Особливо важливо, так як батьки пенсіонери с хворими ногами . Треба нижні полки. Запоріжжя - Львів. Дякую . Якщо по лану 8 травня виїзд то якого числа я зможу купити квиток?
Mamagovorila• 12 апреля в 08:46
Ответ дляok1904
Це не важко перевірити в додатку допустім. Але нижні полиці викупають ботом. Самостійно Ви теж викупити, але з ботом змагатися важкувато,він все робить швидко
Система вже працює? Бо в мене не виходить придбати онлайн, через кібер атаку
Вже подивилась, що через Приват24 не виходить, а на сайті можливо