36bb• 09 апреля 2025
Ответ дляok1904
Зв´яжіться з тм седнівські трави, власники травники , не пам´ятаю в якому поколінні
Аптека Зубицьких
Тракторні війська• 09 апреля 2025
Я у них замовляю збори. Це династія травників,у яких також вища медична освіта.
А у нас макарошки• 09 апреля 2025
А интересно депрессию возможно вылечить,или это все самовнушение
Ответ дляТракторні війська
Дякую!!!!
Ответ дляok1904
Дякую. Знайшла