Вимагаю спілкування• 10 апреля в 10:50

Масажер для шиї для людини 70+

Порадьте, будь ласка, масажер для шиї для людини старшого віку 70+
Чудо в декрете• 10 апреля в 10:53
Це небезпечно, якщо не хочеться мати проблем з тиском. Тим паче у такому віці.
Якщо є показання, то немає нічого кращого за професійний масаж руками курсами
Разгуляшка• 10 апреля в 10:54
Не треба з цим гратися.
Краще до людини масажиста.
Бо якщо вашій бабусі чи дідуся замкне шию буде дуже весело вам.
Треба враховувати дуже багато нюансів в такому віці все ну дуже індивідуально.
Не грайтеся з тим.
Ви купите той масажер а у літньої людини підніметься тиск і привіт вам буде з того світу.
Біток чи ефір?• 10 апреля в 10:59
Их нет нормальных. Какой вы хотели купить? Роликовый, вообще убийство.
автор Вимагаю спілкування • 10 апреля в 10:59
Дякую, що попередили, не знала про це. Лікар мамі порадив масажувати шию, от і думали купити масажер.
Мerida• 10 апреля в 11:04
мы купили массажный стул. таких высказываний от врача в мою сторону я не слышала никогда. запретили и порекомендовали выросить. потому что последствия от использования могут быть намного плачевнее первопричины.
только массажист.
Куплю орехи• 10 апреля в 11:09
Не надо, можно так навредить( найдите остеопата и курс раз в полгода-год