Їздила до Польщі по роботі, я з рюкзаком як завжди, злотих 450 лежало у гаманці в рюкзаку. Короче, в процесі спілкування на зустрічі-тренінгу з українцями, поклала рюкзак без задньої думки на стілець, нас було небагато, я виходила була на хвилин 10, хтось лишався, короче не пам´ятаю. уже по закінченню пішла до магазину - дивлюсь, готівки немає. Капєц. Як облили брудом
Попразендовна• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Поділіться своїми історіями бо я в шоці. Ніби всі нормальні люди
Не всі українці нормальні
Червона рута• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Та нє, не буду я з цим розбиратись так.
Скажите всей группе, можно выяснить кто, когда, куда выходил и кто оставался с вещами. Камера есть в помещении?
Я Головна• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Это не Испания. Если бы воровали, то украли бы целый рюкзак, скорее всего вы потратили и забыли, у меня такое очень часто, поэтому стала все записывать сразу после покупки. Либо деньги затерялись в рюкзаке, посмотрите, может там дырочка и они проникли в прокладку. Врядли бы кто-то рылся бы в вашем рюкзаке, и на будущее, какой бы тяжелый он не был, не оставляйте свои личные вещи не в поле зрения вашем
Не люблю натовп• 10 апреля 2025
Есть люди склонные к воровству , вы как вчера родились . Помню как мои « подружки» приходили ко мне домой в детстве и воротили мои приколки доя волос . Таких случаев масса . Поэтому я всегда осторожна , в общественном транспорте к примеру у меня за всю жизнь ничего не вытащили . Как то даже случайно зарядила локтем цыганке в зубы когда она над моей сумкой склонилась , в шоке были мы обе, но она больше 🤭
Ответ дляЯ Головна
Та я можу вільно лишити рюкзак відкритим, там навіть ритись не треба, і телефон стирчить, і ноутбук, і гаманець видно. Але я того не очікувала
Не люблю натовп• 10 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
Це 100 євро, небагато. Буде вам уроком
Каким уроком ?
Невгамовна Бу• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
вы пох.истка или уродилась такой....беспечной?
Горня капучіно• 10 апреля 2025
Ответ дляПопразендовна
Не всі українці нормальні
Не всі люди нормальні
Невгамовна Бу• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
У польші я дуже часто бєспєчна.
то признак неадекватності дбайте про себе та свої речі.
і не вірю я, що в Польщі раззява, а в Україні тримаєте зубами все своє.
це риса така. безладність
Свисток ля-минор• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
У польші я дуже часто бєспєчна.
Ну то тоді подякуйте, що взяли лише гроші. Такий собі урок за невеликі кошти.
Ответ дляНевгамовна Бу
це риса така. безладність
В Польщі і на пішохідних переходах можна бути бєспєчним, нічого не буде, і собак бездомних немає і вночі привикла ходити по вулиці без задньої думки
Свисток ля-минор• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
То то значить ви гроші загубили,а вирішили на когось перекинути свою провину. Фу на вас
Борщик• 10 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Ви точно в Польщі живете? Я боялася навіть в жабку в домі ввечері спуститись. Стільки наркоманів і алкашів я ніколи в житті не бачила.