Мінфін підготував законопроєкт: платформи передаватимуть у податкову дані про всіх продавців і утримуватимуть податки з будь-якої суми — навіть з 1 гривні.
Ольга Демиденко
Share
Грошові купюри
Грошові купюри, ілюстративне фото
Фото: pixabay.com
Народна депутатка Ніна Южаніна повідомила, що Мінфін України розробив законопроєкт, який зобов’язує цифрові платформи — OLX, Prom, Rozetka та інші — щороку передавати до податкової дані про всіх продавців, які здійснили хоча б одну угоду.
Ці платформи стануть податковими агентами й повинні будуть утримувати ПДФО та військовий збір з доходів фізичних осіб.
На відміну від країн ЄС, де дані передаються лише за доходу понад 2000 євро або при 30 і більше продажах на рік, Мінфін пропонує передавати інформацію про всі операції без винятку — навіть при одному продажу.
Така позиція викликала критику через ігнорування положень Директиви DAC7. Законопроєкт ще не зареєстрований, але вже активно обговорюється.
Раніше повідомлялося, що з 1 березня 2025 року Державна податкова служба України отримала постійний доступ до даних системи РРО. Це дозволило відстежити громадян та підприємців, які отримують перекази за продажі в інтернеті без реєстрації або касових апаратів.
За 20 днів виявлено десятки тисяч таких осіб. У деяких — по сотні транзакцій. Порушення стосуються як звичайних громадян, так і ФОПів. Мета — профілактика та допомога у коректному веденні бізнесу. Податкова закликає до легалізації.
Раніше повідомлялося, що Україна почала автоматичний обмін фінансовою інформацією за стандартом CRS, приєднавшись до міжнародної системи податкової прозорості — тепер рахунки українців за кордоном перебуватимуть під суворішим контролем.
Ольга Демиденко
Share
Грошові купюри
Грошові купюри, ілюстративне фото
Фото: pixabay.com
Perfect look• 10 апреля в 16:19
Ответ дляVlada-Maria
оцих, оцих ще забули, а про орду прокурорів ’лежачих’, як мова йде про мобілізацію, і взагалі мовчу
УКРАЇНЦІ ДОВІЧНО УТРИМУВАТИМУТЬ СУДДЮ, ЯКИЙ НЕ ЗАДЕКЛАРУВАВ ПОНАД 5,5 МЛН ГРН ДОХОДІВ СВОЄЇ ДРУЖИНИ
8 квітня 2025 року Вища рада правосуддя відправила Миколу Заїку у почесну відставку. Це означає, що служителю Феміди довічно нараховуватимуть так звану суддівську пенсію, що може сягати кількох сотень тисяч гривень на місяць.
Да, это сюрр просто
Vlada-Maria• 10 апреля в 16:19
Ответ дляНіка Найз
Даже 2000 тыс евро в год для Украины большая сумма!
а шаріков таки встиг дати потомство
Perfect look• 10 апреля в 16:20
Ответ дляVlada-Maria
а шаріков таки встиг дати потомство
И не одно
Ответ дляPerfect look
Евро уже 46 почти, сецчас станок включат будет вообще 50 и выше. Они же больше ничего не умеют, как станок включить и с простого народа драть.
Чтоб корова давала больше молока, по их логике - ее надо меньше кормить и чаще доить. Как-то так
на 6% сразу цена вырастет в магазинах, кто левачил.
Vlada-Maria• 10 апреля в 16:22
Ответ дляPerfect look
трохи інакше)))
Vlada-Maria• 10 апреля в 16:23
Ответ дляlilul990
Зато
Найбагатшим урядовцем в Україні став міністр національної єдності, – ЗМІ.
Чернишов задекларував 176 млн гривень і 490 тисяч доларів, 5 квартир та колекцію елітних годинників, картин і рідкісних книг.
і ні разу не ’барига’)))))
Ответ дляlilul990
Зато
100% , он не покупал картины, редчайшие книги
. зачем они ему?
глядя на его ПЫКУ, типичный бандюк
спасибо за все. сколько еще будет благ для народа от государства, сколько еще замечательных реформ.
гражданин Украины кто ты и кем себя чувствуешь.
Людина — вища цінність!
Держава для Людини, а не Людина для держави. Повага до людської гідності повинна стати основним принципом у діяльності держави.
Реформи мають позитивно відображатися на кожній Людині, а не на десятьох сім’ях.
Моя мета побудувати державу, яка надає своїм громадянам якісний сервіс. Для цього потрібно максимально скоротити кількість функцій держави.
Менше Держави в житті Людини, більше Людини в житті Держави!
Людина — вища цінність!
НЕ НУ ЭТО ВООБЩЕ
Паралельно Олексій Чернишов почав розвивати масштабні будівельні проекти у Харкові, але нічого так і не збудував. Так у планах Олексія Чернишова була побудова ТРЦ площею 85 000 кв. м. на проспекті Гагаріна та ТРЦ Cosmo Mall – поруч з ринком “Барабашово”. Піар-компанія була гучною, але жодний з цих проектів не був втілений у життя, хоча інвестиції активно залучалися.
мошенник
Покінчивши з “грандіозними” інвест-проектами у Харкові, Олексій Чернишов вирішив “підкорити” будівельний ринок столиці.
У 2013 році він став активно піарити і просовувати у Києві мегапроект “Київська бізнес-гавань” і навіть підписав з Поповим, очільником КМДА за часів Януковича, договір про наміри. В планах було створення на 300 гектарах цінної столичної землі потужного промислового вузла, куди мали переміститися виробництва з центральних районів столиці.
Але і проєкт “Київської бізнес гавані” розділив участь таких же “райдужних” задумів, як і у Харкові. Він теж не був реалізований, але періодично спливав у пресі та концептах столичної влади.
это уже киевский мошенник
Vlada-Maria• 10 апреля в 16:34
Ответ дляSvetl.ana
. зачем они ему?
глядя на его ПЫКУ, типичный бандюк
як там у відомому фільмі?
❝ — Обвенчайте нас, падре!
— Обвенчайте, падре!
— Сочетать браком тайным образом? Небезопасно! И в душе́ у меня много веских доводов против. Увы, дети мои, против!
— Святой отец! А вот в моём кошельке много веских доводов — за!
— Стыдитесь! Я рассержусь!
...
— Я же дал клятву не прикасаться перстами к презренному металлу! И я не нарушу эту клятву! Но если назойливые миряне суют мне всякую дрянь... вот в этот карман... и в этот карман... то грех они берут на свою душу... ❞
❝ — Обвенчайте нас, падре!
— Обвенчайте, падре!
— Стыдитесь! Я рассержусь!
...
Ответ дляSvetl.ana
НЕ НУ ЭТО ВООБЩЕ
мошенник
Мабуть свій до свого по своє.