Шопингмонстр• Изменено 10 апреля в 02:23

Звідки беруться такі недалекі люди? Біженці.

Ми знаходимось за кордоном.
Нещодавно я мала розмову зі знайомою, вона є вчителем з України, яка працює зараз в інтеграційному класі.
Знайома як антиприклад серед дітей з її класу вказала на Сашка, який вчитись не хоче тому, що мати йому сказала - вони повернуться додому після закінчення війни. Родина родом з Сумськоі області. Тобто мати 10-річній дитині вбиває в голову, що він ходить до школи лише щоб не було проблем з відповідними органами і щоб не позбавили виплат. Що можна не вчити мову і взагалі не вчитись в іноземній школі. І це все дитина, як є, каже своєму класному керівнику.
І у вчителя і в мене, мʼяко кажучи, здивування 😬 по-перше, де відомо про те, коли закінчиться війна? Особливо про те, що буде з Сумщиною?
По-друге: дається такий шанс інтегруватись в іноземній країні, а в майбутньому дітям знайти кращої долі (та хоча б просто вивчити гарно мову і мати змогу по досягненню певного віку продовжити навчання у іноземному вузі або й поїхати додому з гарними знаннями, які точно не будуть зайві!). Раніше такий шанс випадав лише тим дітям, чиї батьки обізнано підходили до питання еміграції і виїздили по робочим візам. Хлопчики та дівчатка з сіл з родини малоосвічених батьків і мріяти не могли, що вони опиняться в одній з найуспішніших країн Європи.
Цікаво, чи багато тих, хто так само не думає за майбутнє власних дітей, сидить на виплатах і вбиває в голову, що навчання лише для того, щоб не зняли гроші і не прийшли з соц служб 🤯
автор Шопингмонстр • 10 апреля в 04:28
Всім спокійної ночі. Мені ще на зустріч зранку йти в державну установу.
Йду без перекладача, якщо це цікаво володарям сертифікатів В1 та С1 😁
Seehund• 10 апреля в 04:29
Ответ дляШопингмонстр
Я писала про БАЗОВІ звернення до лікаря, а не про якісь випадки, коли потрібно знати медичну термінологію.
Ви з В2 не можете скласти речення, наприклад: у мене нежить, головний біль, запаморочення? Я потребую огляду та лікування? 😬
Тоді для мене у Вас не дуже втішні висновки. У вас немає знань В2. Те, що написано на папірці, ще не є знаннями
Могу конечно. Но вот тоже самое головокружение повод посетить невропатолога, кардиолога, а там уже идёт спецтерминология. Вы и в обычной жизни элементарных вещей не знаете, а тут рассказываете про чужой уровень языка, глупо выглядите.))
Мама Никитки-2• 10 апреля в 04:30
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Просто с насморком к врачу обычно не ходят.
А вот если у вас головокружение, то вам скорее всего дадут кучу сопутствующих вопросов, чтобы узнать анамнез, и да, это будет сложно ответить. А если вы на низ не ответите нормально, то просто домой отправят.
Автор не знає жодної мови навіть на рівні А2. Інакше такої дурості не писала б. Медицина це окрема термінологія мови. І базові: болить голова, кашель чи соплі тут не допоможуть.
Мама Никитки-2• 10 апреля в 04:33
Ответ дляШопингмонстр
А-ха-ха…
З вашим рівнем знання, я б взяла перекладача. Це не позорно, чесно. Зато післязавтра не буде: рятуйте, не то написали/ зробили/ нарахували.
автор Шопингмонстр • 10 апреля в 04:37
Ответ дляМама Никитки-2
А-ха-ха…
Скажіть, кого берете у перекладачі, коли йдете до лікаря? Це медик, який знає спец термінологію?
Стріляний птах• 10 апреля в 04:47
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Право то её. Только из-за таких как она местные считают украинцев тупыми и ленивыми.
Угу. Вчи мову, бо що люди скажуть ))
Мама Никитки-2• 10 апреля в 04:50
Ответ дляШопингмонстр
Я в штатах. Онлайн перекладачі. Лікарі самі дзвонять.
Seehund• 10 апреля в 05:05
Ответ дляШопингмонстр
Недавно был случай, что я взяла переводчицу, уж очень серьезный случай был мне ее рекомендовали, как человека 100 лет живущего в Германии и знающего медицинские термины. И что оказалось, что она данной специфики не знает и пришлось все мне практически по спец части переводить, хорошо, что я сама с мед словарем эпикриз перевела с украинского на немецкий и что-то отложилось и вопросы были базовые.))
Natal_ka91• 10 апреля в 05:17
Ответ дляШопингмонстр
Ви зараз про інше пишете.
Хтось сидить ВПО у райцентрі і зводить кінці з кінцями. А хтось виїхав за кордон і отримав шанс на краще життя.
Різницю бачите?
При чому тут дяка за війну? 🤯
Значить, формулюйте інакше фрази. По абзацу даного тексту виходить, що зараз дітям все легко дається, бо війна, і якби не війна, так і сиділи б в своїй малоуспішній країні
Natal_ka91• 10 апреля в 05:23
Ответ дляШопингмонстр
Дівчата, вчіть мову. Бо таких «спеціалістів з мови» прикро читати.
Не засуджуйте тоді чужу сім´ю на форумах. Тоді і не отримаєте відповідь від дівчат. Кожен сам розбереться як жити, що вчити, та й власне не для всіх закордон - це успішний успіх. Багато хто жив добре і доволі забезпечено вдома. Тим більше, ви не знаєте обставин цієї сім´ї, лише поверхневу розповідь знайомої
Снегурочко• 10 апреля в 06:27
Ответ дляШопингмонстр
Щоб це все зробити для початку треба вивчити мову. Ви не знаєте таких елементарних речей ?
Моя 55 річна сваха з маленького хутора на Київщині , не має навіть середньої освіти. Зять в свої 24 знає досконало 4 мови крім укр та рос. Жодного репетитора в нього не було. Рівень мов такий,що має сертифікати на дозвіл прийому іспитів на В2 та С1
Мамкиня доця• 10 апреля в 06:52
Ответ дляШопингмонстр
Не для всіх дорослих. Чому вони переконують у цьому дітей?
І чому б не вивчити мову, якщо є така можливість? Повернуться додому, в майбутньому дитині ці знання точно знадобляться. Роботу кращу матиме шанс знайти.
Це хто таке сказав, які знання знадобляться дитині? У мами можливо депресія і вона хоче додому. Насправді не для всіх Європа-це мрія з мрій. Я витримала у Франції пів року і поїхала назад, бо там ти все життя будеш емігранткою, а вдома я дома. У мене є квартира, машина, робота, звідси тепер мене може випхнути лише якщо це все пропаде.
Мозговая пилочка• 10 апреля в 07:00
Автор, Вам не зрозуміти ….
Безлім на все• 10 апреля в 07:09
Ответ дляШопингмонстр
Немецкий будут знать миллионы, никому он не пригодится в Украине.
Наизнанку• 10 апреля в 07:15
Я могу привести свой пример: у меня двое детей, сын с восторгом учил язык и ему понравилась новая страна, дочка говорила - я не хочу тут жить, все. Она не учила немецкий, не говорила по немецки с учителями (хотя я наняла репетитора и старалась дома ненавязчиво с ней учить), но она в школе просто играла в невидимку - не отзывалась, молчала и просто сидела. И она каждый день думала о том, как мы вернёмся домой. Не каждого ребенка можно заставить интегрироваться, а слова о каких-то далёких перспективах сильно не задевают подростка.
На паровозе• 10 апреля в 07:31
Ответ дляМама Никитки-2
В мене С1 Но для відвідування лікаря я прошу перекладача.
Ви в принципі хочаб якусь іноземну ( не російську чи українську ) знаєте?

Ви впевнені, що маєте С1 (не плутати з ’бумажкою про С1)? Це ж просунутий, поглиблений рівень. Який перекладач при С1?...
Як ухурделю• 10 апреля в 07:32
Ответ дляШопингмонстр
Як ваш чоловік ставиться до того,що ви три роки за кордоном?
На паровозе• 10 апреля в 07:34
Ответ дляМама Никитки-2
Я так і зрозуміла, що рівень А1 в найкращому випадку.
Я вільно володію англійською. Для юристів( фахова англійська) банку чи будь-яких офісних справ перекладач не потрібен. Але для відвідувань лікаря завжди беру. Нюанси, знаєте, бувають досить суттєві, як і специфіка термінології.
Взагалі, вас доволі смішно читати.
Людина, яка ’вільно володіє мовою’ не має потреби у перекладачі. Ви самообманюєтеся з ’вільною’ англійською.
Меломанка Маланка• 10 апреля в 07:36
Ответ дляНаизнанку
Вот именно , особенно подростка

И не всякая страна зайдёт
На паровозе• 10 апреля в 07:36
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я почала ходити сама до лікаря через 6 місяців перебування у країні, мову на той час вчила лише вдома сама, курсів не було. Мова французька. Смішно вас читати.
На паровозе• 10 апреля в 07:41
Ответ дляМама Никитки-2
Я правильно зрозуміла, що ви при рівні Б2 знаєте медичну термінологію? А шаг вправо чи вліво від знання « болить голова» шо робити будете?
А як на питання лікаря відповідають діти? Вони приклад, коли людина ’вільно розмовляє’, але не має жодної медичної термінології. При цьому без проблем спілкується з лікарем. Якщо людині для спілкування з лікарем потрібен перекладач, то у цієї людини і близько не має ’вільної мови’. І це якраз вагомий аргумент чому українці мали б наполягати, щоб їх діти вчилися у місцевих школах за кордоном,а не ’ вони всі тупі, забий, тобі це не треба, бо ми повернемося’. Я чудово розумію про що автор пише, таких дійсно чимало. А потім міняють по декілька шкіл, бо ’дитину не приймають в колектив’. Звичайно, що місцеві не приймають і прямо кажуть: чому ти тут, якщо не хочеш вчити мову і спілкуватися. Але у нас, правда, не інтеграційні класи, а звичайні.
Бабця в мештах• 10 апреля в 07:43
Ответ дляМама Никитки-2
Ржу з вашого С1 😂
В мене гірший рівень, але я і сама була перекладачем у лікарів ( коли просили українці), а син підліток з В1 веде вільний діалог з лікарем.
С1
На паровозе• 10 апреля в 07:43
Ответ дляШопингмонстр
Зазвичай це такі самі емігранти, які просто трохи довше живуть у країні і не є носіями місцевої мови :)
как тебе такое илон маск• 10 апреля в 07:47
Ой автор, я не втомлююся дивуватися нашим людям. У нас в групі недавно був допис: ’ми тут пів року, на нас наїхали що дитина не ходить в школу. Але ж вона вчиться в українській школі онлайн! Памагітє’. Їй пишуть а ви хіба не знали що треба обов´язково йти в школу? Відповідь ’а нас Джобцентр не записав у школу’
В тій же групі в телеграмі пропонують стрижку, масаж, нагаточкі, репетиторство, рибу з озера. Список членів групи відкритий, там кілька німців з благодійних організацій. Вони іноді пишуть дописи якісь. А потім ці ж люди ’ой ой, фінансами нас взяв за жопу, ми отримали дульдунг. І отримають ще й заборону на в їзд в ЄС на 10 років
Люди за три роки не моду т мову вивчити мінімально, доїхати з точки а в точку в, роздуплитися як тут диплом підтвердити. І при цьому розказують що вони не підуть в супермаркет працювати бо у них вища освіта
Але при цьому всі розказують що не збираються повертатися))))
Я для себе зрозуміла чого ми так фігово жили до війни. Бо дурні, а гонору при цьому ...
как тебе такое илон маск• 10 апреля в 07:49
Ответ дляЧемна панночка
Автор по себе судит: дома последний ….уй без соли доедала и мечтала о райских кущах забугорщины и все должны делать точно так же. Автор, у многих жизнь до войны была прекрасной не поверите даже на Сумщине и люди мечтают вернуться в нее а не сидеть в чужой стране среди чужих людей говорящих на чужом языке🤦🤦🤦
Всі мріють, всім важко, але треба повертатися до реальності. В Сумській області життя не буде. А може і сумської області не буде, а буде курська і брянстка. Я з Сум якщо що
В танке• 10 апреля в 07:49
Сейчас вас заклюют, но я с вами согласна, выучив язык, в будущем, в Украине тоже эти знания пригодятся при трудоустройстве.
как тебе такое илон маск• 10 апреля в 07:50
Ответ дляБезлім на все
Його поки що знають одиниці і дай бог щоб Україна була в принципі після всього цього
Ирина_Б_• 10 апреля в 07:53
Ответ дляВся така шо куди там
ого яка бяда, вот бы сняли с них выплаты и раздали всем советчицам
сдай земляка- получи его выплаты😄
-sofi-• 10 апреля в 07:53
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вы сейчас хотите сказать , шо люди из Сум все введут что-ли?
У людей там дом, они там родились. Люди до сих пор в оккупацию возвращаются, домой. Не выезжают, а домой хотят.
Володарка мрій• 10 апреля в 07:55
Ответ дляСнегурочко
Ну так зять не син, чого їх порівнювати?