Счастье_же_вот_оно• 10 апреля 2025
Організм не приймає їжу
В подруги вже пару місяців великі проблеми зі здоров*ям. 38 років. Її вага і так була 50 кг, зараз ще менше. Якщо щось з*їсть, воно "стоїть", ночами спазми в животі. Твердий як камінь. Спина так само. Куди вона лише не зверталась - від психотерапевтів до священників. Вона вже опускає руки. Допоможіть, будь ласка, куди можна звернутись з цим питанням? У Львові всі клініки об*їздили. Вона втрачає вагу. Що не з*їсть, таке враження, що призупинена повноцінна робота перистальтики. Останні дні на швидкій відкапували. Все розпочалось із-за хвилювань/стресів, їй психіатр виписав дуже сильні ліки, а вони, як сказав їй теперішній лікар, взагалі транквілізатори, не варто було їх пити..і швидше за все, що саме вони могли спричинити такий стан. Але що робити, вони не знають(( Спеціальне харчування не допомагає. Хтось з її оточення порадив поїздити до фізіотерапевта, зажими зняти/що лише не радять. Від інших почула, що їй півроку тому дала одна недобра людина їжу, яку вона з*їла, а вона була з сильним прокляттям (відразу скажу, вона в таке не вірить, але вже на межі..що вже починає вірити в що завгодно). Лікарі розводять руками. Куди можна звернутись по допомогу? Дякую всім небайдужим
Тётушка Лошадь• 10 апреля 2025
Гастроэнтеролог . Но можно , в принципе , и по бабкам поездить , пусть яйцом выкатывают ’сильное проклятие’ .
Забрызжу ядом• 10 апреля 2025
Так а терапевт що каже? Які результати узд. Психологи є , що займаються ПХП
Репетиторша• 10 апреля 2025
Вона робила гастроскопію, колоноскопію?
Якщо ні, то немає про що говорити.
Втрата ваги дуже нехороший сигнал...
Якщо вона не робила ці обстеження, то треба бігти. Спочатку треба виключити органічні проблеми, а потім вже посилатися на стреси, порчі.
Моя мама померла від раку шлунку. Знаю, про що пишу. Півроку лікували не від того.
Якщо ні, то немає про що говорити.
Втрата ваги дуже нехороший сигнал...
Счастье_же_вот_оно
• 10 апреля 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Була, і не в одного. І колоноскопію робила і т.д.
Солоденька цукОрка• 10 апреля 2025
Какой диагноз ставят врачи?
Проклятия не работают, если они не заслуженные и даже, если заслуженные, они не за одну секунду сбываются. А вот если она до этого ходила по всяким гадалкам экстрасенсам сама, то вполне могли наложить заклятие, это их работа.
Тумба-юмба• 10 апреля 2025
Вы меня простите,
Но так, не бывает….
Недообследована!
Гастроскопия/колоноскопия/кт с контрастом, только после абсолютно чистых этих обследованиях, можно говорить о проблемах с психо соматикой…
Пс сама такая…
Но так, не бывает….
Недообследована!
Пс сама такая…
Тётушка Лошадь• 10 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
И что сказал гастроэнтеролог ? Про проклятую еду ?
Репетиторша• 10 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Гастроскопію робила?
Счастье_же_вот_оно
• 10 апреля 2025
Ответ дляРепетиторша
Вона робила гастроскопію, колоноскопію?
Якщо ні, то немає про що говорити.
Втрата ваги дуже нехороший сигнал...
Якщо ні, то немає про що говорити.
Втрата ваги дуже нехороший сигнал...
робила все, що тільки можна. всі обстеження. і різні аналізи. все ок
Репетиторша• 10 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну тоді інший психіатр и серйозні препарати.
Але історія дивна...
Зайканалужайке• 10 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Як ок? Якщо їжа не перетравлюється. Щось ви на договорюєте. За пару місяців вже всі можливі обстеження пройшла? І як воно може бути ок, якщо навіть у відносно здорових людей хоч щось , да знайдуть завжди, може і не критичне?
Счастье_же_вот_оно
• 10 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
пишу те, що знаю.
Счастье_же_вот_оно
• 10 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Скажіть чесно, ви ж про себе пишете?
ні
сама себе прекрасная• 10 апреля 2025
Ну, якщо до священників, тоді все ясно. До лікарів з дипломом вона звертатись не пробувала?
Мию чакри щоденно• 10 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
пишу те, що знаю.
Значить ви не все знаєте.
Зайканалужайке• 10 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
пишу те, що знаю.
Значить ви не все знаєте. Ви бачили заключення з цим «ок»?
Счастье_же_вот_оно
• 10 апреля 2025
як розумію я: просування їжі - то все нервові сигнали (м*яз шлунка -чи м*яз кишківника отримає імпульс нервовий від мозку - скоротився і він скорочується. і є просування іжі)
якщо вона вживала сильні заспокійливі - нервова система на релаксі. вона грубо кажучи може зупинити надавати сигнали до кишкового тракту, нема сигналу = нема перистальтики. так виходить?
будь ласка, люди..не пишіть за прокляття. ну от дай можливість вчепитись - вчепляться( не вірить вона в то..я ж написала, людина на межі((( на межі!( вже не знає, куди бігти по допомогу
Мию чакри щоденно• 10 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Мрт голови, бажано з контрастом.
КТ шлунку з контрастом робила?
Зайканалужайке• 10 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Якщо їжа не просувається і не перетравлюється, то «ок» в заключеннях гастроентеролог не напише. Незалежно від того, яка першопричина цього.
Счастье_же_вот_оно
• 10 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
я живу в Борисполі, вона у Львові. все, що знаю, написала(
сама себе прекрасная• 10 апреля 2025
Треба копати глибше. Гормони, білки всякі, ферменти. Може в неї якийсь синдром?
Тумба-юмба• 10 апреля 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Согласна,
Щитовидка и тд и тд
Зайканалужайке• 10 апреля 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Те , що ви написали про дію психотропних ліків - повна маячні. Інакше всі б, хто їх приймає, лежали б овочами і не могли їсти
Счастье_же_вот_оно
• 10 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
вона мені не розповідає все в деталях, що сказали лікарі. загальні фрази - обстежилась, не бачать проблем. відправляють до психіатра.
Мию чакри щоденно• 10 апреля 2025
Ответ дляЗайканалужайке
Згодна. На психотропних набирають вагу.