Куда_бежать• 10 апреля 2025

Зарплата вчителя, освітяни зайдіть

Багато говорили про вчительську тисячу. Але отримавши виписки вирахувань за лютий, березень можна побачити, що відбулися зміни в нарахуваннях заробітної плати і ці зміни не в кращу сторону. Збільшили військовий збір, основні вирахування, в результаті зарплати, при тій же кількості годин не збільшилися, а навпаки, зменшилися. Тобто дали тисячу, забрали дві. Поки ми будемо мовчати, доти вони будуть з нами так діяти.
В січні створено петицію про підвищення зарплати вчителям. А хтось про неї чув?https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7692
Зайдіть, будь ласка, проголосуйте
Не будьте байдужими!
автор Куда_бежать • 10 апреля 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Ха, 24 роки стажа, викладач-методист, правда ставка, бо більше годин немає, методкомісія, кабінет, було до нового року 13, зараз 10, кажуть, коштів немає.
Для себе у них є . Ось недавно підвищили собі зарплати судді, держслужбовці. І не соромляться, що воєнний стан
Зліпок ступні• 10 апреля 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
С этим нсзу : бесконечно 24/7 ты должен смотреть их видео с новыми обучениями и обязательствами, вносить какую-то херню в систему- бесконечноооо. И каждый день что-то новое, отменяющее предыдущее. Разве врач должен это все сидеть и вносить?? Должны быть специально обученные этой программе люди. Врач должен заниматься пациентами.Это просто невозможно стадо работать врачом. Ты живёшь в этих программах нсзу. Они свои зарплаты имеют хорошие. Создали такую махину, своих туда поустраивали и нервы на кулак всем мотают. Уже реально думаю уходить.
А в освіті? Ось уже виступив дебіл з Мрією якоюсь. Та скільки можна ці платформи освоювати, на хера вон оце треба безкінченне удосконалення удосконаленого? Бази немає, ще в школах батьки щось купляють, в коледжах платні групи. А ПТУ? Кажуть, заробляйте, за практику дітей повинні платити. Ага, викреслюють з договору цей пункт. або не візьмемо на практику. А працевлаштування дітей неофіційне після навчання? А вимагають подайте працевлаштування. Кончена система.
Моя улюблена страшко• 10 апреля 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Я с Вами абсолютно согласна. Нет преемственности ни в чем, к сожалению. А образование и медицина у нас отличные, в отличие от где-то. У меня пациенты рассыпались по миру из-за войны, мне есть с чем сравнивать
Оксана -1f11• 10 апреля 2025
Військовий податок збільшивсядля всіх, а дали 1000 тільки вчителям, а бібліотекарям, прибиральницям та іншим працівникам школи нічого не добавили