НеГолосую• 08 апреля в 22:45
У кого есть опыт лечения травами?
Поделитесь пожалуйста
Меня беспокоит поджелудочная и ЖКХ.
Травами ведь тоже можна лечится. Поделитесь пожалуйста опытом
Меня беспокоит поджелудочная и ЖКХ.
Элька-Карамелька• 08 апреля в 22:46
Смотря какая стадия запущенности. В начале можно лечить. Я иногда пропиваю желчегонный сбор
Лялькодзьоб• 08 апреля в 22:49
Пʼю шрот і їм насіння льону через жирну печінку. Не лікуюсь, а просто як дієтична добавка
Olena_vitamin• 08 апреля в 22:51
Травы очень сильны и хороши при правильном применении. У поджелудочной и жкт десятки болезней, нет одной травы на всё. Какой именно опыт хотите услышать?) Я пропивала желчегонные сборы, Thorne Liver Cleanse хороший для печени, заправляю маслом расторопши салаты. Поищите себе врача натуропата, что бы грамотно всё назначил)
ХуАнита• 08 апреля в 22:52
Врач назначал нефрофит для почек
И какой-то сбор чтоб желчь выводить
Помогло
И какой-то сбор чтоб желчь выводить
Помогло
Скромняшка• 08 апреля в 23:06
розторопша .
І стебла пирію жувала від печії, коли ніякі ліки не допомагали
Скромняшка• 08 апреля в 23:08
Ответ дляЛялькодзьоб
Льон в зернах не перетравлюється. Краще зблендеріть
Ло Шарик• 08 апреля в 23:09
Моїй ррдичці допомогло насіння льону від язви. От тільки не пам´ятаю як вона його приймала. Але ефект був прям вау, лікарі не повірили.
Лялькодзьоб• 08 апреля в 23:12
Ответ дляСкромняшка
Я замочую на ніч, щоб слиз утворився
Борець за гаманець• 08 апреля в 23:27
Ответ дляСкромняшка
Так його жувати можна те насіння льону, я їм насіння льону ложками.
ДваДваВісім• 08 апреля в 23:29
Треба спочатку чітко знати діагноз, бо є хвороби, які починаються майже непомітно і трави лише полегшують симптоми.
КвартираЧья• 08 апреля в 23:52
Ответ дляБорець за гаманець
його краще в вигляді насіння не використовувати. Можна вдихнути носом ненароком , воно ж легке, і якщо потрапить в легені, то може закінчитися дуже погано. Чула реальну розповідь з летальним кінцем.
Inspired_by_God• 09 апреля в 01:27
Для поджелудочной лучшее лечение - это диета.
Для ЖКТ подойдут такие травы как тысячелистник, зверобой, ромашка, мелисса, липа. Если мучает метеоризм то укропная вода. Но травы будут помогать только при условии корректировки питания.
Мелочунь• 09 апреля в 09:00
Перцева м´ята+фенхель (кріп) - від здуття.
Деревій (тисячолистник) - від проносу (влітку можна не заварювати, а просто пожувати квітку, якщо з´їли щось не те - гірка, але дієва);
Звіробій чудово для відновлення кишківника. Він цікавий тим, що посилює дію інших травок.
Календула - природний антисептик.
Квіти чорнобривців - при болю в підшлунковій, високому навантаженні на неї.
Полин - при проблемі з кислотністю (як і все гірке). Загалом, чудово допомагає при нульовій кислотності. Але у полину є один цікавий ефект: якщо конкретно при вашій проблемі він дієвий, ви не відчуватимете гіркоти)) Проте з полотном треба обережно - цілюща, але небезпечна травка.
Календула - природний антисептик.
Борець за гаманець• 09 апреля в 12:47
Ответ дляКвартираЧья
Я їм мікс з насіння льону, чіа, соняшникового насіння, кунжут, гарбузове насіння, ретельно пережовую, ну якщо так подумати то і м´ясом і хлібом можна подивитися, треба бути обережним з усім.
Скромняшка• 09 апреля в 20:58
Ответ дляБорець за гаманець
Я його заварюю. Але спочатку блендерю. Так мене навчила мама. Виходить кисіль))
Скромняшка• 09 апреля в 21:03
А яка яток краса, коли він квітне. Памятаю , ним обсівали грядки. І то був не город. А небесна блакить.
А ще чорнобривці.
Мальви , що росли навіть на смітниках.
А ще якісь жовтенькі, подібні до жоржин.
Ото мене понесло))
А ще чорнобривці.
Мальви , що росли навіть на смітниках.
Ото мене понесло))
КвартираЧья• 09 апреля в 21:05
Ответ дляБорець за гаманець
Вона не подавилася їм, вона його вдихнула через ніс. Насіння соняшника чи м`ясо ви носом навряд чи вдихнете. Жінка їла натщесерце льон кожного дня, а одного ’чудового’ ранку носом вдихнула його, бо воно легке. Насіння потрапило до легенів, вона якийсь час була в лікарні і не допомогло, жінки немає вже.