А я нівроку• 10 апреля 2025
Как намекнуть ?
Как тактично намекнуть парню в смс , что я хочу подарок точнее деньги на подарок . Потому что он сейчас в др городе и естественно сам не поздравит . Всегда говорю ему прямо и только после он скидывал что то. Так пишет просто с днём рождения , с 8 марта и тд (
Покорительная• 10 апреля 2025
Ответ дляА я нівроку
Если он себя так ведет , под дурака полного , я что должна молчать ?
Не принижуйтесь. Просто бросайте його і шукайте іншого. Це жесть, що він , як олень морозиться і сам не питає і не дарує. Це для мене такі мужики в чорному списку довічно.
Вас влаштовує такий дятел?
Помогалочка• 10 апреля 2025
Ответ дляА я нівроку
Если что он бизнесмен и прекрасно зарабатывает , не нуждается в моих подарках
Ну я имею в виду на др, Новый год, 14 февраля
Покорительная• 10 апреля 2025
Ответ дляА я нівроку
Осталась капля и всегда молчала и была без ничего .
Вы без ничего, потому, что подобрали такое чмо.
Алгонавт• 10 апреля 2025
Ответ дляА я нівроку
Так порадовать его можно не только дорогим
Закусенец• 10 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви не меркантильна сука і живете без подарунків, подарував пару трусиків.
- вааааау як мило, головне що в наааас лююююбов
Є жінки, яким не доводиться клянчити в чоловіків подарунки і гроші, вони самі хочуть потішити кохану. Ну, це якщо вона дійсно кохана
Закусенец• 10 апреля 2025
Ответ дляА я нівроку
Любовь , ласку и секс ) что то еще надо ?)
То він Вам те саме дарує
Локшина на вухах• 10 апреля 2025
Ответ дляА я нівроку
Он никогда не спрашивает ) только если в лоб говорю поздравляет
отвечайте взаимностью.
Love_Love_Love_• 10 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
О бооооже, вау ви напевно одна з них і вам дарують три троянди і шампунь на ДН.
А ще є жінки які знають чого хочуть і вважають нормальним про це говорити, уявляєте?
Моль Моллівна• 10 апреля 2025
Ответ дляА я нівроку
Зачем такое надо?
Закусенец• 10 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так-так, саме троянди і шампунь
Тіштеся цим і далі випрошуйте подарунки
Love_Love_Love_• 10 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
Так-так, саме троянди і шампунь
Тіштеся цим і далі випрошуйте подарунки
Чому якщо ви примітивна, ви думаєте що всі такі?
Вам що останнє чоловік подарував?))