Бибер-анонимер• 10 апреля 2025
Крісло-гойдалка кокон для саду. Потрібна порада.
Шукаю крісло-кокон на подарунок. Стоятиме на вулиці, тому важливо, щоб саме крісло було виготовлене з синтетичних матеріалів, які не бояться дощу. Щоб стійка була міцною і надійною і щоб не гнулась труба, до якої підвішується крісло.
Такі взагалі існують? Може хтось купував, користується і задоволений, похваліть своє. Або відмовте від покупки. Це має бути весільний подарунок, тому не хотілося б розчарувань.
Дякую.
Пусин Кукин• 10 апреля 2025
вкладыш желательно во время дождя убирать
по крайней мере тот что у нас, он промокает
Бибер-анонимер
• 10 апреля 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Будет под дождем? Тогда подушка пойдет плесенью. Любая
Подушка буде забиратись однозначно. Аби сама конструкція не псувалась, бо ніхто її не буде заносити в якесь приміщення.
Бибер-анонимер
• 10 апреля 2025
Ответ дляПусин Кукин
Подушку забрати не проблема. Мова про саме крісло.
месяцкие• 10 апреля 2025
І я послухаю .. це моя мрія таке крісло.. але так і не купила у свою нову хатку.. до віранди руки не дійшли, а зараз взагалі закордоном… але все одну дууже її хочу… думаю класний подарунок