Алина-eb61• 10 апреля в 14:35
Винницаоблэнерго на 4 год войны покупает джип за 3000000000 для руководителя
в то время как люди голодают чтоб отопление оплатить.
«Вінницяобленерго» замовило собі автомобіль Jeep Grand Cherokee за 2,88 млн грн. Автівку купують у розкішній комплектації Overland L на сім місць в кольорі «Diamond Black Crystal».
Автомобіль оснащений різними системами безпеки, зокрема для моніторингу «сліпих зон» і попередження про пішоходів та велосипедистів. Там будуть панорамний двосекційний дах, система допомоги при паркуванні, камера заднього огляду, чотиризонний клімат-контроль, адаптивний круїз-контроль, перемикання передач під кермом, кермо та елементи салону з оздобленням шкірою, система активного шумоподавлення, а також дев’ять динаміків з підсилювачем і сабвуфером. Передні сидіння будуть з пам’яттю та масажем, а підігрів і вентиляція передбачені для обох рядів сидінь.
Меньше
Все реакции:
Комментарии
Vyacheslav Turchak
Бо бидло має знати своє місце!
4 ч.
Naki Tompson
А Трамп розказує, що американські автомобілі не купують в Європі))
4 ч.
Євген Сосновський
Офіс Президента України
Офіс Генерального прокурора
Державне бюро розслідувань ... Ещё
6 ч.
Меньше
Все реакции:
Комментарии
Vyacheslav Turchak
Бо бидло має знати своє місце!
4 ч.
Naki Tompson
4 ч.
Євген Сосновський
Офіс Президента України
Офіс Генерального прокурора
Державне бюро розслідувань ... Ещё
6 ч.
Графиня Шезвездицкая• 10 апреля в 14:45
Розмір статутного капіталу юридичної особи складає 30 973 660,00. На момент останнього оновлення даних 09.04.2025 статус юридичної особи - Зареєстровано. Уповноваженою особою юридичної особи АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ’ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО’ є Касіч Юрій Петрович, КИСЛЕНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА, КАЙЄВА ВІКТОРІЯ ВАЛЕРІАНІВНА.
Вы рассчитывали, что это гос. предприятие?)))
власником АТ ’Вінницяобленерго є російський олігарх Костянтин Григоришин
Blackwater• 10 апреля в 14:46
Ой,автор,яка ви смішна. Там миллардами воруют а вы на 70т зациклилсись))
я надеялась что война все эти жертвы сделают людей лучше - совесть проснется
очень жаль что жадные и тупые остаются такими
Ответ дляDumky
Обленерго- це приватні кантори. Вони можуть купувати, що завгодно.
І так. Зараз оновили техніку напевно по всій країні. Навіть в маленьких філіях покупляли круті машини.
Це ж не Укренерго
но они монополисты
я не могу купить энергию в другом месте и их бойкотировать
если у них много денег пусть снизят тарифы
Ответ дляАлина-eb61
но они монополисты
Обленерго не продає електроенергію. Вони лише обслуговують лінії. Вони не генерують і не продають. Вони встановлюють лічильники, лінії. Є контролюючим органом, але в них Ви не купуєте електроенергію